3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

B blueandblue niyetine okudum Rabbim kabul eylesin gönlüne göre versin inşallah

Bu esma lar bana ağır gelmiş olabilir mi yoksa depresyonda miyim, habire uyuyorum ve bunları hevesle okuyamiyorum

Bu esma lar bana ağır gelmiş olabilir mi yoksa depresyonda miyim, habire uyuyorum ve bunları hevesle okuyamiyorum
Ne istersen onu okuyalım kuzum. 41 Hz Yunus duası ve 41 salavatı tefriciye okuyalım mı 100 tanede 100 tane la ilahe illallah muhammeden resulullah
Esmalar ağır gelebiliyor evet 1 tane koyalım bundan sonra en fazla

Okudum canım B blueandblue slnn12345

Ne istersen onu okuyalım kuzum. 41 Hz Yunus duası ve 41 salavatı tefriciye okuyalım mı 100 tanede 100 tane la ilahe illallah muhammeden resulullah
Esmalar ağır gelebiliyor evet 1 tane koyalım bundan sonra en fazla
Hiç farketmez kuzum, esma niye ağır geldi hiç anlayamadım, içimden okumak gelmiyor çok ilginç

Herkese hayırlı günler
Sezeryan ile bebeğimi dünyaya getirdim ama şuan o küvezde ve farklı bı hastanede onu hiç görmedim kızım biraz zayıf ve şekeri yüksek bebeğime kavusmam için okuduğunuz her duanın sonunda bana ve bebeğime dua eder misiniz
Allah razı olsun şimdiden

Rabbim bebeğini sana bagislasin, Allah im ona ve tüm sifa bekleyenlere Şafi adı hayrına bol bol şifalar versin, bir an önce kızına kavus da bol bol sarılıp uyuyun evcilik oynayin moralini bozma toparlanır Allah 'ın izniyle , arkadaş 850 gr doğurdu o bile ilkokula başlayacak yakında, kötü düşünme.

Allah razı olsun amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…