3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Allah sifa versin bebeğinize

Hayırlı cumalar kızlar aynı listede aynı sırayla 2 kere okuma yapacağız size de uygunsa ve bugün sıra kayra1209 arkadaşımızda niyeti aşağıdaki gibidir:

kayra1209
: ALLAH ́!m şu anda gerek evlerinde gerekse hastane köşelerinde “bana da bir dua eden yok mu!” diye inleyen tüm müslüman hasta kardeşlerimize sen şifa ver. Tüm hasta dostlarımıza ve dostlarımızın hastalarına şifa ihsan eyle.Komada, yoğun bakımda, yatan tüm müslüman kardeşlerimize tıbbın çaresiz kaldığı tüm müslüman hasta kardeşlerimize şifa ver. Ya Erhamerrahimin. Bizlerden dua isteyen, dua bekleyen hasta kardeşlerimiz adına huzuruna geldik. Onlara ettiğim duanın suyu yüzü hürmetine bil hassa sana açtığım eller ettiğim dualar ve ibadetler hürmetine Rabbim sedef hastasıyım sedeflerime şifa ver. Tamamen geçsin hepsi ve bir daha hiç çıkmasın. Ya Şafi, Ya Nur, Ya Basir, Ya Vahhab Celle Celaluhu. Sübhanallahi velhamdü lillahş ve la ilahe illallahu Allah’u ekber.

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 41 Hz Yunus duası, 41 salavatı tefriciye, 100 tane la ilahe illallah muhammeden resulullah

1- kayra1209
2- dreamy07
3- slnn12345
4- -loyalty
5- Elifnesli65

Nasıl 2 kere anlamadım ben abla

İsterseniz sadece 41 Hz Yunus duası ve 100 tane la ilahe illallah muhammeden resulullah okuyalım kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…