3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Z Zeynoyi niyetine okudum Rabbim kabul eylesin gönlüne göre versin inşallah

Bugün sıra bende dileğim aşağıdaki gibidir;

slnn12345 :
yaşadığım olumsuz durum için olusan ofke kızgınlık ve bu tüm duygu ve düşüncelerimin biran önce bitmesi. karşı tarafın hatasını anlayıp bu durumu biran önce telafi etmesi ve tez vakitte olumlu adımlar atması. Hayırlısı ile tez vakitte evlenmem. Arkadaşım sedanın sağlıklı hayırlı bir evladının kolaylıkla olması.

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, "489 ya fettah 487 ya vedud 100 salavat" olduğu ve

@ Elifnesli65
@ kayra1209
@ Z Zeynoyi
@ slnn12345
@ dreamy07
@ B blueandblue

Okudum Rabbim kabul etsin slnn12345

Senin niyetine okudum ablacım Allah kabul eylesin gönlüne göre versin. Abla hakkını helal et sürekli etiketliyorsun uğraşıyorsun. Ben geç yazıyorum ama okuyorum çok şükür
Ne demek canim hic onemli degil cok sukur hepiniz duzenli okuyorsunuz ben tesekkur ederim kizlar hepinize Allah razi olsun tesekkurler hepinize hersey icin

Bugün sıra dreamy07 arkadaşımızda ve dileği aşağıdaki gibidir;

dreamy07 :
ilk şu işyerindeki hakkımı sonuna kadar alayım, 6 mayıstaki sınavı kazanıp hayırlı bir iş bulayım, babamın mekani cennet olsun,Allah eşime çocuklarıma anneme hayırlı uzun ömür nasip eylesin , babamla cennette bizi kavuştursun , Rabbim hicbir annenin kucağını boş bırakmayın, hiç bir evlâdı da anne babasız bırakmasın, Allah im gönlü güzel herkesin gonlundekini versin, okuyanlardan Allah razı olsun, Allah kimseyi evladıyla sınamasın bizi de sınamasın.

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, "489 ya fettah 487 ya vedud 100 salavat"

@ Elifnesli65
@ kayra1209
@ Z Zeynoyi
@ slnn12345
@ dreamy07
@ B blueandblue

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…