3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Okudum, hepinizden allah razı olsun, bugün hep 24 saat babam aklımda, içimden dayanamıyorum dedim yine içimden dayanamayıp ne yapacaksın dedim, bugün hep gezdiği oturduğu parkın önünden geçtim. Sonra nasılsa hepimiz ölcez kavuşursa dedim, dedim

Kuzum Allah rahmet eylesin cok zor Allah yardimcilariniz olsun hepimiz birgun gercekten olcez cok dogru. sen gercekten cok iyi bir evlatsin dualara basladigimizdan bu yana babani da duaya dahil ediyorsun. Allah mekanini cemnet eylesin. Canim benim

Okudum slnn12345

Bugün sıra B blueandblue arkadaşımızda ve dileği aşağıdaki gibidir;

B blueandblue :
Rabbim duam nasibime, nasibim kaderime, kaderimde sana emanet sen herşeyin hayırlısını bilirsin. Gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle. Eğer hayırlı deilseki ozman hayırlısı ile tez vakitte senin razı olduğun bi insanla hayırlı bi evlilik hayırlı bi yuva nasip eyle. Banada senden gelecek olana razı olacak kalp gönül göz razılığı nasip eyle. Şu içinde bulunduğumuz 3 aylar hürmetine sen beni kapından ellerim boş geri çevirme. Vesile olanlarında dualarını kabul eyle. Amin amin amin ecmain.

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, "489 ya fettah 487 ya vedud 100 salavat"

@ Elifnesli65
@ kayra1209
@ Z Zeynoyi
@ slnn12345
@ dreamy07
@ B blueandblue

Kizlar yarindan itibaren 41 salavati tefriciye 41 hz yunus duasi 100 tane la ilahe illallah muhammeden resulullah okuyalim mi ne dersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…