3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Kızlar yeni okuma listesine geçtik. Bugün sıra Elifnesli65 Elifnesli65 arkadaşımızda ve dileği aşağıdaki gibidir;

Elifnesli65 Elifnesli65 :
1 salavat Rabbim Fatma oğlu Erol kulunun İslamiyetle şereflendir hidayet ver.dua isteyen bu kuluna mesleginde atanmasını nasip eyle.çocuklarina eşine anne babasına uzun ömürlü olmayı haklarında hayırlı eyleyip nasib eyle Rabbim.oğluna kızına şifa ver.bu aileyi peygamber efendimize komşu eyle.evlatlarina selametlik ver bu aileyi her türlü doğal afetlerden koru Rabbim.helal riziklar gönder bu aileye kimseye muhtaç eyleme Rabbim.dua sahibinin iki çocuğunu kolaylıkla güzellikle büyütmesini nasip eyle.bekar ablasının evlenmesini hakkında hayırlı eyleyip nasib eyle Rabbim.amin Allahümme Salli ala seyyidina Muhammed

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, "489 ya fettah 487 ya vedud 100 salavat" olduğu ve

iki kere okuma tekrarlancak her kişi için ayrı ayrı okunacak.

Elifnesli65 Elifnesli65
@ kayra1209 kayra1209
@ Z Zeynoyi
slnn12345 slnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
Elifnesli65 Elifnesli65 niyetine okudum Rabbim kabul eylesin gönlüne göre versin inşallah 🙏🏻🤲🏻

Bugün sıra kayra1209 kayra1209 arkadaşımızda ve dileği aşağıdaki gibidir;

kayra1209 kayra1209 :
ALLAH ́!m şu anda gerek evlerinde gerekse hastane köşelerinde “bana da bir dua eden yok mu!” diye inleyen tüm müslüman hasta kardeşlerimize sen şifa ver. Tüm hasta dostlarımıza ve dostlarımızın hastalarına şifa ihsan eyle.Komada, yoğun bakımda, yatan tüm müslüman kardeşlerimize tıbbın çaresiz kaldığı tüm müslüman hasta kardeşlerimize şifa ver. Ya Erhamerrahimin. Bizlerden dua isteyen, dua bekleyen hasta kardeşlerimiz adına huzuruna geldik. Onlara ettiğim duanın suyu yüzü hürmetine bil hassa sana açtığım eller ettiğim dualar ve ibadetler hürmetine Rabbim sedef hastasıyım sedeflerime şifa ver. Tamamen geçsin hepsi ve bir daha hiç çıkmasın. Ya Şafi, Ya Nur, Ya Basir, Ya Vahhab Celle Celaluhu. Sübhanallahi velhamdü lillahş ve la ilahe illallahu Allah’u ekber.

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, "489 ya fettah 487 ya vedud 100 salavat" olduğu ve

@ Elifnesli65 Elifnesli65
@ kayra1209 kayra1209
@ Z Zeynoyi
@ slnn12345 slnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue

Bugün sıra kayra1209 kayra1209 arkadaşımızda ve dileği aşağıdaki gibidir;

kayra1209 kayra1209 :
ALLAH ́!m şu anda gerek evlerinde gerekse hastane köşelerinde “bana da bir dua eden yok mu!” diye inleyen tüm müslüman hasta kardeşlerimize sen şifa ver. Tüm hasta dostlarımıza ve dostlarımızın hastalarına şifa ihsan eyle.Komada, yoğun bakımda, yatan tüm müslüman kardeşlerimize tıbbın çaresiz kaldığı tüm müslüman hasta kardeşlerimize şifa ver. Ya Erhamerrahimin. Bizlerden dua isteyen, dua bekleyen hasta kardeşlerimiz adına huzuruna geldik. Onlara ettiğim duanın suyu yüzü hürmetine bil hassa sana açtığım eller ettiğim dualar ve ibadetler hürmetine Rabbim sedef hastasıyım sedeflerime şifa ver. Tamamen geçsin hepsi ve bir daha hiç çıkmasın. Ya Şafi, Ya Nur, Ya Basir, Ya Vahhab Celle Celaluhu. Sübhanallahi velhamdü lillahş ve la ilahe illallahu Allah’u ekber.

@ kayra1209 kayra1209
@ Z Zeynoyi
@ slnn12345 slnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
kayra1209 kayra1209 için okudum slnn12345 slnn12345

Kendi niyetime okudum Rabbim kabul eylesin gönlüme göre versin inşallah. Okuyam herkesten Allah razı olsun sizin de gönlünüze göre versin ve dualarınızı kabul eylesin 🌸🙏🏻

Bugün sıra Z Zeynoyi arkadaşımızda ve dileği aşağıdaki gibidir;

Z Zeynoyi :
Evin içindeki aile huzurumuzun daim olması. Niyetim rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin bana ve tüm isteyen herkese rabbim kızımı korusun inşallah. Ayrıca Rabbim sultan arkadaşıma hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin amin isteyen herkese rabbim nasip etsin.

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, "489 ya fettah 487 ya vedud 100 salavat"

@ kayra1209 kayra1209
@ Z Zeynoyi
@ slnn12345 slnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue

Bugün sıra Z Zeynoyi arkadaşımızda ve dileği aşağıdaki gibidir;

Z Zeynoyi :
Evin içindeki aile huzurumuzun daim olması. Niyetim rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin bana ve tüm isteyen herkese rabbim kızımı korusun inşallah. Ayrıca Rabbim sultan arkadaşıma hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin amin isteyen herkese rabbim nasip etsin.

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, "489 ya fettah 487 ya vedud 100 salavat"

@ kayra1209 kayra1209
@ Z Zeynoyi
@ slnn12345 slnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
Okudum canım slnn12345 slnn12345 Z Zeynoyi

X