3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

iki kişiye mi okusaydık sizce ya kısa aslında ama böylede rahat okunur. Canım deneyip etkilerini görelim dedim sende istemiştin çok. yine dua araştıralım
Katılıyorum kısa dua ya rahat okuması zatenn. Yarın itibari ile kalanları 2 kişi okuyabiliriz. Hem böylece listeyi 2 kez yada 3 kez bile dönebiliriz isterseniz.

Şuan grup küçük ya biraz daha yoğun okuma listesini kaldırabiliriz diye düşünüyorum. Hem böylece dualardan daha fazla şifalanmış oluruz inşallah.

Katılıyorum kısa dua ya rahat okuması zatenn. Yarın itibari ile kalanları 2 kişi okuyabiliriz. Hem böylece listeyi 2 kez yada 3 kez bile dönebiliriz isterseniz.

Şuan grup küçük ya biraz daha yoğun okuma listesini kaldırabiliriz diye düşünüyorum. Hem böylece dualardan daha fazla şifalanmış oluruz inşallah.
Evet böyle olması güzel oldu zaten bence dua araştırın olur mu lütfen sizde deneyelim hepimize belki başka dualar iyi gelir buarada kızlar kollektif dua yapalım cumagünü mesela belirli bir saatte hepmizodaklanalım saat 21.00 civarı vs ona da kayılan olur mu? 1000 tane ya vedud okusak daha önce bır grupta katılmısştım ıyı gelmişti

Evet böyle olması güzel oldu zaten bence dua araştırın olur mu lütfen sizde deneyelim hepimize belki başka dualar iyi gelir buarada kızlar kollektif dua yapalım cumagünü mesela belirli bir saatte hepmizodaklanalım saat 21.00 civarı vs ona da kayılan olur mu? 1000 tane ya vedud okusak daha önce bır grupta katılmısştım ıyı

Evet böyle olması güzel oldu zaten bence dua araştırın olur mu lütfen sizde deneyelim hepimize belki başka dualar iyi gelir buarada kızlar kollektif dua yapalım cumagünü mesela belirli bir saatte hepmizodaklanalım saat 21.00 civarı vs ona da kayılan olur mu? 1000 tane ya vedud okusak daha önce bır grupta katılmısştım ıyı gelmişti
Kolektife ben katılamayabilrişm, ben hemşireyim bazen nöbetlerime denk geliyo şimdi katılırım derim o saatte yapamam söz veremiyorum o yüzden 😓

Evet ya vedud esması, ya fettah çekebilriiz

Yine aynı şekilde duaların kabulu için 7 kadir suresi var

Yada 313 fatiha da duymuştum. 10 kişi.olursak herkes 30 okur. O gün niyetine olan kişi +13 daha okur

Kızlar okuma listemizi oluşturum Hergün bir kişiye okunacak ama haftasonu 2 kişi şeklinde yapabilirim listemiz çabuk bitsin diye. 2 gün üstsüte okumayan listeden çıkarılır kızlar bilginize

bugün Z Zeynoyi arkadaşımıza okuyacağız.Niyeti şu şekilde:
Niyetim rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin bana ve tüm isteyen herkese rabbim kızımı korusun inşallah

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah sonra Bismillah 20 duası ve sonra yine 3 salavat

Z Zeynoyi
-loyalty -loyalty
@slnnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ Elifnesli65 Elifnesli65
@ kayra1209 kayra1209
U Uyku gunlugu
Kendim için okudum rabbim kabul etsin inşallah hepinizden razı olsun Allah

Bana uyar kuzu

Kızlar okuma listemizi oluşturum Hergün bir kişiye okunacak ama haftasonu 2 kişi şeklinde yapabilirim listemiz çabuk bitsin diye. 2 gün üstsüte okumayan listeden çıkarılır kızlar bilginize

bugün -loyalty -loyalty arkadaşımıza okuyacağız. Niyeti şu şekilde:
ağlıklı hayırlı bir kız çocuğum olmasını istiyorum. Ailemde huzur bereket sağlık olsun oğlum ve eşime sağlık huzur hep yanımda olmalarını diliyorum ve Allah tan istiyorum🤲

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat sonra Bismillah 20 duası ve sonra yine 3 salavat

@ Z Zeynoyi
@ -loyalty -loyalty
@slnnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ kayra1209 kayra1209
@ U Uyku gunlugu

bugün -loyalty -loyalty arkadaşımıza okuyacağız. Niyeti şu şekilde:
ağlıklı hayırlı bir kız çocuğum olmasını istiyorum. Ailemde huzur bereket sağlık olsun oğlum ve eşime sağlık huzur hep yanımda olmalarını diliyorum ve Allah tan istiyorum🤲

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat sonra Bismillah 20 duası ve sonra yine 3 salavat

@ Z Zeynoyi
@ -loyalty -loyalty
@slnnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ kayra1209 kayra1209
@ U Uyku gunlugu
Ben yokum bu listede

Listeyi güncelledim kızlar

bugün -loyalty -loyalty -loyalty -loyalty arkadaşımıza okuyacağız. Niyeti şu şekilde:

@ Z Zeynoyi
@ -loyalty -loyalty
@slnnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ kayra1209 kayra1209 kayra1209 kayra1209
@ U Uyku gunlugu
agustos72 agustos72

X