3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Ben aslında bu toplu dualar sayesinde iyi şeyler yaşadım ama şu an deprem korkum çok fazla sürekli bir şey olur yarım kalır diye panikliyorum o yüzden bu sefer katılamayacağım beynim biraz rahatlasın devam etmek çok isterim.

Kızlar okuma listemizi oluşturum Hergün bir kişiye okunacak ama haftasonu 2 kişi şeklinde yapabilirim listemiz çabuk bitsin diye. 2 gün üstsüte okumayan listeden çıkarılır kızlar bilginize

bugün Z Zeynoyi arkadaşımıza okuyacağız.Niyeti şu şekilde:
Niyetim rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin bana ve tüm isteyen herkese rabbim kızımı korusun inşallah

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah sonra Bismillah 20 duası ve sonra yine 3 salavat

Z Zeynoyi
-loyalty -loyalty
@slnnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ Elifnesli65 Elifnesli65
@ kayra1209 kayra1209
U Uyku gunlugu

Kızlar okuma listemizi oluşturum Hergün bir kişiye okunacak ama haftasonu 2 kişi şeklinde yapabilirim listemiz çabuk bitsin diye. 2 gün üstsüte okumayan listeden çıkarılır kızlar bilginize

Niyetim rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin bana ve tüm isteyen herkese rabbim kızımı korusun inşallah

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah sonra Bismillah 20 duası ve sonra yine 3 salavat

Z Zeynoyi
-loyalty -loyalty
@slnnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ kayra1209 kayra1209
U Uyku gunlugu
Hoş gelmiş duamız, çok şükür, hayırlı olsun canlarım slnn teşekkür ederim bismillah20 yi baslattigin icin😘😍

Hoş gelmiş duamız, çok şükür, hayırlı olsun canlarım slnn teşekkür ederim bismillah20 yi baslattigin icin😘😍
iki kişiye mi okusaydık sizce ya kısa aslında ama böylede rahat okunur. Canım deneyip etkilerini görelim dedim sende istemiştin çok. yine dua araştıralım

Z Zeynoyi
-loyalty -loyalty
@slnnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ kayra1209 kayra1209
U Uyku gunlugu
Z Zeynoyi niyetine okudum Allah kabul etsin.

X