3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Canım bugün ve yarın için okudum rabim kabul etsin inşallah işimi bitirdikten sonra tekrar katılırım 🥰🥰@slnn hakkınızı helal edin kızlar

Son kişilere de okudum canım
Geç oldu hakkınızı helal edin yeni zorla okuyabilidim
Yeni grup için şimdiden dualarınızı kabul etsin Rabbim
Bu grupta da hakkına girdiğim olduysa helal etsin
Benden yana da helal olsun
Rabbim cümlemizi görünür görünmez tüm şerlerden muhafaza eylesin
Razı olduğu kulları arasında olabilmek duasıyla
Allah'a emanet olun 🤗🤗
Kuzum sende hakkini helal et amin 🙏

Selam aleyküm hanımlar Rabbim hepinizden razı olsun haklarınızı helal edinn olurmu ben sizin için okuyamadım ama bugün ben 313 tane Ayetel Kürsi okudum 10 taneden fazla salatu tefriciye okudum hepinize dua ettim sizde beni dualarinizda esirgemezseniz çok mutlu olurum bende bekarım yakın zamanda hayırlı biri karşıma çıksın die niyet etmiştim benim içinde çokça dua edermisiniz ismim Nazife Allahım razı olsun dualarinizda benide katmayi unutmayın

İki kişi miyetine okudum ALLAH kabul etsın amin
Selam aleyküm hanımlar Rabbim hepinizden razı olsun haklarınızı helal edinn olurmu ben sizin için okuyamadım ama bugün ben 313 tane Ayetel Kürsi okudum 10 taneden fazla salatu tefriciye okudum hepinize dua ettim sizde beni dualarinizda esirgemezseniz çok mutlu olurum bende bekarım yakın zamanda hayırlı biri karşıma çıksın die niyet etmiştim benim içinde çokça dua edermisiniz ismim Nazife Allahım razı olsun dualarinizda benide katmayi unutmayın
RABBİM sana ve bekarlara hayırlı eşler nadip etsin amin amin🤲🤲🤲

Yeni dua grubu için duamız yada zikrimiz belli mi acaba? Aklınızda bişe varmı yoksa öneriler arasından mı seçiliyo

Kızlar ülkemiz için ve depremzedeler ve hastanede olan depremzedeler içinde dua etmenizi istiyorum

Kızlar yarınkı okuma @Ism ve U Uyku gunlugu ve U Uyku gunlugu arkadaşım niyet söylemedi mesajda ulasamadım depremden birkacgun sonra konustuk deprem bolgesınde ona da dua edelim olur mukızlar. @Ism niyeti aşağıdaki gibi

@Ism : Ülkemize dirlik birlik beraberlik olmasi

Ayrıca ülkemiz için ve zor durumdaki insanlar içinde dua etmenizi istiyorum

2 gün üstüste bildirim yapmayanlar listeden çıkarılacaktır. Hem de dua platformu hakka girmeyelim sonuçta bir yandan sevap kazanırken bir yandan günah olmasın. Yapamayacak olanlar şimdiden listeden çıkarsa çok sevinirim.

Okuma sırası şöyle 7 Estağfurullah, 7 Elhamdülillah, 3 salavat, 70+70=140 adet "Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Kavi Ya Kadir" duası 2 kişi niyetine ve kapanış 3 salavat

Kızlar ayrıca aşağıdakimetni okuyup dua ederseniz sevinirim sağolsun @
QueenGenepil
@QueenGenepil arkadaşımızın katkısıdır."Ülkemizi ve vatanımızı, halkımızı ve milletimizi, müslümanları ve âlem-i islâmı her nevi semavi ve arzî musibet ve belalardan, yangınlardan, sellerden, depremlerden ve görünür görünmez kazalardan ve belalardan muhafaza eyle. Birliğimize, dirliğimize ve kardeşliğimize göz diken iç ve dış düşmanlara fırsat verme ya Rabbi! Bizlere ihsan ve ikram ettiğin nimetlerin elimizden çıkmasından, sağlığımızın ve sıhhatimizin bozulmasından sana sığınıyoruz ya Rabbi Hafîz isminle muhafaza eyle!"

iste aşağıdaki gibi bu liste iki kere böyle olcak alıma kapalı olcak birkaç arkadaşımdan haber beklıyorum gelırlerse lıste sonuna eklıycem​

1- @Ada-anne (2.02.2023 perşembe)

2- @QueenGenepil (2.02.2023 perşembe)

3- redvelvetcake redvelvetcake (3.02.2023 cuma)

4- @loyalty16 (3.02.2023 cuma)

5- @hazal94 (4.02.2023 cumartesi)

6- @Zuleyha65 (4.02.2023 cumartesi)
7- @florya455 (5.02.2023 pazar)
8- @ Z Zeynoyi (5.02.2023 pazar)
9- @ T tonyadunyam ( 6.02.2023 pazartesi)
10- @MelayMeltem ( 6.02.2023 pazartesi)

11- @Nillatte (7.02.2023 salı)

12- @ slnn12345 slnn12345 (7.02.2023 salı)

13- @rainyy (8.02.2023 carsamba)

14- @ Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye (8.02.2023 carsamba)

15- @ B blueandblue (9.02.2023 persmbe)

16- @Mavi_Eftelya (9.02.2023 persmbe)

17- Onikiagustos Onikiagustos (10.02.2023 cuma)

18- kavs-i kuzah kavs-i kuzah (10.02.2023 cuma)

19- @Canangul133 (11.02.2023 cumartesi)
20- @Bluepinkkk (11.02.2023 cumartesi)
21- @ dreamy07 dreamy07 (12.02.2023 pazar)

22- @Sendeanlarsn (12.02.2023 pazar)

23- @Ism (13.02. 2023 pazartesi)
24.) @ U Uyku gunlugu (13.02.2021 pazartesi
Canim ben grupta olmayacagimi söylemiştim benim yerime isteyen başkası olur belki onu alırsın şuan grubu takip edecek vaktim olmuyor

Evet depremden sonra maalesef toparlanamadı gruplar Benım grupta da öyle oldu katılım cok dusuk ben eksikleri tamamlayayım diye dusundum ama öyle ya da böyle bitti listeler. Yenı listeler cok daha az kişiyle olacak sanırım

Evet depremden sonra maalesef toparlanamadı gruplar Benım grupta da öyle oldu katılım cok dusuk ben eksikleri tamamlayayım diye dusundum ama öyle ya da böyle bitti listeler. Yenı listeler cok daha az kişiyle olacak sanırım
Canim yarından itibaren bikac gun kimler katilir onu tespir etmekle gecirecegim malum sıfırdan bir liste olur duruma bakip degerlendirelim sonrasindada yapabilecegimiz birsey yok

Kuzum sende hakkini helal et amin 🙏
Helal olsun canım ❤️ ❤️
Helal olsun canım Rabbim inşallah gönlüne göre birini çıkarsın. Hayırlı imanlı bir eş nasip etsin 🤲 😍

Bismillah 20 duası icon yeni bir grup ve liste yapılsa çok güzel olur ama bende yeni konu açılsın çünkü sayfalarca ilerisini takip etmek zor oluyor

X