3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Kızlar okuma listemizi oluşturum Hergün bir kişiye okunacak ama haftasonu 2 kişi şeklinde yapabilirim listemiz çabuk bitsin diye. 2 gün üstsüte okumayan listeden çıkarılır kızlar bilginize

bugün Z Zeynoyi arkadaşımıza okuyacağız.Niyeti şu şekilde:
Niyetim rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin bana ve tüm isteyen herkese rabbim kızımı korusun inşallah

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah sonra Bismillah 20 duası ve sonra yine 3 salavat

Z Zeynoyi
-loyalty -loyalty
@slnnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ Elifnesli65 Elifnesli65
@ kayra1209 kayra1209
U Uyku gunlugu
Zeynoyi için okudum slnn12345 slnn12345

Kızlar okuma listemizi oluşturum Hergün bir kişiye okunacak ama haftasonu 2 kişi şeklinde yapabilirim listemiz çabuk bitsin diye. 2 gün üstsüte okumayan listeden çıkarılır kızlar bilginize

bugün -loyalty -loyalty arkadaşımıza okuyacağız. Niyeti şu şekilde:
ağlıklı hayırlı bir kız çocuğum olmasını istiyorum. Ailemde huzur bereket sağlık olsun oğlum ve eşime sağlık huzur hep yanımda olmalarını diliyorum ve Allah tan istiyorum🤲

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat sonra Bismillah 20 duası ve sonra yine 3 salavat

@ Z Zeynoyi
@ -loyalty -loyalty
@slnnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ kayra1209 kayra1209
@ U Uyku gunlugu
-loyalty -loyalty niyetine okudum slnn12345 slnn12345

Kizlar eski listeyi aldim telefondan yaptim simdi farkettim duzeltiyorumncok ozur dilerim daha bikgisayar basina gecemedim gercekten ozur dilerim.

Kizlar bugun benim gunum niyetim asagidaki gibi

Gecen hafta yasadigim olumsuz durumun bir an evvel duzelmesi ve tez zamanda bekledigim olumlu aciklamalar gelip olumlu gelismeler olmasi. Hayirlisi ile evlenmem

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat sonra Bismillah 20 duası ve sonra yine 3 salavat

@ Z Zeynoyi
@l -loyalty -loyalty
@slnnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ kayra1209 kayra1209
@n U Uyku gunlugu
agustos72 agustos72

Kizlar eski listeyi aldim telefondan yaptim simdi farkettim duzeltiyorumncok ozur dilerim daha bikgisayar basina gecemedim gercekten ozur dilerim.

Kizlar bugun benim gunum niyetim asagidaki gibi

Gecen hafta yasadigim olumsuz durumun bir an evvel duzelmesi ve tez zamanda bekledigim olumlu aciklamalar gelip olumlu gelismeler olmasi. Hayirlisi ile evlenmem

@ Z Zeynoyi
@l -loyalty -loyalty
@slnnn12345
@ dreamy07 dreamy07
@ B blueandblue
@ kayra1209 kayra1209
@n U Uyku gunlugu
agustos72 agustos72
Senin için okudum 🌺

X