3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

hşgeldin canım. senin gibi düzenli okuyan dua arkadaşımızı gördüğümüz için mutlu olduk
Çok disiplinliyimdir kimsenin hakkına da girmem Allah’ın izniyle. İyi ki gördüm akışta grubu istersen etiket yap kişi sayımız azsa belki diğer grup arkadaşlarımız da okur

Kızlar niyetlerini yazmak isteyen arkadaşlar simdiden yazarsa niyetlerini sevinirim.

Çok disiplinliyimdir kimsenin hakkına da girmem Allah’ın izniyle. İyi ki gördüm akışta grubu istersen etiket yap kişi sayımız azsa belki diğer grup arkadaşlarımız da okur
sayımızyeterli durumageldi canım. Ben zaten düzenli giriyorum siteye en kötüakşamlaı burdayım düzenli olmasına bakarım. ama bir sorun olduğunda sanıyorum Nillatte arkadaşımız da yardımcı olucaktır seve seve

Her hafta birimize okucaz dimi canim. Ne zaman baslicaz?
Benim niyetim okulu bitirmek derslerimde basarili olmak. Iyilesmek. Ve hayirli bir insanla evlenmek
pazartesi başlayacağız canım günlük okuyoruz uygun mudur canım en geç ikinci gün bildirim yapalım diyoruz dualar haftalık veya 10 günlük olmasını sağlayacağız. her dua grubu gibi aslında uygun mu sana canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…