3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Kızlar yarın için karnıbahar haşladım yarın değilde Cumartesi günü yesem olur mu ki

bide bişey sormak istiyorum ben a101 den leblebi şekeri aldım.arkasında kb değeri 5,44 yazıyo ama güvenemedim açıkçası.hem leblebi hem şeker neden bukadar az olsunki.leblebi 60 kb iken leblebi şekeri nasıl 5,44 olur

çok sevindim canım..benim de kolesterolüm yüksekti birara kontrol edeyim bakalaım...
hemoroid mi olmuşsun..geçmiş olsun canm.. yulaf kepeği veya ezmesini süte ya da yoğurda karıştır çok iyi geliyor
16 aylik,ice basiyor canim ortapediye göstereceğim
çok geçmiş olsun.. benim oğlumda da vardı ve çok ağlardı geceleri ağrıyor diye.. en son düztabanlık var dediler mümkün olduğunca ayakkabı panduf giymesin, çıplak ayakla kumda oynasın ayak tabaı kasları güçlensin dediler.. şimdi oğlum 6 yaşında , kalmadı içe basma.. ama ağrıları devam ediyor o da büyüme ağrısıymış
Iyi Akşamlar kızlar ben bu akşam bim den tam buğday ekmeği aldım dilimleri çok ince 2 dişim tarttım 19 gram geldi bunu kızarsak 7 olur mu )
olur bence ..
çok iyi ,,gerçekten de çocuk işinde stres yapmayacaksın , ay bi de bakmışsın hamilesin.. düğün bayram olur bize valla
Bu arada bu soguk nedir arkadaslar ya, izmir izmir olali boyle soguk gormemistir, bu cemre nereye dustu anlamiyorum ki, degil yazin bahariln bile gelesi yok
sorma yaaa kış geldi yeniden sanki..

günaydııınnn

kızlar bu diyet bir mucizeeee :) bugünde -800 gr olmuşşş :) 3 defa tartıldım :)

çoookk mutluyum yavv
çok sevindimmm hadi inşallah böyle kuzu kzuu gider kilocuklar
bence yeme dediğin gibi hem leblebi hem şeker, onun yerine meyve ye

65 Gr haşlanmış yumurta 1 adet --- 0,73 kb
20 Gr beyaz peynir---- 0,82 kb
27gr salam------ 0,61 kb
17gr kaşar---- 0.29 kb
5 Zeytin---- 1kb
77Gr salatalık ---- 1.66 kb
54Gr domates ---2.12 kb
Toplam== 7.23 kb
günaydın canım süper :) afiyet olsun

kızlar hepinize günaydın hayırlı cumalar dün tartıda graam oynama yoktu bugün -500 gr gitmiş toplam 3 kilo gitti bu 3 haftam :) süper

var canım ya çok gittim 4 senedir tüp bebek bie denedik olmadı bende pko var olmayınca olmuyor
Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah...biz daha yeni başladık tedaviye eşimin vücudu sperm üretmiyomuş.dr mehmet ali akman var ona gidiyoruz.baya umutlandık ama herşeyin hayırlısı....

Günaydın hanımlar kızımı okula götürdüm geldim dışarısı felaket soğuk ya dondum.kilo bildirimimi velantinaya attım canım çok sıkkın bu hafta çok güzel başlamıştım hafta başı ama çarş perş misafirim vardı istediim sonucu alamadm bu hafta. Misafir gelmesini istemiyorum artık ben gidince sıkıntı olmuyor hep ben gidiyim.

canim ben diyorum ama yagli yiyin yemeklerinizi.mutlaka tereyagi ve ya zeytinyagi olsun. mayonezin puani da az zaten. kuru kuru olmaz bu.hem agzin da kokar. sen tam diyet gibi yapiyosun. her seyden yemen lazim. puana gore ayarliyosun sadece

Valla aksam falan saymadm yedm yicegmi yag mayonez pirasa kola
Sonuc tartida -200gr oldu

Vay be süper valla ben 2.5 aydır diyetteyim 7.9 verdim suan 53.8 im hedefim 50 sence bir haftada verimi yim ?birde geri geldimi kilolar bırakınca bu kadar hızlı vermissiniz yoksa dikkat etmeye devam mı ?

günaydın kızlar,
burda da hava buz gibi. kış geri geldi sanki. dün zaten üşüttüm, ıslandım incecik yağan yağmurda.
bu sabah kalkamadım. geç kaldık okula, koştur koştur olduk :)

aç karnımı bir doyurayım gelicem

Yine döndüm dolaştım Kürkçü dükkanına döndüm forumu okumaktan başım döndü ama baktimki yok burasi hepsinden daha iyi beni tekrar kabul eder misiniz
Etmezseniz çok ağlarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…