3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Ta

Tatlim ben hersabah yulaf kepeginden omlet yapiyorum 1 yumurta + 1 y.k.tulaf kepegi ile gem ekmek gibi oluyor,hem siturucu hem kabizliga birebir, bir y.k.ogutulmus keten tohumu da cok uyi geliyor kb si az bunlarin. Ve mutlaka tavugun yaninda brokoli yiyorum muthis bagirsak calistiriyor, ben sadece 1 gun kabizlik cektim, bunlari yaparak cok rahatim,normalde kabizlikla ilgili cok sorun cekerdim ama bunlar kesinlikle önlüyor
canim bendemi yapsam acba. benim cocukluktan beri kabizligim var. dikkate almiyorum pek. haftada 2 kere falan cikiyorum.unlari yapim ben de ozaman

Kızlar ya iyi ki varsınız he bu diyete başladığımdan beti çocuk fikrini Attım aklımdan hergün test yapmalar planlı iliskiler gün hesaplamalar falan gitti kendim de rahatladım eşim de :KK66: iyi ki varsınız :KK66: kafam boşaldı rahatladım resmen ya gün saymak yok sadece puan saymak var :KK66:)

Canım bugün çok kötü oldum valla ya yediğim 10 gr bitter Yaktı beni Yada ekmek yemedim içim yorgun düştüm ( sanki bahane ürettim he :KK66:
canim o ekmekten olmaz ama,canin cekiyosa ye. zaten olcusunu bildikten sonra sorun olmaz.ender sarac,kubilay falan veriyor diyetlerinde ince dilim ekmekler. yani sen puani tuttur ye. hem senin 2 hafta doldu bence. ekmegin uzerne nutelle zamanin geldi :KK70: bir ogun ama:rolleyes:

canim o ekmekten olmaz ama,canin cekiyosa ye. zaten olcusunu bildikten sonra sorun olmaz.ender sarac,kubilay falan veriyor diyetlerinde ince dilim ekmekler. yani sen puani tuttur ye. hem senin 2 hafta doldu bence. ekmegin uzerne nutelle zamanin geldi :KK70: bir ogun ama:rolleyes:
2 haftam doldu canım ödül günüm gelmiş :KK66: hafta sonu artık canım kahvaltı da 1 dilim :KK66:) doğru puanı geçmeyecek şekilde ekmeği ayarlayayım ben çok Sağol kız sayende gidiyor kilolar Allah Razı olsun :KK66: ben gecen sene gittim diyetisyene 66 kiloyla doktor sabah 2 dilim Öğlen ve akşam 2 dilim ekmek ye mutlaka diyordu :KK66:

kızlar, yarın bildirim günümüzzz.
baya kalabalıklaştık, listemize dahil olmak isteyenler , boy yaş ve hedef kilolarıyla beraber başladıkları ve yarınki kilolarını,
listemizdekiler sabahki kilolarını özelime mesaj atmalarını rica ediyorum,
form çok kalabalıklaştığı için sayfalar içinde bulmak çok zor oluyor,
yarın çocuğu doktora götüreceğim, ama ilk fırsatta liste tamamlanır tamamlanmaz, madalya törenini hazırlayacağım :KK66:
yarın sabah tartılıp msj atarım canım.

IMG-20150409-WA0008.jpg

sabahlari 1 tatli kasini 3 yemek kasigi light yogurda karistirip kahvaltidan yarim saat once yenilecek gun icinde 3 ana 3 ara öğun olarak erken saatlerde yemek yenilecek.18 bardak su tuketilecek. Arkdslar hic tereddüt etmeyin ben kullnyrm 3haftada 4kilo verdim diger alan arkdslarimda 8 ila 4 kilo arası verdiler tamamen bitkisel ürün

Weight Watchers Diyeti... araştırırken böyle bir diyet buldum.Ondada puanlar var galiba .anlamadım daha ama okuyayım bakayım neymiş.

sabahlari 1 tatli kasini 3 yemek kasigi light yogurda karistirip kahvaltidan yarim saat once yenilecek gun icinde 3 ana 3 ara öğun olarak erken saatlerde yemek yenilecek.18 bardak su tuketilecek. Arkdslar hic tereddüt etmeyin ben kullnyrm 3haftada 4kilo verdim diger alan arkdslarimda 8 ila 4 kilo arası verdiler tamamen bitkisel ürün
Düşünen arkadaslara yardımcı olucgm kesinlikle faydasını göreceksiniz

X