3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

ben simdi eski mesajlara bakiyorum da, cogu diyeti birakmis. valentina_veta valentina_veta sonuna kadar kalmis. helal vala.ilk sayfadan beri sen varsin :))))))
Evet ilk takipcin benim sekerim, hic de birakmadim, sagolasin sen de bizi birakmadin.9 martta baslamistim tam 75 kg dim, iki kere bozdum 3er gunden 6 sar gun kendime gelemedim diyet yalan oldu, bugun 29. Gun arada kayip 6 gunu de cikarinca 23 gunde tam 4 kg verdim:KK9::KK9::KK9:
Ayrica tajdir etmen beni daha bi motive etti pegasuscun, ayriyetten tesekkur ederim:KK9:

Evet ilk takipcin benim sekerim, hic de birakmadim, sagolasin sen de bizi birakmadin.9 martta baslamistim tam 75 kg dim, iki kere bozdum 3er gunden 6 sar gun kendime gelemedim diyet yalan oldu, bugun 29. Gun arada kayip 6 gunu de cikarinca 23 gunde tam 4 kg verdim:KK9::KK9::KK9:
Ayrica tajdir etmen beni daha bi motive etti pegasuscun, ayriyetten tesekkur ederim:KK9:
69u hakettin sen :)))))

evet ben aktive yok hesapladim seni.az aktivite dediginin icinde yuruyusler falan vardi. garanti olsun diye aktivite yok hesapladim.kendiminkini de oyle hesapliyorumm. sen 1500 de kal :KK70:

Tamamdir hocam bende ole yaptım . Ama normalde spor salonuna gidiyorum. 45 dk kardio ve mutlaka arkasından haftada 4 gün grup derslerine giriyorum yarından itibaren. Plates spining zumba gibi. Ayy ben 50 kilo olurmusum:KK66:

iyi gidiyorsun canım:KK66:

X