3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

kim soyledi bilmiyorum da , vucudu sasirtmak icin 0 kb yapicam dedi. sadece tavuk yicekmis.ay helal olsun vala.millet 2kilo veriyor,ay benim vucudum alisik degil, sasirtayim diyo pasta borege yumuluyor. insan kendini anca bu kadar kandirir yani. sasirtacaksan boyle 0 kb ile sasirt iste. ille pasta ,borek gerekmez. zaten 2 haftada 1 istedigin ogunu secip istedigini yiye biliyosun. buna ragmen sasirtmacalara,kacamaklara yer olamaz. kilosu cok fazla olanlaricin diyorum arkadaslar. zaten kilo fazlaysa, kaybet bi 10 kilo da vucudu oyle sasirt.yemekle ne sasircak ,zaten yillardir sasirmis sasiracagi kadar

Ben dedim kız onu )

kızlar ben de bu diyeti yapmaya çalışıyorum ama hiç 50 de tutamadım 76 kiloyum ve haziranın 15 ine kadar 65 olmam lazım en az napıcam bilmiyorum yarın tekrar başlıcam

yeyip ictklerini sen de paylas ki, arkadaslara ornek menuler vermis olalim :)))
Sabah bir dilim ekmekle peynir yumurta sucuk sosis gibi Şeyler yedim.
Öğlenleri evdeysem yine kahvaltı Tarzı çünkü kahvaltıyı çok seviyorum. Dışarıdayım ekmeksiz et pirzola et döner veya tavuk kanat ızgara yanında salata ve ayran.
Akşamları genelde tavuk veya et yanında salata zero kola. Çayı şekersiz içiyorum zaten, Yeşilçay ve kahveyi de tatlandırıcı ile içtim.
Akşamları tatlı çekerse canım bazen 1/4 çikolata ya da bir kaç tane Bisküvi yedim. Havalar soğuk ve yağmurlu olduğundan Yürüyüşe çıkamadım. Ama bir kaç gündür Yürüyüşe başladım.
Pegasus sana dua ediyorum Allah ne Murad'ın varsa versin inşallah. Bizi bu diyetle tanıştırdın. Sayende diyet moduna girmeden rahatça kilo verebiliyoruz.

pegasus çok şaşırttın beni imkansızı başarmışsın resmen, hala inanamıyorum böyle her istediğini yiyip bu kadar kilo verebildiğine aklım hep kalori hesabında kalıyor 3 ay da bu kadar verebildiysen sence bende hazirana kadar 10 kilo verebilirmiyim moralim çok bozuk nişanlımla görüşücez 6 aydır görüşmemiştik beni böyle kilo almış görmesini istemiyorum :'(

Ben dedim kız onu )
iste o yuzden 100 kiloya kadar cikmadin sen. dogru bi tespit yaptin afferim.cok dogru. sasirtmaca olucaksa ,dogru olsun. ne bileyim meyve ,sebzeden,proteinden alalim.hic yemedigimiz bi sey yiyelim sasssin, ama kesinlikle borek,corek olmicak bu

ohooo hazirana kadar 20 kilo bile verirsin sen. 10 kilo nedir ki. arkadaslar daha 1 haftada 2,3 kilo verdiler. bi suru hastaliklara ragmen. zaten bu hastaligi da bahane etmek dogru gelmiyor bana.200 kilo olup , amelyat oldum, bilmem ne ilaci oldu diyen bi suru insana, burdaki kizlar cevap bence. bakin nasil da hepsi zayiflamak icin cabaliyor. is yerine yemek goturen bilevar. yeter ki isteyin. her zaman diyorum yemek her zaman var. en fazla cekecegin3-4 ay bi zorluk. sonrasi guzel vucutlar, ucuz giysilerle bile guzelgorune bilen kizlar :)))

canim sen zaten bu diyetle zayiflamissin ki benden once. ben konuyu yeni actim. sen 10 kilo vermissin bile zamaninda :)))

cevabın için çok teşekkür ederim gerçekten :) yarın son kez başlıyorum her gün bildirim yapıcam, iyiki varsın pegasus burdaki herkesi ne güzel motive ediyorsun, hepinize iyi geceler :)

Gunaydin kizlar, malum evde kayinvalideler var misafir, aksam tencere de kek falan da yapildi,zerre kadar bozmadim siyeti 40 ta kapattim,ama sun regl olmustum, bugun +300 gordum,71.7yim,aslinda ben regl olur olmaz hemen 1 kg artarim, simdi de bu rakami 70,7 olarak dusunmek istiyorum, umarim adet bitimi odemi atarken birden ilk hedefim olan 69.9a variveririm...hepinize saglikli zayif mutlu huzurlu gunler...gunaydin gunaydin...

iste o yuzden 100 kiloya kadar cikmadin sen. dogru bi tespit yaptin afferim.cok dogru. sasirtmaca olucaksa ,dogru olsun. ne bileyim meyve ,sebzeden,proteinden alalim.hic yemedigimiz bi sey yiyelim sasssin, ama kesinlikle borek,corek olmicak bu
günaydın canım doğru söylüyorsun börek çörek de ne :) ben vazgeçtim sırf proteinden 50 altında tutunca gidiyor zaten kendimi sıkma ya gerek yok :)

günaydın canım iradene sahipsin maşallah sana :)

günaydın kızlar dün 50 puanı birazcık geçtim akşam 30 dk eliptik yaptım .sabah tartı da -300 gitmişti ve şok oldum
günden güne eriyorum kızlar maşallah bana
sabah kahvaltım 1 yumurta :0
beyaz peynir : 2 puan olsun
domates : 6 puan
yarım salatalık : 3 puan
5 dilim aç bitir salam :1,3 puan
bugün sırf protein yapacaktım ama zaten 50 altında olunca kilo gidiyor kendimi hiç sıkmaya gerek yok istediğini ye ama hesap yaparak :)

Geçen hafta bu gün sayfanızı keşfettim. Karbonhidrat diyeti ile ilgili o kadar çok şey araştırdım ki günümün yarısı gitti.Öncelikli olarak mantığı anlamaya çalıştım ve aynı gün uygulamaya başladım. 72.9 kg ile başladım , kilo kaybımda ilk gün 100 gr 2. gün 500 gr şeklinde peryod oluştu ve böyle devam etti bu gün tartıda 70.3 kg dım. Sonuç karbonhidrat diyetine olan inancımı daha da artırdı 60 olana denk devam edicem.
Burada deneyimlerini baylaşarak görüşlerini bildiren herkeze çok teşekkürler

Günaydın hanımlar çk mutsuzum ben yaaa tartım hala gelmdii..size tavsiye kesinlikle gidin kendiniz alın ilk gittig...dan ipariş verdim stokta yokmuş 1 baftam öyle geçti haber vermelerini bekledim. Sonra sipariş iptal oldu falan. Daha sonra hepsib... dan sipariş veedim güya hızlı kargoydu 2 güne ulaşacaktı elime ama yurti... kargo sağolsun rezil etti daha bugün eşim gitti aldı kargo firmasından akşama elimde şükür.

Kızlar herkese günaydın
Yazılanları okudum bende bir ara kilo verdim ama yoğunluk geç saatte yemek yemek falan derken tekrar kilo aldım
Bu diyet mantıklı geldi normalde pazartesi başlamayı planlıyordum ama niçin bekliyor dedim ve yarın Dan itibaren başlıyorum
Benide aranıza alırsanız sevinirim
Kilom 74 ilk hedef 69 sonra 65 ve en son 60 yani 14 kilo vermem gerekiyor Haziran'a kadar verirsem süper olur

Günaydın canım.sabah tuvalete çıkamadım.tartıda 70.4 çıktım.kahvaltı yapıp tuvaletten sonra 70.2 çıktım.gerçek bir değerlendirme yapamadım.ne istiyorsan yaz tabloya.

Hosgeldin canim, boy ve yasi da yazarsan kisteye ejleyelim seni carsamba bildirimde bulunuyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…