3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

50 ile hamile kaldım 65 oldum
33 haftalık hamileyim
maşallah canım, aman dikkat et zaten kilolar son haftalarda, son 2 ayda alınıyor genellikle, ama bu diyeti hamile beslenmesine uygularsan 20 kiloyu geçmeden atlatabilirsin belki,
hamişsin, alıngan olursun sen şimdi, alınma sakın 2 yıl önceki hamileliğinde 20 kilo almış eski bir hamiş olarak nacizene tavsiyelerde bulunuyorum.

öğle menumu de haşlandıktan sonra azıcık kekikle sotelenmiş tavuk ve 200 gram brokoli ve 10 bademle atlattım, kahvaltıdan bi 10 kb vardı, 200 gr brokoli 5 kb, badem 2,4 kb ettiii 17,4 kb.
akşama da tavuk +brokoli+badem+hindistan cevizi düşünüyorum, bunlar tahminen 13 kb tutacak, 30 kb ile günü tamamlayacağım insallah

Kızlar çok kötüydüm Boğaz'ım ağrıyor kaç gündür bügünde Artuk grip oldum ya ne yapayım ya

hayatım ekmek, tuz ve şeker hiç kullanmıyorum.
kansızım demir eksikliği ve vitaminsiz olduğum için 6 ilaç kullanıyorum.
onlar da fena kilo yapıyor.
varis de çıktı. bacaklarım iki kat daha kalın oldu

Kızlar çok kötüydüm Boğaz'ım ağrıyor kaç gündür bügünde Artuk grip oldum ya ne yapayım ya
Canim adacayi bigaz agrisina cok iyi geliyor, bir de c vaitamini almalisin duzenli ve baya, oyle meyve yemekle elinacaklar degil tablet, ben bu sene perisan edeb gribi oyle atlattim, buyuk kizi da hasta oladan kurtardim.c vitamini tablet, bi arastir istersen canim

azıcık ucundan bile görmek nasıl mutlu ediyor di mi? ben 3 yıl al ver al ver 72 lerden 68 li rakamları görmeye çabalamıştım. hatta ucundan görünce fotoğrafını çekmiştim tartının şimdi ise 5 aydır 75 -76 larda dolanıyordum ki ben o kiloya en son hamileyken gelmiştim. neyse Pegasus sayesinde (iyi ki bu sayfayı açmış Allah razı olsun, işleri rast gitsin) 73 ler göründü.

Be

Tavuk yedigim gun zayifliyorum.ideal kiloya gelene kadar tavuk tavuk tavuk...
gıdaklıycaz yakında

yaff şu eşler var ya neyse ki benimki de diyet yapıyor da ben de o sayede rahat yapabiliyorum. yoksa oğluşa ayrı yemek, kocişe ayrı yemek, kendime ayrı yemek

aynen bendeki durum. basen+totom var. oğlum gelip vuruyo totoma " totişler çok güzelmiş" diye. nerden öğrendiyse. ailede öyle yapan biri yok

Yaa arkadaslar size yetisemiyrm.. bebegimle ugrasmaktan girip okuyamiyrm..3 gundeyim ve bu degisiklik yok bende napcaz yaa

2 aylık bebeğinle ne rejimi ne diyeti ne bilgisayarı :) yaff öncelik bebişinin

Halt etmis onlar
ablamın oğlu var o dedi bana teyze yaff. yoksa henüz teyze diyen olmadı. otobüste yer veren de olmadı

adaçayı + hibisküs +dinlenme. tavuksuyu çorba (tavuk sevmiyon ama gribe faydalı)

kizlar bugun yine arti ciktim cook sinirlendim yani ayni ciksam neyse arti ne yaaaaa bugunde o sinirle saldiiimmmm...

akşam 18:30= kavurmalı yumurta (0) + bir çay tabağı badem/ceviz/kabak çekirdeği karışımı (10 olsun)
bugünün toplamı= 32

bugün oğlum da eşim de fırının kapağını açıp tepsileri kontrol ettiler. alışmışlar haftada bir fırında kek/börek/kurabiye olurdu. ama yapmıycam işte.
sadece oğluma yarım ölçüden kurabiye veya kek yapayım yarın.

masada damak çikolata vardı, oğluşum yiyordu açık paketi gözümün önüne bıraktı gitti sıpaydi.
neyse ben de kalktım güzelce geri paketleyip kaldırdım. hiç bi dilim falan alayım demedim.aferin bana.

çok çok çok geçmiş olsunnnnnnn

teşekkür ederim kızlar söylediklerinizi dikkate alacağım diyetteyimben senden de bişey kaçmıyor he ben bir ara filan Yaptım 15 gün kadarcravuk köfteden tiksindim resmen şimdi çok aramıyorum yani bende de toto var oğlun da komikmiş her

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…