3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

ama bi yandan da diyorum 3 gün daha ertelersek sonuçlar taa 10 gün sonraya kalacak, bu gazla hafta sonu daha rahat davranır mıyız, çarşamba başlayalım gitsin mi???

ama bi yandan da diyorum 3 gün daha ertelersek sonuçlar taa 10 gün sonraya kalacak, bu gazla hafta sonu daha rahat davranır mıyız, çarşamba başlayalım gitsin mi???
bence biran önce başlayalım yaa hafta ortası olması iyi bence çünkü hafta sonu çok fazla kaçamak yapmayız yapsak da görürüz yani cuma tarı günü olursa zayıflarsak hafta sonu ipin ucu kaçabilir bilmiyorum yani benim düşüncem bu yanlışım varsa düzeltin kızlar

Canım şuqn 69 kiloyum 65 i gördüm en son ondan sonra aldım malesef.83 ten düştüm bu kiloya ben artık diyet yapamıyorum belki burası tekrar başlamam için vesile olurdedim yazılanlar epeyce etkiledi beni. 2 çocuğum var rabbim sninde gönlüne göre versin canım.

Sağol canım Allah Razı olsun güzel dileklerin için 83. 65 düşmek çok iyi ya bende bi 59!düşemedim 67,68 kadar çıktım inş burada hep beraber kurtuluruz kilolardan

kimse kacamak yapmasin aaaaaa. kilosu az olanlar yapa bilir tapi. 7 li rakamlar ve uzeri lutfen yaza fit girsin. basen falan hepsi gider merak etmeyin.yaglar gidiyor zaten bu diyette, nerenizde toplanmissa ordan gidiyor. yani benim bacaklarim zayif,ay bi de ayiptir soylemesi guzeller. zayiflayinca bozulmasindan korkuyodum. oldugu gibi kaldi. ust kisimdan kiloluyum ben de.ordan da zayifladim

Benim Göbek ve basen var ya ayda 5 kilo bile versen süper olacak canım sen bize örnek menünü falan yazsana fırsat buldukça bide YAŞ kaç evlimisin canım

30 yasindayim. bekarim. ben yarin yzaraim menumu merak etmeyin :)

Pegasus merhaba :)
Oncelikle tebrik ederim, cok guzel kilo vermis ve korumussun, Allah nazardan saklasin :)
Sana bi sorum var. Ben normalde her gun pilates veya leslie ile yuruyus yapiyorum. Kb diyetinde spor yapilmamali mi, spor yaparsak kas mi yapmis oluyoruz ?

Adet donemi icin cozum olabilir canim ya, canimizi cektirdin oldu olacak tarifi de ver :)
malzeme listesi bu diyete biraz uygun diye sufle geldi aklıma. ama tarif vermem. sebebiniz olmak istemem
zaten ben de internetten kolay bir tarif ile yapıyordum.
iyi vermişsin canım tebrikler
teşekkür ederim

teşekkür ederim. benim şansım o dönemi atlattıktan sonra başlamış olmak sanırım.

Kizlar merhaba :)
Ben de bu diyete basladim, bugun 2.gunum.
Ilk sabah 65.1 cikmistim, bu sabah 64.1 :))
Hedefim 55 kiloya dusmek, boyum da 162 cm.
Dun 49 kb ile kapattim gunu.
Bugun de su saate kadar 15 kb oldu :))
hoşgeldin, sen de iyi vermişsin ilk günden tebrikler. puanın da az tutmuş valla süpersin.

E tamam, yarin baslayalim, carsambadan carsambaya bildirim yapalim, baslangic kilo, o hafta verilen toplam verilen diye, ben tablo ve takip konusunda gonullu olabilirim. Baslangic kilolarinizi sabah bildirirseniz, ben aksam tabloyu hazirlayayim

yaş=38,5, boy=1,70, başlangıç kilo=75,9(12 mart), bu sabah itibariyle 74,4 (dünden bugüne -100 gr)

Canım bende şekersiz Çay içemiyordum ama alıştım açık çayla başla canım yasa yarım şekerle alışırsın bence
katılıyorum. ben de şekersiz içen yengeme şaşırır ve nasıl içebiliyorsun derdim. alışma sürecim 1 hafta sürdü. yıllardır çayı kahveyi bitki çayını vs şekersiz içiyorum. şimdi sıcak ve şekerli bişey içersem midem bulanıyor.

kızlar nerdesiniz yaa sizlere bişey diyeceğim benim en büyük sorunum göbek ve basenlerim bu diyette gider mi ?
aynen benim de öyle ama Pegasus sağolsun cevap vermiş, yağlardan gittiği için gider bu diyetle diye

günaydın kızlar :) pegasus seni tebrik ediyorum çok güzel vermişsin benide aranıza alın bazı arkadaşlar gibi az kilo değil sorunum baya çok evliyim 2 oğlum var biri 5 biri 1 yaşında haliyle kilolarım aldı başını gitti şuan 174 boyunda 140 kiloyum malesef troidimde sorun var ilaç içiyorum şekerim var ama hapını hamilelik döneminden beri kullanmıyorum emzirdiğim için gerek görülmedi şuan kendim kontrol altında tutmaya çalışıyorum yediklerimle ama iniş çıkış oluyor kilomda banada yardımcı olursanız sevinirim :)

Günaydın kızlar.
boy 169
kilo 70.4
birazdan kahvaltı menümü yazıcam.hepinize başarilar dilerim.:)))

Kızlar bir şey sorucam.geçen burdan bir arkadaşla da konuşmükonuşmuştuk.ekmeği kızarttigin zaman gr ı yarı yaröya düşuyor demişti.ya da ben mi yanlış anladım.çünkü ben 2 defa kızartmama rağmen 57 grlık ekmek 50ye düştü sadece.
ya da şöyle mi oluyor? Ekmeğı kızartınca gramı düşmese bile karbobat değeri mi düşüyor sadecebu sorunu çözmem lazım.kahvaltıda mutlaka ekmek yerim çünkü.

Hosgeldin canim

Baslangic kilom pazartesi sabahi 65.1 kg
Bu sabahki kilom 63.9 kg (lavaboya cikamadan :)
Boyum 162cm
Kilo bildirimim :)
Listeye beni de ekleyin olur mu ? :)

günaydın canım aynen alışınca şekerli içemiyosun bu sefer gitsin göbekler :) yaza çıtır gireriz inş.

aramıza hoşgeldiniz :) inş. en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde istediğiniz kiloya düşersiniz benimde toidlerim yavaş çalışıyor ilaç kullanıyorum ve insülin direncim var bakalım ne kadar kilo verebileceğim

hepinize günaydın kızlar
kahvaltım
1 haşlanmış yumurta :0 p
orta boy salatalık ( yarısı ) 2 p
1 adet orta havuş ( yarısı) 2 p
kırmızı biber :3,2
1-2 çatal ince kürt böreği yedim bu sabah diyet kolik deki değeri 1 ince dilim yufka böreği 8,1 yazıyor
toplam puan :15,3p
bugün başladım sayıyorum kendimi 67,00 kg
yanlışım hatam varsa düzeltin kızlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…