3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Gunaydin kizlarrr
ben sabah 70.5 uyandim, ustelik de tuvalete cikmis da sayilmam, yani belki de daha da hafifimdir.
Spor yapip + gormeme ragmen dunden bu yana 800 gr gitmis.
Aman cok keyifli bir sabah oldu, hepinizin iyi haberlerini bekliyorum
gunaydin. bu sefer 6 li rakamlari gormeden bozma sakin. surda ne kaldi ki

kizlar ben sinir oldum. 2 gundur bizimki bozuyor diyeti. adeti yakin belki ondan ama,ipini birakmis boga gibi saldiriyor.dun 200 kb ye yakn ve 3000 kalori aldi. sinirim bozuldu. 80.3 kiloyken, tekrar 83 e geldi. 2 gunde 3 kiloyu nasil aliyosa artik . hazir 7 kilo vermisken ve 7 li rakamlari gorecekken tekrar basliyoruz.
belki de kopegim hastalandi ondan asiri sinirliyim ama birakacagimi soyledim. sinirim bozuldu resmen

bu topiği görünce dikkatimi çekti. bende akupunktura gidiyorum, senelerdir diyetisyenlerle kilo al-ver şeklinde yaşıyordum. ciddi kilolar veren bi arkadaşım bunu tavsiye edince ki (akupunktrun biraz plasebo etkisi olduguna inanıyodum) bunuda deniyim dedim. 2 hafta oldu dün itibariyle ve ben 6 kilo verdim, inanılmaz memnunum. şimdi diyeceksiniz ki bu topikle alakası ne? yazıyorum hemen. ben karbonhidratsız yapamayan bi insan oldugum için o isteğimi sıfıra indirdi, artık akupunkturdan mı yoksa beynımde bitirdiğim için mi bilemem. GELELİM ESAS size söylemek istediğime; doktorum yeme düzenimi değiştirtti ve elime 3-4 sayfa bi liste verdi. tahmın edin ne listesi? :) kb birimleri tabiki. aynı topiği açan arkadaşın yeme düzeninin aynısı, besinleri kb değerlerine göre yiyorum, sıfır puanlı bi ton şey var bu yüzden yoksunluk çekmiyorum. yanlız arkadaştan tek farkı benim günlük 30 birimle kapatmam gerekiyo o kadar. geri kalan herşey neredeyse aynı. benim ekmek hastalığım oldugu ıcın onuda iğnelerle kestiğini düşünüyorum ama burada iş akupunkturdan ziyade kesinlikle bu yeme biçiminde bence. hatta oraya gelen bi öğretmen kadınla tanıştım, okuldan bi arkadaşı onunla beraber (akupunktura gelmeden) direk bu şekilde beslenmiş oda iyi kilo vermiş. yani bu yönteme, çok iyi diyetisyenler denemiş, deli kilolar alıp vermiş bi insan olarak, kesinlikle kefilim. ayrıca ayda 2-4 kg kimi motive eder ki? bu tarz beslenme şeklinde cidddi ve sağlıklı kilolar verilebiliyor, motivasyonunuzuda artttırıyor. suan bu topiği okuyorsanız zaten 3-5 kg fazlası olan biri değilsiniz, o yüzden bırakın saçma sapan listeleri hiç olmazsa sadece 1 hafta bu sistemi deneyin farkı görüceksiniz :KK66:

Selam yazını okuyunca kendini gorfim bende KB hastasiyim ekmek yiyorum sanki pasta yer gibi keyif alıyorum ;((

35 kilo verdim zamanında sanki o ben değilim KB yetmeyince unutur insan ama ben unutmuyorum ;((

kizlar ben sinir oldum. 2 gundur bizimki bozuyor diyeti. adeti yakin belki ondan ama,ipini birakmis boga gibi saldiriyor.dun 200 kb ye yakn ve 3000 kalori aldi. sinirim bozuldu. 80.3 kiloyken, tekrar 83 e geldi. 2 gunde 3 kiloyu nasil aliyosa artik . hazir 7 kilo vermisken ve 7 li rakamlari gorecekken tekrar basliyoruz.
belki de kopegim hastalandi ondan asiri sinirliyim ama birakacagimi soyledim. sinirim bozuldu resmen

Çok KB yediyse alır cnm bende alıyorum çünkü KB hemen şişirip ödem yspiyor

Çok KB yediyse alır cnm bende alıyorum çünkü KB hemen şişirip ödem yspiyor
ya ben sayicam simdi neler yedigini.mesajdakileri aynen aktariyorum. hani o yazdigim karpuz peynir varya onlari yedi. gece mesaj atdi aciktim diye. kebap vardi ,onu ye dedim. ok dedi. sabah mesaj atmis onlari yedim,ardindan 2 tane 100 gr lik cikolata. kofte arasi ekmek. kayisi,cilek,kavurma falan. duyanda kitlik var sanir.

ya ben sayicam simdi neler yedigini.mesajdakileri aynen aktariyorum. hani o yazdigim karpuz peynir varya onlari yedi. gece mesaj atdi aciktim diye. kebap vardi ,onu ye dedim. ok dedi. sabah mesaj atmis onlari yedim,ardindan 2 tane 100 gr lik cikolata. kofte arasi ekmek. kayisi,cilek,kavurma falan. duyanda kitlik var sanir.

Pega ben zamaninda 35 kilo verdim ama sanki o ben değilim 4 gün diyet yapsam 5. Gün bozuyorum beyinde bitmediği için kendimi yemeye vuruyorum oda benim gibi muhtemelen bu bi hastalık bi ara bu topige takıldı 3 kilo gitti sonra kimse olmayınca birsyida bıraktım 3 kilo geldi :KK43:

Pega ben zamaninda 35 kilo verdim ama sanki o ben değilim 4 gün diyet yapsam 5. Gün bozuyorum beyinde bitmediği için kendimi yemeye vuruyorum oda benim gibi muhtemelen bu bi hastalık bi ara bu topige takıldı 3 kilo gitti sonra kimse olmayınca birsyida bıraktım 3 kilo geldi :KK43:
35 kilonun ne kadarini aldin geri? ya da aldin mi? benim bildigim bu diyetle verdin sen de demi? 30 kb tutarak?

Pegasuscum sinirlenmekte haklisin, ama herkes seninle ayni iradeyi gosteremeyebiliyor, onda insilun direnci olabilir, ilk zamanlar cok az kalori ile beslendi, üstelik cok seker tüketerek, benim kendi yasamimdan gozlemim soyle: proteini arttirmadan sekeri tamamen kesmeden insulin direncini yenmek mumkun degil, bur muddet sonra mutlaka saldiriyorsun yemeklere, tahminimce sen hep cok yuruyus yaptigindan sen kilolu olsan bile insulin direnci olusmamis, yada az olusmus, sldigi karbonhidratlar da kaliteli karbonhidrat degil mesela kuru yemis gibi, insulini yavas yavas yukselten, ben gecen sefer yaptigim da da hissediyordum, zero icip magnum mini yediğim gun daha cok acluk ve iradesizlik çekiyorum, dedigim gibi benim kendimde gozlemim boyle...basit seker tuketmeyeceksin, kompleks karbonhidrat tuketimine yoneleceksin, kendimi sutekli uyariyorum, cikolata yerine 200 gr ceviz ye, enistem seker hastasi, ordan biliyorum, tatli dutunu ne kadar cok uyarirsan o kadar tuketmek istiyorsun, kontrol saglamak accayip irade ister, onu da arkadasin beceremedi.kendini uzme, sikma, emeklerin bizim tarafimizda bosa gitmeyecek :KK66:

Pegasuscum sinirlenmekte haklisin, ama herkes seninle ayni iradeyi gosteremeyebiliyor, onda insilun direnci olabilir, ilk zamanlar cok az kalori ile beslendi, üstelik cok seker tüketerek, benim kendi yasamimdan gozlemim soyle: proteini arttirmadan sekeri tamamen kesmeden insulin direncini yenmek mumkun degil, bur muddet sonra mutlaka saldiriyorsun yemeklere, tahminimce sen hep cok yuruyus yaptigindan sen kilolu olsan bile insulin direnci olusmamis, yada az olusmus, sldigi karbonhidratlar da kaliteli karbonhidrat degil mesela kuru yemis gibi, insulini yavas yavas yukselten, ben gecen sefer yaptigim da da hissediyordum, zero icip magnum mini yediğim gun daha cok acluk ve iradesizlik çekiyorum, dedigim gibi benim kendimde gozlemim boyle...basit seker tuketmeyeceksin, kompleks karbonhidrat tuketimine yoneleceksin, kendimi sutekli uyariyorum, cikolata yerine 200 gr ceviz ye, enistem seker hastasi, ordan biliyorum, tatli dutunu ne kadar cok uyarirsan o kadar tuketmek istiyorsun, kontrol saglamak accayip irade ister, onu da arkadasin beceremedi.kendini uzme, sikma, emeklerin bizim tarafimizda bosa gitmeyecek :KK66:
bende tam tersiydi. dondurma falan yemedigim zaman diyet yapamiyodum.cabuk birakirdim. isvec diyetinde falan vardim ben. topikte yani. biraktigim zaman geri aldim zaten isveci yapinca. ille yemem lazim cikolata falan.yoksa bikiyorum. ama her kes benim bunyem gibi degil haklisin. ya ben 1 kere diyete baslayip basaranlardan degilim. diger diyetleri yapboz yapmistim. sadece bu diyette basariya ulastim. cunku kesmedim hic biseyden. cunku vermem gereken 3-5 kilo degildi. yasam sekli olusturmam gerekiyordu.o yuzden her seyden az az yemeyi ogrendimbu diyet sayesinde.cok zor 30 kilo falan vermek. bi daha sismanlarsam yapamam. o yuzden hamilelikten uzak duruyorum. :s

bende tam tersiydi. dondurma falan yemedigim zaman diyet yapamiyodum.cabuk birakirdim. isvec diyetinde falan vardim ben. topikte yani. biraktigim zaman geri aldim zaten isveci yapinca. ille yemem lazim cikolata falan.yoksa bikiyorum. ama her kes benim bunyem gibi degil haklisin. ya ben 1 kere diyete baslayip basaranlardan degilim. diger diyetleri yapboz yapmistim. sadece bu diyette basariya ulastim. cunku kesmedim hic biseyden. cunku vermem gereken 3-5 kilo degildi. yasam sekli olusturmam gerekiyordu.o yuzden her seyden az az yemeyi ogrendimbu diyet sayesinde.cok zor 30 kilo falan vermek. bi daha sismanlarsam yapamam. o yuzden hamilelikten uzak duruyorum. :s

Evet kilo vermek cok zor ya, benim 10 kilo fazlam var, halbuki bu 2 aydan kisa zamanda verilebilir, 2 ay dedigin ne ki ama istikrar iste...ama bu diyetle yakalamak mumkun o istikrari.bebek isine gelirsek de,keske bu diyeti hamileyken ogrenseydim,ne 20 kilo alir ne de simdi vermeye ugrasirdim, netice de kilo vermek icin 50 alti, kilo korumak icin 100 kb alti yeterli, e sen bu isin kurdusun, 100 kb altinda tutarak hamileyken muazzam beslenebilirsin...bebek istiyorsan vence oteleme, hepimizin imrendigi fit hamilelerden biri olacagina eminim

Evet kilo vermek cok zor ya, benim 10 kilo fazlam var, halbuki bu 2 aydan kisa zamanda verilebilir, 2 ay dedigin ne ki ama istikrar iste...ama bu diyetle yakalamak mumkun o istikrari.bebek isine gelirsek de,keske bu diyeti hamileyken ogrenseydim,ne 20 kilo alir ne de simdi vermeye ugrasirdim, netice de kilo vermek icin 50 alti, kilo korumak icin 100 kb alti yeterli, e sen bu isin kurdusun, 100 kb altinda tutarak hamileyken muazzam beslenebilirsin...bebek istiyorsan vence oteleme, hepimizin imrendigi fit hamilelerden biri olacagina eminim
yasim geldi artik. sirf yasim geldi diye istiyorum. yoksa ben pek anne olacak tip degilim. kopegimle mutluyum. bilmiyorum belki de anne olunca severim bebekleri. nefret etmiyorum ama tatile falan cikinca cocuksuz otelleri tercih ediyorum. iste bakalim,evlenme teklifi kac aydir askida.benim erkek arkadas cok istiyor bebek.bana diyor ki,bak demet akalin da senin gibiydi cocuga karsi,su an kizi icin deliriyor. seveceksin falan :))) annemler torun diye delirecekler. keske hersey umdugumuz,istedigimiz gibi olsa hayatta . iyi insanlar icin gecerli tabiki

kızlar okumaya çalıştım ama çok uzun sayfalar 1 ayda kaç kilo verilebilir bu diyetle yardım edin eylül 2 sünnet dügünümüz var nasip olursa bir çok diyet denedm ama irade 0 yapamıyorm :KK43:

kızlar okumaya çalıştım ama çok uzun sayfalar 1 ayda kaç kilo verilebilir bu diyetle yardım edin eylül 2 sünnet dügünümüz var nasip olursa bir çok diyet denedm ama irade 0 yapamıyorm :KK43:
karbonhidrat diyeti deneyimlerimiz var. osayfada daha genis menuler bulabilirsiniz. hatta 50 kilo falan veren arkadaslar var. onlarla da mesajlasa bilirsin :)

diyet yontemleri ve deneyimlerimiz bolumunden gor
karbonhidrat diyeti ve deneyimlerimiz bolumune bak.
yani benim sayfamin altinda kaliyo o.bir az alta git bulucaksin :)

yasim geldi artik. sirf yasim geldi diye istiyorum. yoksa ben pek anne olacak tip degilim. kopegimle mutluyum. bilmiyorum belki de anne olunca severim bebekleri. nefret etmiyorum ama tatile falan cikinca cocuksuz otelleri tercih ediyorum. iste bakalim,evlenme teklifi kac aydir askida.benim erkek arkadas cok istiyor bebek.bana diyor ki,bak demet akalin da senin gibiydi cocuga karsi,su an kizi icin deliriyor. seveceksin falan :))) annemler torun diye delirecekler. keske hersey umdugumuz,istedigimiz gibi olsa hayatta . iyi insanlar icin gecerli tabiki

Cocuk hakikatten buyuk sorumluluk, bitmek bilmeyen bir gorev,ama bir evcil hayvan da farkli degil aslında, onun da temel fiziksel ihtiyaclarini hergun giderdigin gibi, hergun onu mutlu edecek aktiveteler de yaptirmaya gayret ediyorsun,bence zaten annelige hazir olunmaz, ozgurluge doyulur mu... ama su gercek ki yas ilerledikce bagimsiz yasamak daha cok aliskanlik haline gelecek, ben 23 yasinda ilk cocugumu dogurdum, dusunuyorum ne kadar erken, delilik bildigin, daha kendim icin ne yapmistim ki...ama onunla yasama adapte oluyorsun, onunla yasamayi seviyorsun, bu icgudusel birsey onu kosulsuz seviyorsun, kolluyorsun, dusunuyorsun ve fedakarlik ediyorsun bu da seni hic uzmuyor

Muskacım normal uyurken 8 saatlik bir zaman diliminden bahsediyoruz, oruçta 17 saatlik bedensel bir aktivite barındıran bir zaman diliminden bahsediyoruz kesinlikle aynı olmucaktır. Normalde 64,4 olan ben dün iftardan önce 63,4 çıktım bir günde bir kilo mu verdim şimdi elbette hayır keşke olsa :KK70:

ben de bu diyete yeni başlayanlardanım.. ben 2 kg verdim henüz. tartılma konusunda haklısınız bence de iftardan önce tartılmak yanıltıcı olur. normalde en geç 9da yesek sabah 9da kalksak bile 12 saat olur bizim en geç öğlen tartılmamız lazım.. Size katılıyorum mavmav :KK66:

X