3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

dünkü menüm
09:30 2 haşlanmış yumurta, 1 kk peynir, 3 dilim kaşar, 1 kaşık lor, yarım domates
13:30 10 tane kiraz
15:00 avuçiçi kadar tavuk, 1 kk peynir
16:30 sütlü nescafe, 10 badem, 10 gr şekersiz bitter çikolata
19:00 yarımdan daha küçük levrek
su:3 lt
spor 1 saat yürüyüş
yaklaşık 30 gr ediyor

kizlar unutmadan soyleyeyim. bizim yaptigimiz sey motive gereksinimi duyan bir olay. hani bazen umutsuzluga kapilir diyeti bozmak isteriz. gece acikiriz. bu gibi zamanlarda youtube a giriyoruz nasil zayifladim videolarina bakiyoruz. kizlar nerden nereye gelmis goruyoruz. diyet listesi vermiyor kimse ama yasam tarzlarini degistirdiklerinden falan bahsediyolar.bunu yeni kesf ettim ben.cok yarari var.mutlaka izleyin. bakin ordaki herkes 3 ay disini sikmisistedigini elde etmis. yani olayin bitme noktasi 3 aydan basliyor.
bu arada dun videolari arkadasa tavsiye ederken seyda coskunu buldum. hamilelikten sonra dogurmus. o hamile zamani her kes cocuk olu dogacak ,cok az kilo almis falan diyordu. saglikli bebek dunyaya getirmis ,ustelik 3,5 kilo. hamileyken bile yediklerine dikkat etmis. cok hosuma gitti videosu. tabi onun yaptigi diyet beni ac birakacak cinsten.meyve,sebze seven birisi olmadigim icin.ustelik unlu gida hic yok onun listesinde,yediklerin de 1 meyve dilimi falan. ama yaptigi yuruyusu cok destekliyorum. sebze,meyve seven birisi icin de mukemmel diyetleri var bana gore.tabi her kesin kendi dusuncesi

Merhaba arkadaslar, ben de kendi hikayemi anlatmak istedim yazilanlari okuyunca..
26 yasindayim, 170 boyundayim.. bu zamana kadar hic kilo problemim olmadi en fazla 65e ciktim, genelde 60-63 arasiydim yillarca.. herkes fizigin ne guzel kiyafetler ne guzel duruyor ustunde derken her sey cok guzeldi tabi.. iki sene once evlendim ve yurtdisinda yasamaya basladim. yasadgim yere bir turlu alisamadim, hem stresten hem de ordaki yiyeceklerin kalitesizliginden beslenme duzenim bozuldu.. hep ayni yoyecekleri cok miktarda yemeye basladim. aradan zaman gectikce kiyafetlerm artik ustume olmamaya basladi ama ben durumu hep gormezden geldim. hic kabul edemedim kilo aldigimi. Turkiyeye tatil icin dondugumuzde karsilastigim herkesin ilk soyledgi sey "cok kilo almissin" oldu. hatta etrafimdakilerin yuzde doksani gobegimi gorup hamile misin diye sorar oldu. (bu arada kimyasal gebelik yasamistim ve hamile misin sorusu daha cok canimi acitiyordu) o kadar kotu hissediyordum ki.. ama bi yandan da hic kabul edemiyordum durumumu, cok fazla kilo almadim aslinda diye bastiriyordum hep icimdeki sesi.. Bu arada hic ama hic tartilmiyordum. iki sene boyunca bir kere olsun tartiya cikmadim.

esimin isi dolayisiyla baska bir ulkeye geldik ve kaldgimiz otelde spor salaonun oldugunu ogrendim. once meraktan, eglence olsun diye gittim. orda bir tarti vardi merak ettim tartildim ve 81`i gordum!!! sok oldum :KK43::KK43: o kadar uzuldum ki.. hemen o anda karar verdim. bu kilolardan kurtulmaliyim. bir haftadir gdiyorum spor salonuna ve gunde en az 500 kalori yakiyorum orda. sauna ve buhar odasi da var onlara da giriyuorum. yediklerime dikkat etmeye calisiyorum artik. asil yasadgimiz ulkede sebze meyve cok pahali ve okadar lezzetsiz ki.. burasi o yonden de daha iyi. bakalim neler olacak, zayiflayabilecek miyim cok merak ediyorum.. burda 12 gunumuz kaldi sadece.. yasadgmz yere geri dondugumuzde de spor salonuna devam edecegim insallah.. spor yapmak harika bir sey! gelismeleri burdan yazacagim. belki birisine umit olur diye..

Merhaba arkadaslar, ben de kendi hikayemi anlatmak istedim yazilanlari okuyunca..
26 yasindayim, 170 boyundayim.. bu zamana kadar hic kilo problemim olmadi en fazla 65e ciktim, genelde 60-63 arasiydim yillarca.. herkes fizigin ne guzel kiyafetler ne guzel duruyor ustunde derken her sey cok guzeldi tabi.. iki sene once evlendim ve yurtdisinda yasamaya basladim. yasadgim yere bir turlu alisamadim, hem stresten hem de ordaki yiyeceklerin kalitesizliginden beslenme duzenim bozuldu.. hep ayni yoyecekleri cok miktarda yemeye basladim. aradan zaman gectikce kiyafetlerm artik ustume olmamaya basladi ama ben durumu hep gormezden geldim. hic kabul edemedim kilo aldigimi. Turkiyeye tatil icin dondugumuzde karsilastigim herkesin ilk soyledgi sey "cok kilo almissin" oldu. hatta etrafimdakilerin yuzde doksani gobegimi gorup hamile misin diye sorar oldu. (bu arada kimyasal gebelik yasamistim ve hamile misin sorusu daha cok canimi acitiyordu) o kadar kotu hissediyordum ki.. ama bi yandan da hic kabul edemiyordum durumumu, cok fazla kilo almadim aslinda diye bastiriyordum hep icimdeki sesi.. Bu arada hic ama hic tartilmiyordum. iki sene boyunca bir kere olsun tartiya cikmadim.

esimin isi dolayisiyla baska bir ulkeye geldik ve kaldgimiz otelde spor salaonun oldugunu ogrendim. once meraktan, eglence olsun diye gittim. orda bir tarti vardi merak ettim tartildim ve 81`i gordum!!! sok oldum :KK43::KK43: o kadar uzuldum ki.. hemen o anda karar verdim. bu kilolardan kurtulmaliyim. bir haftadir gdiyorum spor salonuna ve gunde en az 500 kalori yakiyorum orda. sauna ve buhar odasi da var onlara da giriyuorum. yediklerime dikkat etmeye calisiyorum artik. asil yasadgimiz ulkede sebze meyve cok pahali ve okadar lezzetsiz ki.. burasi o yonden de daha iyi. bakalim neler olacak, zayiflayabilecek miyim cok merak ediyorum.. burda 12 gunumuz kaldi sadece.. yasadgmz yere geri dondugumuzde de spor salonuna devam edecegim insallah.. spor yapmak harika bir sey! gelismeleri burdan yazacagim. belki birisine umit olur diye..
merhaba canım.. aslında hepimizin keşke erken başlasaydım keşke erken önlemini alsaydım dediği durumu yaşamışsın sen de.. inşallah kısa sürede sağlıkla verirsin kilolarını.. gelişmeledden bizi de haberdar et olur mu.. diyet olarak ne uyguluyorsun bilmiyorum ama bu topikte yaptığımız diyetle çok iyi sonuç alırsın bir araştır derim ben.. kolay gelsin..

merhaba kızlar bende denedim ama başarılı olamadım
yani eskidende yapmıştım kh diyeti ve çok daha katı yapmıştım
burayada geldim herşeyi yiyerek deneyimd edim olmadı çünkkü domates ve salatalık mevsimi yemednde olmuyor onları

merhaba kızlar bende denedim ama başarılı olamadım
yani eskidende yapmıştım kh diyeti ve çok daha katı yapmıştım
burayada geldim herşeyi yiyerek deneyimd edim olmadı çünkkü domates ve salatalık mevsimi yemednde olmuyor onları
Valla canım ben yiyorum günde 2 domates 2 salatalık onlar sağlıklı kb bence.. Kilo vermemide engellemedi. Ama ben 40-50 arasında tutuyorum kb yi çok katı yapınca yaramadı bana..

Valla canım ben yiyorum günde 2 domates 2 salatalık onlar sağlıklı kb bence.. Kilo vermemide engellemedi. Ama ben 40-50 arasında tutuyorum kb yi çok katı yapınca yaramadı bana..

evet aslında yenmeyince onlar ve çok katı yapınca patlamalar oluyor haklısın

Su tutuyor dediğim aslında yanlış dedim sulu ya artı gibi gösteriyor dediğimizde
Kh diyetinde de çok az yenir dukancilarda az yiyor mesela

bugun 3.gunum arkadaslar daha oncedende bahsetmiştim ilaclarımdan dolayı tartılmıyorum haftasonu ialcım bitecek tartılacagım ama suanda gayet iyi gidiyor sadece bu sabah biraz tansiyonum dustu sanırım sporda ama iyiyim :)
dun ki menum u yazmıstım sadece akşam canım asırı tatlı istedi ve 2 kuru kayısı ve yaklaşık 7 8 tane badem yedim.

Bugun ki menum;
sabah
1 yumurta haslama
biraz taze nane
20 gr kadar peynir
6 tane zeytin
1 kupa cay
1 kupa yesil cay

oğlen:
suan hicbir fikrim yok ancak en kolayı tavuk şiş yanına ayran

akşam:
öğlenden kalan yemegi yer spora giderim

asırı tatlı istiyor canım.

sabah 30 kd yurudum ama interval yapıyorum 5 dk bir 10 a cıkarıp 2 dk kosuyorum, akşam yine spinning yapıcam. ancak normalde 2 saat akşam salonda kalıyordum ama malumunuz oruc geliyor ben ilaclarımdan dolaı tutmuyorum ama kocacım tutuyor 1 saat spor yapıp eve gidip bi kac cesit yemek yapmam lazım onun icin.

kizlar bu gun tatli yerine sebze yicez. patatesi sectik biz

200 gr haslama patates 40,26 kb
dunden kalan kiyma vardi hani soganla yapilmis. patatesinyaninda iyi gider. 200 gr da kiyma 5 kb

toplam 45,66 kb , 811 kalori

İyidir iyi gdiyo senden naber?
iyi gidiyor da bugün zor tutuyorum kendimi tatlı isteğim had safhada
bugun 3.gunum arkadaslar daha oncedende bahsetmiştim ilaclarımdan dolayı tartılmıyorum haftasonu ialcım bitecek tartılacagım ama suanda gayet iyi gidiyor sadece bu sabah biraz tansiyonum dustu sanırım sporda ama iyiyim :)
dun ki menum u yazmıstım sadece akşam canım asırı tatlı istedi ve 2 kuru kayısı ve yaklaşık 7 8 tane badem yedim.

Bugun ki menum;
sabah
1 yumurta haslama
biraz taze nane
20 gr kadar peynir
6 tane zeytin
1 kupa cay
1 kupa yesil cay

oğlen:
suan hicbir fikrim yok ancak en kolayı tavuk şiş yanına ayran

akşam:
öğlenden kalan yemegi yer spora giderim

asırı tatlı istiyor canım.

sabah 30 kd yurudum ama interval yapıyorum 5 dk bir 10 a cıkarıp 2 dk kosuyorum, akşam yine spinning yapıcam. ancak normalde 2 saat akşam salonda kalıyordum ama malumunuz oruc geliyor ben ilaclarımdan dolaı tutmuyorum ama kocacım tutuyor 1 saat spor yapıp eve gidip bi kac cesit yemek yapmam lazım onun icin.
çok iyi gidiyorsun canım.. inşallah yüzün gülecek tartıda

X