3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Geçen cuma 94,9 dum bu sabah itibari ile 92,6yım
Waw canım ya harikasın belki pazartesi tekrar başlarım diyete ramazanda geldi geçen kandilde Oruç tuttum miğde bulantısı baş ağrısından mafolfum :KK43: ta miğde ilacıda içtim orucumu az yemekle açtım ne yediysem istifar ettim ne yapacağım ben ya

Waw canım ya harikasın belki pazartesi tekrar başlarım diyete ramazanda geldi geçen kandilde Oruç tuttum miğde bulantısı baş ağrısından mafolfum :KK43: ta miğde ilacıda içtim orucumu az yemekle açtım ne yediysem istifar ettim ne yapacağım ben ya
Çok geçmiş olsun ecrinim . Ben sabahlaRI almaya çalışıyorum öok karbonluları bide günde 20-30 kb alırsam ertesi gün 50 kb yediğimde + görüyodum oyüzden artırdım kbyi

kizlar verilen kilolar icin tebrikler her kese
bu gunun menusu
cikolatali dondurma. bir az fazla yedik. 27.92 kb
2 tane salatalik 8.28 kb
hindi kizartma 0 kb
toplam 36.2 kb 588 kalori

veee bu sabah 79 u gormus arkadas. toplam 12 gunde 6 kilo vermis oldu

bu gunun menusu
2 tane salatalik 8.28 kb
hindi kizartma 0 kb

İyiymişte kahvaltıda ne yedi bu arkadaş dondurmamı?

Kızlar nasılsınız ya nasıl gidiyor diyet ben uzun zamandır Yapmıyorum diyet falan sizler ne yapıyorsunuz bakalım :KK66:
merhaba canımm.. ben de uzun bir süre ara vermiştim başka diyetler denedim ama yookkk. bu diyetten başkasıyla gram veremedim.. ben de perşembe yeniden başladım şimdiden vermeye başladım..hadi yeniden başlayın siz de geliin..
canım sahurda aç karna mide ilacını içerek bir dene istersen.. tutamıyorsan da üzülme sağlık daha önemli..
Çok geçmiş olsun ecrinim . Ben sabahlaRI almaya çalışıyorum öok karbonluları bide günde 20-30 kb alırsam ertesi gün 50 kb yediğimde + görüyodum oyüzden artırdım kbyi
benim de aynı oluyor o yüzden 40-50 arası tutaya çalışıyorum
bu gunun menusu
2 tane salatalik 8.28 kb
hindi kizartma 0 kb

çok az değil mi yedikleriii..ben emziriyorum da .. o yüzden bu kadar az yiyemem.. ama süper vermiş maaşallah..
Haydi kızlar Pazartesi geri dönün başlayalım yine...
eveeeettt dönüüünn

çok az değil mi yedikleriii..ben emziriyorum da .. o yüzden bu kadar az yiyemem.. ama süper vermiş maaşallah..

evet cok az. hatta ben diyorum gel 1 tane dondurma ye,kalan puanina bir seyler ekleyelim.yok hayir istemem diyor. sevmedigim bi seyle midemi doldurana kadar yiyecegime,sevdigim seyden az yerim,ama mutlu olurum diyor. cabuk sikilan birisi. ilk kez 1 diyeti 10 gunu askin suredir yapiyor. istediklerini yedigi icin diyet gibi gelmiyor ona.ama aksam karni gurulduyor. mesaj atiyor bana. onun da caresini bulduk. cola zero icince mide guruldamasi geciyo.ama gozle gorulur sekilde inceldi kiz. zaten anlasma yaptik, 78 i gorunce daha fazla yemeye baslicaz. zaten 4 gun sonra kacamak gunumuz geliyor. o zaman da bir seyler yicek. hatta her sey :))))))

gunaydın herkeze, bende bu sabah itibari ile basladım bu diyete, gazam mubarek olsun :KK49: yalnız sabah tartılmadım cunku adet gecikmesi icin primolut kullanıyorum 3 gundur ve inanılmaz ödem yaptı resmen alyansım parmagımda kaldı cıkmıyor :KK43:

ben yine de sabah 40 dk hızlı tempo yurudum, 10 dk uzay yuruyusu yaptım dusumu aldım ve işyerime geldim. canım hic kahvaltı yapmak istemiyor o sebeple bir bardak kahve ictim sadece.

Öğlende tavuk şiş yiycem, aksam da minik bişiler atıstırıcam salam olabilir belki bir haslama yumurta ya da kızartma.

Su odemim gecsin size gun gun kilomuda yazıcam ama suan ki kilom benide sizide yanıltır diye dusunuyorum.

Ne dersiniz?

gunaydın herkeze, bende bu sabah itibari ile basladım bu diyete, gazam mubarek olsun :KK49: yalnız sabah tartılmadım cunku adet gecikmesi icin primolut kullanıyorum 3 gundur ve inanılmaz ödem yaptı resmen alyansım parmagımda kaldı cıkmıyor :KK43:

ben yine de sabah 40 dk hızlı tempo yurudum, 10 dk uzay yuruyusu yaptım dusumu aldım ve işyerime geldim. canım hic kahvaltı yapmak istemiyor o sebeple bir bardak kahve ictim sadece.

Öğlende tavuk şiş yiycem, aksam da minik bişiler atıstırıcam salam olabilir belki bir haslama yumurta ya da kızartma.

Su odemim gecsin size gun gun kilomuda yazıcam ama suan ki kilom benide sizide yanıltır diye dusunuyorum.

Ne dersiniz?
Canım keşke ödemin için iki gün pirinç laası yaı öyle başlasaydı. Ödemini atmş olurdun, yinede allah devam etme sabrı versin...

Canım keşke ödemin için iki gün pirinç laası yaı öyle başlasaydı. Ödemini atmş olurdun, yinede allah devam etme sabrı versin...
canım ilacı 7 gun daha kullanmam lazım ben aynı zamanda tup bebek tedavisi goruyorumda o sebeple bazı ilaclar kullanmam gerekiyor onlarda ara ara yapıyor boyle o sebeple bişi yapmıyorum.

X