3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

kızlar merhaba, ben herseyimi tamamladım hatta şirkette baska bir arkadası daha gaza getirdim pazartesi baslıyoruz. heee ben pazartesi takıntısı olan biri degilim ama cumartesi ve pazar icin inanılmaz yogun bir program var o sebeple baslıyamıyacagım. pazartesi benle birlikte baslıyacak olan var mı bakalım :KK55:

tamam o zaman ben bu gunu yaziyorum. isteyen yarin bu menuyu yapa bilir. gunluk alacaginiz kaloriyi ve kb yi de yazacagim ki, nerde hata yaptigimizi gorelim. cunku imkani yok zayiflamamak ve ya gec zayiflamak mumkun degil. 2 gunluk menuyu yaziyorum
dunku menu
kizarmis beyaz ekmek 38 gr (20,67 kb)
salatalik 123 gr kabuklu (4.46 kb)
sucuk 50 gr (0,74 kb)
40 gr salam (0.90 kb)
Bim Simbat Ayçekirdeği 36gr (2,52 kb)
nestle findikli cikolata 33 gr ( 3 te 1 i eder. yani 6 tane cubugun 2 tanesini yiyoruz) 17,85 kb
TOPLAM: 47,14 kb, 730 kalori

istedigimizi cikarip,yerine ayni puanda baska bir sey koyabilirz. bunlari istedigimiz saatlerde yiyebiliriz.o yuzden ogunleri yazmadim.arkadas gune 1 litre cola zero da iciyor. her gun

bu gunku menu

Hindi Göğsü Eti (Fritöz-Kavurma, Pişmiş, Kavrulmuş) 200 gr (0 kb)
Beyaz Pirinç (Uzun-Öğütülmüş, Pişmiş) 123 g (34,65 kb)
Salatalık (Kabuklu) 100 gr (3,63 kb)
nestle findikli cikolata 16,6 gr (bu sefer 1 tane cubuk eder) 9.20 kb

TOPLAM: 50 kb , 656 kalori

tekrar ediyorum,sevdiginiz birseyi yerine koyup,listeden baskasini cikara bilirsin. puanlariayni olsun yeter, ya da yakin. toplam puan ayni ciksin sonucta

ben oyle cekirdek falan yemem bacım, sivilcelerim hat safha yapıyor, ben normal yumurtalı salamlı sosisli peynirli bir kahvaltı yapıcam, oglende tavuk şiş miş yiycem, akşamda oglenden kalana devam edicem cok ciddiyim bu sefer 10 temmuz hedefim ve suanda 54 kiloyum, gun gun yazıcam buraya herseyi hatta tartı tesmi atıcam size, kacamak yok. kendme cok buyuk soz verdim, 10 temmuzda 48 i gorucem.

selam herkese:KK24:, nasılsınız bacılar?

amma uzun tatil yaptım di mi? ama öyle değil.
1 haftadır evdeyim ama gelip buraya yazmaya yüzüm yok:oops::KK67:çünkü saldım çayıra mevlam kayıra oldu benim diyet.:KK23:
tatilde önce oğluşum hasta oldu sonra da ben. yani bişey anlamadık tatilden. ama yine de tatil tatildir. yer mekan değişimi oldu, yollar manzaralar çok güzeldi. bi de hava biraz daha ısınmış olaydı belki hasta olmazdık:-)
tatilin 1 günü hiçbişey yemedim. çünkü afedersiniz çıkarıyordum ne göndersem mideye. sonuç kilo almadan döndüm:KK70:

tatil dönüşü de pek fazla dikkat edemedim. işe git gel, avm gez falan derken h.içi 69,4 kiloyu gördüm şükür. ama bu sabah 69,6 çıktım.
dün gece saat 01:00 de şehir dışından gelen eşim elinde baklava ile gelince yedim 1 tane, biyerim şişmesin diye o vakitte.:KK67::KK23:

akşam okulda etkinlik var. bişeyler hazırlıycam. ve 1 koca bavul çamaşır yıkadım. hava kapalı anca kurudular. sıra geldi ütüye. :KK17: ev hanımı mıyım yoksa hizmetçi mi bilemiyom gali:KK45::KK53:

herkese selam tekrardan ve görüşmek üzere:KK52:

1 haftadır evdeyim ama gelip buraya yazmaya yüzüm yok:oops::KK67:çünkü saldım çayıra mevlam kayıra oldu benim diyet.:KK23:
tatilde önce oğluşum hasta oldu sonra da ben. yani bişey anlamadık tatilden. ama yine de tatil tatildir. yer mekan değişimi oldu, yollar manzaralar çok güzeldi. bi de hava biraz daha ısınmış olaydı belki hasta olmazdık:-)
tatilin 1 günü hiçbişey yemedim. çünkü afedersiniz çıkarıyordum ne göndersem mideye. sonuç kilo almadan döndüm:KK70:

tatil dönüşü de pek fazla dikkat edemedim. işe git gel, avm gez falan derken h.içi 69,4 kiloyu gördüm şükür. ama bu sabah 69,6 çıktım.
dün gece saat 01:00 de şehir dışından gelen eşim elinde baklava ile gelince yedim 1 tane, biyerim şişmesin diye o vakitte.:KK67::KK23:

akşam okulda etkinlik var. bişeyler hazırlıycam. ve 1 koca bavul çamaşır yıkadım. hava kapalı anca kurudular. sıra geldi ütüye. :KK17: ev hanımı mıyım yoksa hizmetçi mi bilemiyom gali:KK45::KK53:

merhaba diyetteyimben, bende aranıza hızla katıldım. sen ne kadar suredir yapıyorsun bu diyeti ve nasıl bir sonuc aldın?

bu arada dua et sadece hizmetcisin, calısanlar hem işci, hem hizmetci heee bide sey var tabi yatak :cry::cry:

tamam o zaman ben bu gunu yaziyorum. isteyen yarin bu menuyu yapa bilir. gunluk alacaginiz kaloriyi ve kb yi de yazacagim ki, nerde hata yaptigimizi gorelim. cunku imkani yok zayiflamamak ve ya gec zayiflamak mumkun degil. 2 gunluk menuyu yaziyorum
dunku menu
kizarmis beyaz ekmek 38 gr (20,67 kb)
salatalik 123 gr kabuklu (4.46 kb)
sucuk 50 gr (0,74 kb)
40 gr salam (0.90 kb)
nestle findikli cikolata 33 gr ( 3 te 1 i eder. yani 6 tane cubugun 2 tanesini yiyoruz) 17,85 kb
TOPLAM: 47,14 kb, 730 kalori

istedigimizi cikarip,yerine ayni puanda baska bir sey koyabilirz. bunlari istedigimiz saatlerde yiyebiliriz.o yuzden ogunleri yazmadim.arkadas gune 1 litre cola zero da iciyor. her gun

bu gunku menu

Hindi Göğsü Eti (Fritöz-Kavurma, Pişmiş, Kavrulmuş) 200 gr (0 kb)
Beyaz Pirinç (Uzun-Öğütülmüş, Pişmiş) 123 g (34,65 kb)
Salatalık (Kabuklu) 100 gr (3,63 kb)
nestle findikli cikolata 16,6 gr (bu sefer 1 tane cubuk eder) 9.20 kb

TOPLAM: 50 kb , 656 kalori

tekrar ediyorum,sevdiginiz birseyi yerine koyup,listeden baskasini cikara bilirsin. puanlariayni olsun yeter, ya da yakin. toplam puan ayni ciksin sonucta

örnek olması açısından güzel olmuş eline sağlık
bi de unutmadan gunluk 5 km yurumek. cok yavas olur. biz her gun cikiyoruz. seyda coskun misali. ama cok yavas yuruyoruz.bazen duruyoruz denizi falan seyrediyoruz.yani tempo denen bi sey yok bizde
ben de 1 saat yürüyorum hemen hemen 6 km oluyor.. hareketsiz olmaz zaten

hoş geldin canımmm ben de uzun bir aradn sonra döndüm.. çok geçmiş olsun sana da kzuuzcuğa da..
kilolarımız tam tamına aynı.. var mısın yarışa

Hoşgeldiiin

arkadasimin cani dondurma cektigi icin.yarindan itibaren cikolata yerine dondurma yazacagim menuye. aksam uzeri marketten magnum miniler alindi. hem puani az. hem 2 adet yene biliniyor. hatta yemek yemek icin de puan kaliyor. arkadasim cok azimli .inanilmaz konsatre. yarin planimiz tutarsa hic inmedigi kiloya inmis olucak.:))))))))

arkadasimin cani dondurma cektigi icin.yarindan itibaren cikolata yerine dondurma yazacagim menuye. aksam uzeri marketten magnum miniler alindi. hem puani az. hem 2 adet yene biliniyor. hatta yemek yemek icin de puan kaliyor. arkadasim cok azimli .inanilmaz konsatre. yarin planimiz tutarsa hic inmedigi kiloya inmis olucak.:))))))))
Pegasus ben bişey keşfettim (pehhh kaşifim ya) Kb yi sabahtan alırsan kilo vermemi engellemiyo

Hoşgeldin kankitoooomm:KK53::KK53::KK53:

oyyy maşallh canımmm.. harikasın inşallah hedefine sağlıkla ulaşırsın

benim bunlar doğum kiloları olduğu için uzuzn zamanda verdim..eylülde doğum yaptım.. kasım sonu gibi diyete ve kilo vermeye başladım ..
Sağol canım dileklerin hepimiz için kabul olur inş. Bende 27 şubatta başladım ve hala devam ediyorum..

günaydın ecrin. bende 20 gündür yapamıyorum.misafirlerim vardır.Sanırım çoğu kişi gitmiş ve diyeti bırakmış .Oysaki negüzel yazışıp birbirimizi motive ediyorduk.Antalyanın sıcağında bu diyeti yapmak zor.Enbaşında yumurta yiyemiyorum.1kilo döndü bile.Napsakki acaba...
Bende bıraktım valla ya yumurta yenmiyor bu Sıcakta ama hala aynı kilodayım

X