3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Ben diyetimi 40 gündür hic bozmadan devam ettiriyorum 74 baslamistim 67.7 dustum ama daha öncede yazdim cok inceldim saka gibi ayarlayip aksamlari dondurmami dahi yiyorum zaten açık hic hissetmiyorum kendime 2 karbonhidrat lik ekmekler yaptım herseyimi yedim hatta tatlilar pogacalar yapıyorum gören nasi diyet bu diyor:)))

Ben diyetimi 40 gündür hic bozmadan devam ettiriyorum 74 baslamistim 67.7 dustum ama daha öncede yazdim cok inceldim saka gibi ayarlayip aksamlari dondurmami dahi yiyorum zaten açık hic hissetmiyorum kendime 2 karbonhidrat lik ekmekler yaptım herseyimi yedim hatta tatlilar pogacalar yapıyorum gören nasi diyet bu diyor:)))
Nası ya tatlı poğaça bizede tarif ver lütfeeeen....

Tariflerini merakla bekliyorum :KK25:

Nası ya tatlı poğaça bizede tarif ver lütfeeeen....
Tabiki kek pogaca pasta ekmek simdi tek tek yazıcam tarifleri. .ax kalmadan zayifalmak bu olsa gerek..ama mutlak kepek yulaf karisimi lazim..kepek yulaf degil karisimi olucak kizlar.m

Eklentiler

• Screenshot_2015-06-11-18-01-25.png
    Screenshot_2015-06-11-18-01-25.png
    162,3 KB · Görüntüleme: 132
  • Screenshot_2015-06-11-18-01-17.png
    Screenshot_2015-06-11-18-01-17.png
    150,2 KB · Görüntüleme: 114
  • Screenshot_2015-06-11-18-01-01.png
    Screenshot_2015-06-11-18-01-01.png
    157,1 KB · Görüntüleme: 107
o dediginiz programı indirdim ama anlamadım orda kalori hesabı yapıyo karbonhidrat degil ki bacım, birde bir karbon hidrat 1 unite mı oluyopr? birde bizim amacımız karbonhidrat almamak mı almak mı bunu anlamadım :KK17:
Amacımız karbonhidrat ı azaltmak aslînda protein ağırlıklı beslenmiş oluyoruz :KK52:

K

Eklentiler

• IMG-20150611-WA0006.jpg
    IMG-20150611-WA0006.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 118
  • IMG-20150611-WA0008.jpg
    IMG-20150611-WA0008.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 118
  • IMG-20150611-WA0005.jpg
    IMG-20150611-WA0005.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 126
  • IMG-20150611-WA0004.jpg
    IMG-20150611-WA0004.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 109
Kızlar ben çıkıyorum kocacığıma yemek yapmalıyım. Tariflerin için teşekkürler borcamcığım.. görüşürüz.

şimdi indirdim ama size bişi sorucam, şimdi burda karbonhidrat degerleri yazıyor ya 1 karbonhidrat 1 unite mı oluyo?
evet canım 1 gr karbonhidat 1 ünite demek..
o zaman şimdi size soruyorum sabahları 1 yumurta haslıyım yanına peynir koyayım zeytin cay, sabah menum hic bi zaman degişmez yanına salam hindi fume falanda koyarım.
Oglen tavuk ızgara olur, tavuk şiş olur, tavuk cevirme olur, salata olur, bunları yiyebilirim. alternatifimi siz yaratın bana yardımcı olun, şirketimizde yemek cıkmıyor istedigimizi yiyebiliyoruz o sebeple gayet guzelde bir mutafgımız var istersek pişiredebiliriz siz soyleyin ben yapayım.

akşamda saat 7 gibi sporda oldugum icin eve gidince cok gec oluyo şirketten cıkmadan atıstırıp cıkmak istiyorum. mesela ne yiyebilirim?

Bu arada sabahlarıda yarım saat bantta hızlı tempo yuruyor 20 dk kadarda yuzuyorum. akşamlarıda 45 dk spinning sonrada pilates fln
tavuk dışında ton balığı, köfte, yiyebilirsin.. çok acıkırsan badem ceviz ye kbleri oldukça düşük..
o dediginiz programı indirdim ama anlamadım orda kalori hesabı yapıyo karbonhidrat degil ki bacım, birde bir karbon hidrat 1 unite mı oluyopr? birde bizim amacımız karbonhidrat almamak mı almak mı bunu anlamadım :KK17:
karbonhidratı az almak amacımız.. protein ağırlıklı yani.. o programda kalorinin yanısıra karbonhidrat, protein, yağ değerlerini de veriyor..
süpersin tatlım bekliyoruz tariflerini
Tabiki kek pogaca pasta ekmek simdi tek tek yazıcam tarifleri. .ax kalmadan zayifalmak bu olsa gerek..ama mutlak kepek yulaf karisimi lazim..kepek yulaf degil karisimi olucak kizlar.m
süper mutlaka deniycem

aynen ben de senin gibi yapiyodum. sufle, kunefe ,dondurma bile yiyodum. bu yuzden kacamaklarim olmazdi. istikrarli gidince kilolar da gidiyor

kizlar ben arkadasima gunluk liste veriyorum. her seyden yiyor o da. o da benim gibi hizli verdi kilolari. 10 gunu bu gun bitti 5kilo vermis. simdi diyorum ki, hani sizler vermekte zorluk cekiyosunuz ya, belki porsiyonlari buyuk yiyosunuz. benim arkadasimin vermesi gereken 15 kilo daha var.hamile kalmak icin vermesi lazim. gunluk ona yazinca, size de buraya yaza bilirim? ne dersiniz?istermisiniz menuleri?

kizlar ben arkadasima gunluk liste veriyorum. her seyden yiyor o da. o da benim gibi hizli verdi kilolari. 10 gunu bu gun bitti 5kilo vermis. simdi diyorum ki, hani sizler vermekte zorluk cekiyosunuz ya, belki porsiyonlari buyuk yiyosunuz. benim arkadasimin vermesi gereken 15 kilo daha var.hamile kalmak icin vermesi lazim. gunluk ona yazinca, size de buraya yaza bilirim? ne dersiniz?istermisiniz menuleri?
istemez miyiiiiiizzzzzzzz....

tamam o zaman ben bu gunu yaziyorum. isteyen yarin bu menuyu yapa bilir. gunluk alacaginiz kaloriyi ve kb yi de yazacagim ki, nerde hata yaptigimizi gorelim. cunku imkani yok zayiflamamak ve ya gec zayiflamak mumkun degil. 2 gunluk menuyu yaziyorum
dunku menu
kizarmis beyaz ekmek 38 gr (20,67 kb)
salatalik 123 gr kabuklu (4.46 kb)
sucuk 50 gr (0,74 kb)
40 gr salam (0.90 kb)
Bim Simbat Ayçekirdeği 36gr (2,52 kb)
nestle findikli cikolata 33 gr ( 3 te 1 i eder. yani 6 tane cubugun 2 tanesini yiyoruz) 17,85 kb
TOPLAM: 47,14 kb, 730 kalori

istedigimizi cikarip,yerine ayni puanda baska bir sey koyabilirz. bunlari istedigimiz saatlerde yiyebiliriz.o yuzden ogunleri yazmadim.arkadas gune 1 litre cola zero da iciyor. her gun

bu gunku menu

Hindi Göğsü Eti (Fritöz-Kavurma, Pişmiş, Kavrulmuş) 200 gr (0 kb)
Beyaz Pirinç (Uzun-Öğütülmüş, Pişmiş) 123 g (34,65 kb)
Salatalık (Kabuklu) 100 gr (3,63 kb)
Bim Simbat Ayçekirdeği 36gr (2,52 kb)
nestle findikli cikolata 16,6 gr (bu sefer 1 tane cubuk eder) 9.20 kb

TOPLAM: 50 kb , 656 kalori

tekrar ediyorum,sevdiginiz birseyi yerine koyup,listeden baskasini cikara bilirsin. puanlariayni olsun yeter, ya da yakin. toplam puan ayni ciksin sonucta

bi de unutmadan gunluk 5 km yurumek. cok yavas olur. biz her gun cikiyoruz. seyda coskun misali. ama cok yavas yuruyoruz.bazen duruyoruz denizi falan seyrediyoruz.yani tempo denen bi sey yok bizde

Kendi adıma isterim hem daha iyi olur dışına çıkmamaya çalışırız

bi de unutmadan gunluk 5 km yurumek. cok yavas olur. biz her gun cikiyoruz. seyda coskun misali. ama cok yavas yuruyoruz.bazen duruyoruz denizi falan seyrediyoruz.yani tempo denen bi sey yok bizde
Eliptik bisikletim var onu kullanıyorum bi kaç gündür 20 dk. da 145 kalori harcatıyor hiç fena degil sanki :KK9:

hah allah senden razı olsun yaz valla canım ya

X