3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Bende yazamadım ama bozmadan dvam ediyorum. .
1 Mayıs 73.9 29 mayis 69.1
hergun 3 mil leslie yapıyorum umarım 1 temmuza 64 olurum ..

nasılsınız bacılar, nerdesiniz?

ben tatile hazırlanıyorum. hazırlanırken daha çok yoruldum,
bi tatili hakettim siz nerlerdesiniz?

diyete tatilde devam edicem artık. gerçi zaten çok kısa tatilimiz. seçimlere geri gelicez.
Ülkemiz için hayırlısı olsun

Ay evet yaaaa hazırlık daha yoruyor insanı.hiçbir şeyi unutmamaya çalışmak da zorluyor insanı
tatilde diyeti nasıl devam ettireceksin acabaaaa
ülkemiz ićin en hayırlısı olsun inşallah
keyifli tatiller dilerim kankitoommm

Pegasus duy sesimi bacıııım, 8-9 gündür günde 25 kbyi geçmiyorum ama gram oynamıyo yardım eeeet

günaydın kızlar.
sizlere bir şey soracağım.:)

akşamları ayranla geçiriyorum bir kaç gündür.
ama kilom arttı nedendir sizce?

mesela c.tesi 9 gibi 2 kayısı yemiştim.
kahvaltıda menemen ve normal kahvaltılıklardan yedim 11.30 gibi.
normal kahvaltılarıma göre doydum ama.

15.30 gibi de iki kaşık menemen ve 1 dl. tb. ekmeği yedim.

akşam ayran ve salata.
sabah + 400gr.

B
elki ödemdir yeşilçay iç bol limonlu

B

elki ödemdir yeşilçay iç bol limonlu
sağol canım.
yürüyüşde yapıyorum.
hatta c.tesi akşam 40dk başka egzersizler de yaptım.
bugün +400 daha geldi ki akşam yine ayrandı menüm.
gece sahura kalkınca 1 dl. tb.ekmeği,minik zeytinyağlı biber dolması,azcık kahvaltılık şeylerden yedim.

ilk 3-4 gün süperdi.
hani yemeyip,spor yapmanın etkiini gördüğümü düşünüyordum.
ama böyle tıkandım kaldım.
akşam z.yağlı yemekler mi yesem,ya da salata ayran gibi.

Tatlım bu diyetle ağır spor yapma protein aldığın için kasa dönüşür artı çıkarsın. suyu 2ltreden az içme ödem attırıcı çaylar iç. Birde hazır ayran iiçme kendi yaptığınada tuzu çok az koy yoksa su tutar Menün fena değil ama protein oranı az proteini biraz çoğalt...

su çok içiyorum.
ayran tuzsuz evde ev yoğurdundan yapıyorum.
sproum yürüyüş ve callenetics.
pek ağır sayılmaz ama akşam menüm az.metebolizmmam çalışmamış bu yüzden sanırım.
cuma öğlen k.h. almıştım arkadaşımda olduğumdan.
akşam tavuk dönerin etinden yemiştim ayranla beraber.
sabah -400 görmüştüm.
bu akşam proteinli olsun iftar menüm o zaman.:)

En iyisi çünkü proteini biraz çoğaltırsan - görürsün benimde durdu kilo verme ama istikrarla devam ediyorum allhtan tavukla yumurtaya doyamam yoksa zordu bu iş

dün uzun zaman sonra adam gibi yaptım diyeti kızlar ve 800 gr verdim, böyle çok verdiğime bakmayın yiyince de 1 kilo alıyorum direkt...
bugün 2 günlük ayran detoksuna başladım geçen sefer 1.5 kilo vermiştim inş bu sefer de verebilirim yalnız bu sefer ayrandan yapmıştım o da biraz tuzluymuş inş etkilemez sonuçları...

Valla bacım bazen 15-20 bile oluyo ama gram oynamıyo. peki 3 haftadan sonra aynı hızla verebilirmiyim
sen cok fazla kilo verdigin icin vucudun oturmaya calisiyor. 20 kilo cok fazla cunku. alisik degil vucudun. devam et 3 hafta sonra kilo vermeye baslicaksin. ekmegi ve yuksek kb li gidalari tartmadan yeme. 1 dilim ekmek 50 gr cekiyo cunku. her seyi tartarak yersen dakik olur her sey. merak etme ille verirsin kilo. yaz geliyor ustelik,metabolizmanin hizli calistigi doneme giriyoruz

Merhabalar kızlar ben iki haftadır uygulamıyorum diyeti hem ağır bir grip oldum çok hastalandım hala da hastayım ama ağır dönemi geçirdim bu dönemde de yedim bayağı ama hastalıktan sanırım kilo almamışım vermişim 900 gr da. Biraz daha kendimi iyi hissedince devam edeceğim diyete.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…