3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Teşekkür ederim moralim düzeldi valla aynen devam edicem canım:))

Kızlar hayırlı kandiller. Yeni hafta yeni düzen bu kez kararlıyım bozmak yok.

Öglene dogru;
1 yumurta haşlanmış
2 kúçük dilim peynir
Kiraz sapı çayı yani 0 lar kapattım

Akşam ;
1 buçuk kepçe yeşil mercimek çorb; 12
1 küçük tabak ıspanak ; 10
Yogurt ; 5
Salata ; 4 diyorum

Toplam: 31
Açım ama dayanıcam ha gayret

merhaba hanımlar. iş yoğunluğundan girip de bakamadım neler olmuş diye. ben hala 65 lerdeyim. durdu yani. ama sıkı bir şekilde uygulayamıyorum. çünkü yaz geldi ve ben yumurta yiyemiyorum artık tiksindim. aynı şekilde ton balığından da. oysa bunlardı beni doyuran şeyler. şimdi peynire sardım. ben tok tutan başka alternatifler bulmam lazım yoksa hedefe ulaşamıyorum

kızlar bugün ki menüm.
ben kendimce hesapladım.
bir de siz bakın istedim.:)

sabah:1 kuru kaysı,2 haşl. yumurta,2 çeri domates,yarım salatalık,3 zeytin,peynir,çay.

akşam:z.yağlı patlıcan yemeği,2 haşlanmış yumurta.

tavuk düşünmüştüm ama akşam vaktim yok almaya.

25 olarak hasapladım.:)

Canım ben baktım yaklaşık 20 kb yemiş olacaksın. Ben patlıcanı dilimleyip tost makinasında üzerlerine fırça yardımıyla z.yağ sürerek kızartıyorum sarımsaklı yogurt veya domates sosusyla çok güzel oluyor.

Bugün yediklerim

Sabah
2 yumurtadan omlet 0
Peynir 0
Kiraz sapî çayı 0

Ögle
2 kaşık yesil mercimek corbası 1
Çeyrek bardak ayran 1.2

Akşam az önce yedim
8 kaşık kuru fasulye 11.5
2 kaşık pilav 5.7
2 kaşık yoğurt 4.9
Salata 5

Yani toplamda 29.3. Biraz daha azaltabilsem iyi olucak sanki düşünmeye devam.

ben de 2 kaşık z.yağıyla yaptım.
senin tarifin de hoşuma gitti.
patlıcanı çok severim.
hem yoğurtla,hem dometesle süper oluyor.:)

ebru akının sayfasını okudum bu diyeti yaparken spor yapılmıyor mu kızlar?
ben hergün 1 ssaat yürüyorum.

ebru akının sayfasını okudum bu diyeti yaparken spor yapılmıyor mu kızlar?
ben hergün 1 ssaat yürüyorum.
Yürüyüş bence de sorun olmaz benim 2 yaşında miniğim var yürüyüşe çıkamıyorum evde eliptik bisikletim var kas yapar yağlar yapîşır kalır üstüme diye onuda kullanamıyorum sporsuz devam yani

Hergoren cok zayiflamissin diyor leslie ve protein diyeti cok guzel inceltiyor 60 kg giydigim kotlarima girdim tabiki dar ama olsun kapandi ya bu keyiff paha bicilemz hic cikmiyodu kalcamdan yukarı:))
Maşallah harika olmuş 6 kilo çok iyi bendemi leslie yapsam acaba yıllar önce yapmıştım gerçekten iyi gidiyor diyetin yanında.

Günaydın kızlar, ooooo ecrinciğim gözlerimiz aramaya başlamıştı özlettin kendini tatlım
Canım işler çok yoğun ya tatilde yaklaşıyor 2 haftadır doğru düzgün saymıyorum yedijlerimi almadım da vermedim de aynı kilom 63 kiloyum 59 inemedim daha ;(

Ben hergun 3 mil leslie yapıyorum yaklasik 1 ayda 6 kg verdim 68.4 dustum 74 baslamistim
Leslie ne acaba canim. Benim acilen ama ayni zamanda da saglikli bi sekilde kilo vermem lazim. Bende yaklasik 70 kilo olmaliyim evimde tarti yok suan. Esim azospermi hastasi suan tedavi goruyor tup bebege gecebiliriz tedavi olumlu olmazsa doktor kilo ver dedi diyetisyene gidecek maddi durumum yok suan sgkmizda olmadigi icin. Neler yapabilirim kizlar dugun zamani yani 8 ay once 60 kiloydum hepsini geri aldim. En cok da gobekden aldim basenden ve kalcadan. Ne yapabilirim kizlar

Mrb cnm öncelikle inlsh tedavin olumlu sonuçlanır bende 2010 aralıkta tup bebekle ha m ile kaldim darisi basina baslamadan once 2 ay spor yaptım Leslie yapıyodum yine.
ev yürüyüşü nett3n youtube leslie sansone yazarsan cikar ilk bikac gun 1 mil yap yeni başladığın icin sonra 3 mile ccik.1 mil 1.6 km 3 mil 4.8 km yurumus gibi etkili ....
ben ilk tedavimde kendi paramla yaptırdım ikincide rapor cikardik b3nimde esimde sayi hareket yavasligi vardi ve gayet uygun fiyata yaptırdık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…