3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

dagci, post: 41143850, member: 169916"]merhaba kızlar.
ben de bugün başladım bu diyete.

menümü versem hesaplayabilir misiniz?

sabah:ppeynir...1, (100 gramı geçmemişindir)
domates, 1 orta boy 3 diyelim
maydanoz..0 diyelim. 1 demet yememişsindir.
2 küçük dlm.tam buğday ekmeği, 12*2=24 puan (20 gramlık ise dilimler)
çay. ...0 (şekerli ise 1 kesmeşeker 12 puan)

ara:2 kuru kayısı...10

öğlen:salata,. salata neyliydi? 4 yaprak marul 2 puan
1 kaşık z.yağlı fasulye ...1,2
ara:2 kuru kayısı...10

akşam:ayran...1 su bardağı 200 ml 4,7 puan
z.yağlı fasulye...1 porsiyon 6,3 puan

yarım saat yürüyüş.
evde 40 dk. call
[/QUOTE]
teşekkür ederim canım.:)

2 gündür annemdeydim ve günü vardı :110: çok direndim ama fazla karşı koyamadım belki daha çok verebilirdim ama sadece 400 gram yani 83.7 idim sabah 83.3 ü gördüm tartıda neyse ki eksi yoksa moralim bozulabilirdi :KK16:

merhaba kızlar fırsat bulunca listeyi yazacağım ama liste yine eksik sadece diyetteyimben ve babytv msj atmış liste yapmak zor oluyor msj gelmeyince hemnde bildirim yapmayan çok fazla liste yapmasak mı herkes diyete ne zaman başladığını ve kaç kilo verdiğini topikde paylaşsa takip edelen zaten görür zaten eskisi gibi hareketli değil topik sakin
mesela
ecrin87
başlangıç:18 mart 67 kg
29 mayıs :62,7 gibi ne dersiniz

merhaba kızlar fırsat bulunca listeyi yazacağım ama liste yine eksik sadece diyetteyimben ve babytv msj atmış liste yapmak zor oluyor msj gelmeyince hemnde bildirim yapmayan çok fazla liste yapmasak mı herkes diyete ne zaman başladığını ve kaç kilo verdiğini topikde paylaşsa takip edelen zaten görür zaten eskisi gibi hareketli değil topik sakin
mesela
ecrin87
Olur canım.dedigin gibi hareket de yok topikte.

erken yaz tatili kankim. :KK45: aile boyu bir tatil:KK70: eşim oğlum k.validem ve ben.:21:
Insaallah cok guzel bir tatil gecirirsin canim...yesil kahveyi 1kere ictim aslinda haklisin 2 ye cikarayim...
Sen yinede arada uğra selamlaşalım tatlım kolay gelsin (iyi bir diyet bulursan haber ver emi kız)
Yok yok takipteyim.merak etme...pzt sali oruc tutmayi planliyorum kb diyetiyle nasil olur bilemedim ama biraz sebze katmayi planliyorum...

mesela
ecrin87
Bende attım mesaj görmedinmiii

X