3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

kızlar merhabalar 10 gündür yokum.Birsüre işyerine gitmek zorundayım.Oyüzden pek bakamıyorum ve diyete sadık kalmıyorum.Ama kilom aynı almadım.Sizin nasıl gidiyor durumlar.Pegasus dönmüş negüzel.

Merhaba kızlar ctesi Günü'nden beri KB saymıyorum 2 gündür çok yoğun çalışıyorum sabah 10 KB Geçmiyorum öğlrn ne yemeği çıkarsa abartmadan yiyorum. Pilav Hariç Akşamı da göz kararı hesap yaparak 10 aşmıyorum aslında sadece Öğlen yemeğimi hesaplanıyorum bende almamışsın kilo çok şükür 63 4 gündür oda adetten dolayı galıba bugün spor yapayım dedim ne Zanandur yapmıyordum 45 dk eliptik bisiklet belki direncim kırılır

günaydın kızlar, nasılsınız?
dün oğlumun yılsonu gösterisi vardı. çok duygusal ve çok eğlenceli komik anlar yaşadık.
öyle güzeller ki hepsi, Allah yollarını açık etsin. Artık anaokulundan mezun oldular.:KK61: büyüdüler:cry:

dün çok yoruldu yavrucum, bugün okula gitmek istemiyor. ama birazdan götürüp benim de işe geçmem gerek.

gösteri sonrası oğlum öyle acıkmış ki pizza istedi ben de kenarlarından ve üstünden:-) yedim biraz:KK22:
dünü hafif geçirmiştim oysa. hala geçen cuma günkü kilomdayım.70,2 kg

sabah; 2 yumurtadan peynirli omlet, 5 zeytin, 1 domates yedim. zencefilli yeşil kahve yapıp içmeyi unuttum. kahvaltıyla beraber içtim:KK23::-)
haftaya tatile gidiyoruz. alışveriş yapmam gerek. ama ne zaman bilmiyorum:KK45:regl iken kıyafet denemek zor. belki h.sonu giderim. ama o zaman da oğlumla ne kadar gezebilirim bilmiyorum. erkek ya beyfendi hemen alışverişten bıkıveriyor.:-)

merhaba kızlar.
ben de bugün başladım bu diyete.

menümü versem hesaplayabilir misiniz?

sabah:peynir,domates,maydanoz,2 küçük dlm.tam buğday ekmeği,çay.

ara:2 kuru kayısı

öğlen:salata,1 kaşık z.yağlı fasulye.

ara:2 kuru kayısı

akşam:ayran,z.yağlı fasulye.

yarım saat yürüyüş.
evde 40 dk. call.

günaydın kızlar, nasılsınız?
dün oğlumun yılsonu gösterisi vardı. çok duygusal ve çok eğlenceli komik anlar yaşadık.
öyle güzeller ki hepsi, Allah yollarını açık etsin. Artık anaokulundan mezun oldular.:KK61: büyüdüler:cry:

dün çok yoruldu yavrucum, bugün okula gitmek istemiyor. ama birazdan götürüp benim de işe geçmem gerek.

gösteri sonrası oğlum öyle acıkmış ki pizza istedi ben de kenarlarından ve üstünden:-) yedim biraz:KK22:
dünü hafif geçirmiştim oysa. hala geçen cuma günkü kilomdayım.70,2 kg

sabah; 2 yumurtadan peynirli omlet, 5 zeytin, 1 domates yedim. zencefilli yeşil kahve yapıp içmeyi unuttum. kahvaltıyla beraber içtim:KK23::-)
haftaya tatile gidiyoruz. alışveriş yapmam gerek. ama ne zaman bilmiyorum:KK45:regl iken kıyafet denemek zor. belki h.sonu giderim. ama o zaman da oğlumla ne kadar gezebilirim bilmiyorum. erkek ya beyfendi hemen alışverişten bıkıveriyor.:-)
Ne tatili kız buuu:KK53:başbaşa mııı:KK48:

dagci, post: 41143850, member: 169916"]merhaba kızlar.
ben de bugün başladım bu diyete.

menümü versem hesaplayabilir misiniz?

sabah:ppeynir...1, (100 gramı geçmemişindir)
domates, 1 orta boy 3 diyelim
maydanoz..0 diyelim. 1 demet yememişsindir.
2 küçük dlm.tam buğday ekmeği, 12*2=24 puan (20 gramlık ise dilimler)
çay. ...0 (şekerli ise 1 kesmeşeker 12 puan)

ara:2 kuru kayısı...10

öğlen:salata,. salata neyliydi? 4 yaprak marul 2 puan
1 kaşık z.yağlı fasulye ...1,2
ara:2 kuru kayısı...10

akşam:ayran...1 su bardağı 200 ml 4,7 puan
z.yağlı fasulye...1 porsiyon 6,3 puan

yarım saat yürüyüş.
evde 40 dk. call[/QUOTE]

erken yaz tatili kankim. :KK45: aile boyu bir tatil:KK70: eşim oğlum k.validem ve ben.:21:
güneye incez ısınmıştır oralar. fazla sıcak sevmiyoruz zaten de deniz suyu iyi olsa bari.
şu an burda sağanak yağış var:-)
Ay sabah burası da öyleydi.şükür uzun sürmedi.:KK16:
ooooo harika dicem amaa kv ile tatil düşünemiyorum. Ayy dilimi ısırayım:KK57::KK57::KK57:
ay pardon sen iyi gelindin di miii:63::63::63:

Kızlar ben bu ara diyeti çok uygulayamıyorum,biraz ara vericem protein barsak düzenimi çok bozdu,yeşil kahve de kullandım ama nafile...size kolay gelsin...

Günaydın arkadaşlar dün giremedim nete çook hastaydım umarım sizler iyisinizdir. Ama kilo ile başım dertte tam4 gündür gram oynamadı niye durdu bu anlayan varmı????:KK43:

Ay sabah burası da öyleydi.şükür uzun sürmedi.:KK16:
ooooo harika dicem amaa kv ile tatil düşünemiyorum. Ayy dilimi ısırayım:KK57::KK57::KK57:
ay pardon sen iyi gelindin di miii:63::63::63:

açılınnnn iyi gelin geldi:-)( ne kibar gülüyorum, ağzımı kapatarak ama daha fazla tutamıycam:KK70:)

kötü gelin yokturEn Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE, kötü kayınvalide vardır. ben iyisine denk geldim.. şanslıyım:KK45:

Kızlar ben bu ara diyeti çok uygulayamıyorum,biraz ara vericem protein barsak düzenimi çok bozdu,yeşil kahve de kullandım ama nafile...size kolay gelsin...
yeşil kahve günde 2 kere içtiniz mi? belki zencefildir etki eden.
arayı çok uzatmayın özleriz.:KK68:

Günaydın arkadaşlar dün giremedim nete çook hastaydım umarım sizler iyisinizdir. Ama kilo ile başım dertte tam4 gündür gram oynamadı niye durdu bu anlayan varmı????:KK43:
çok geçmiş olsun. başta hızlı veriliyor sonra biraz duraksama oluyor. 3 hafta sürmüş Pegasus'unki.

merhaba arkadaşlar 2 haftalık bir aradan sonra döndüm aranıza.. bugün yeniden başladım.. kilomu yarın yazarım olur di miiii..
hoşgeldin.:KK54: olur tabi. yarın tartı günü nasılsa.

X