3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Bu arada pegasus a çok teşekkür ederim,o sevdirdi bu diyeti bana..106 kiloyla başladım,şimdi 96 kiloyum,3.5 hafta oldu..İnşallah ramazan a kadar da bi 10 kilo verirsem çok iyi olacak..kilo vermem durmuştu,bu hafta yine başladı çok şükür..
Maşallah çok ggüzel kilo vermişsiniz darısı başıma, şalgama ben de bayılırım oyyy şöyle acılı acılı soğuk ne güzel gider utanmasam kahvaltıda bile şalgam içerim

teşekkür ederim canım, çok şükür iyileşti. hatta bugün öğleden sonra okula bıraktım kendisini :)
bizim tatile 2 hafta kaldı. neeeeeee ayy çok az kalmış. günlerin farkında değilim. ben hala spor yapmıyorum:KK57:
bitki çaylarına alışmak istemiyorum. ama en son çare içiyorum. dün 2 kez zencefilli yeşil kahve içtim. bu sabah çıkabildim.

geldim canım kankim, sen nasılsın?
teşekkür ederim, iyileşti keratam çok şükür. antibiyotik vermiycem diye inat etmeseydim boşuna 3 gün uzattık hastalığı.:KK17: sağlık olsun da diyete yine geri döneriz. hatta döndüm bilem:KK53:

ayy teşekkür ederim. şımarıcam ama.:oops:
oğlanım iyileşti çok şükür. teşekkürler. Ramazana doğru iyice yediklerimizi azaltmalıyız ve yumuşak geçiş yapmalıyız:KK53:
tatilimize erken çıkıyoruz eşimin işlerinden dolayı. 2 hafta kaldı. spora başlamam şart artık. birazdan ev temizliği sporu yapıcam :KK70:

kısır mı:KK57: günlerdir yapsam mı acaba diyorum. bulguru az yeşilliği çok olsa felan filan:KK47: kaç puan verdin kısıra canım?

tatiller kaldırılsın :KK53: bütün düzenimiz değişiyor. evde olunca herşey elimizin altında olunca uymak zor oluyor.
ama işyerinde de çıkan yemekler yüzünden zor. ortası yok galiba:KK45:

gel bana sor kankim. :KK45:ben de diyetkoliğe sorayım. sordum 200 ml 4,5 puan canım:21:

uzan şu koltuğa kankim ve anlat bakalım neler oldu? moralini bozan şeyler mi oldu son zamanlarda. neye kızdın da diyeti bozdun bakem? :cool: benim de üzerimde bir ağırlık var sanki. ama uyksuzluk ve ev hapsinden oldum böyle. 1 haftadır dışarı çıkmadım. bugün nihayet oğlumu okula bıraktım öğlen vakti. bahar gelmiş çiçekler açmış biz evdeyken:KK68:
telefonumun şarjı bitmiş çekemedim fotoğraf. ama heryer canlı yeşil çok güzel. yine de fazla güneş beni sersemletti.:confused:
16:00'ya kadar evi süpürüp silmem lazım hala oturuyorum.:KK22:

o hissi biliyorum. çalışırken akşam saati eve gider gitmez yemek yemek isterdim ama tabi evde hazır yemek olmazdı.:confused: o zamanlar yemek yapmayı da pek bilmiyordum zaten. (oğlumdan sonra evde kalınca öğrendim desem yeridir.)
hep hazır şeyler yiyerek, kolay şeyler yaparak (hazır yufkadan gözleme , makarna, dışardan sipariş) bu hale geldim.
akşam yemeklere saldırmamak için önce az puanlı şeyler atıştırıp(peynir gibi) sakinleşince mi yemek yesen acaba?
spora ben de bi başlayamadım gitti. bisiklet kolay geliyor bana ama o da basen yapıyormuş. bende yeterince var zaten ondan:KK47: pilates yapmalıyım. pilates matım oğlumun oyuncağı oldu giti:KK53::KK22:
Ah canıııım çalışma hayatı olur da sıkıntı olmaz mı..ama benim kilo alışım günüm için yaptığım kedi dilli tramisuyu yememle başladı.o kadar güzel yapmışım ki engel olamadım kendime:KK70:sen de yoktun ortalarda ki beni engelleyesinn:63:
oğlanın iyileşmesine çook sevindimm:KK60:öpüyorum onuu:p

Şalgam suyunu doğanay alıyorum,karbonhidratı çok düşük 100 ml de,0.16 gibi bişey..hem açlık krizinde etkili oluyor,hem de bağırsakları çalıştırıyor.1 lt.yi 3 gün içinde bitiriyorum,bazen 2 günde de oluyor.Şalgamda bozulma gibi birşey olmuyor,açtıktan sonra 2 hafta gidiyor
Ha öyle miii.Teşekkürler.

İyi aksamlar kızlar puanın 25
Tavuk yedim eve gelince
Göğüs aldım zgara yaptım dipfrize attım
Hergun bir parca yiycem 0 puan nasılsa

Birkaç da domates yedim miniklwrdem
Biberin kh bana yuksek geldi ne dersiniz siCede öyle değilmi?
.
Aksam yatmadan limonlu yogurt yiycem

İyi aksamlar kızlar puanın 25
Tavuk yedim eve gelince
Göğüs aldım zgara yaptım dipfrize attım
Hergun bir parca yiycem 0 puan nasılsa

Birkaç da domates yedim miniklwrdem
Biberin kh bana yuksek geldi ne dersiniz siCede öyle değilmi?
.
Aksam yatmadan limonlu yogurt yiycem
Maşallah canım puanın iyi valla tavuk iyi fikir canım bence biber çok puan değil 3 Yada 4 puan olabilir oda gr bağlı

Arkadaşlar bende 98 kilo ve 165 boyundayım evlenmeden önce yine bu kilodaydım diyetisyen ile 68 oldum doğımdan sonra saldım çayıra mevlam kayıra oldu eşim istemiyor kilolalarımı bunu uyhulamak istiyorum ama besinlerin yanındaki rakamları anlamadım açıklar mısınız

Arkadaşlar bende 98 kilo ve 165 boyundayım evlenmeden önce yine bu kilodaydım diyetisyen ile 68 oldum doğımdan sonra saldım çayıra mevlam kayıra oldu eşim istemiyor kilolalarımı bunu uyhulamak istiyorum ama besinlerin yanındaki rakamları anlamadım açıklar mısınız
Merhaba aramıza hoşgeldin canım biz karbonhidrat diyeti yapıyoruz telefonumuza fatsecret programıı indirdik oraya yemek istediğimiz besinleri giriyoruz çoğumuzun mutfak tartısı var besinleri tartıp kaç kb olduklarına bakıyoruz günlük 50 puan kb tüketiyoryz 30 puan olursa daha hızlı kilo gidiyor sormak istediğin bişey olursa seve seve cevaplarım :)

Merhaba aramıza hoşgeldin canım biz karbonhidrat diyeti yapıyoruz telefonumuza fatsecret programıı indirdik oraya yemek istediğimiz besinleri giriyoruz çoğumuzun mutfak tartısı var besinleri tartıp kaç kb olduklarına bakıyoruz günlük 50 puan kb tüketiyoryz 30 puan olursa daha hızlı kilo gidiyor sormak istediğin bişey olursa seve seve cevaplarım :)
Çok teşekkür ederim ama benim mutfak tartım yok eve gittiğimde programı indireyim

Çok teşekkür ederim ama benim mutfak tartım yok eve gittiğimde programı indireyim
canım mutfak tartısı olunca puan hesaplamak kolay oluyor :) ebru akın karbonhidrat diyeti diye bir site var bide karbonhidrat sitesi var orda çoğu ürünün puanı var ama simit 25 puan yazıyor sakın yanılma :) simiti 68 falan hesaplıyoruz
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/karbonhidrat-diyeti-deneyimlerimiz.257218/
bu siteye bakabilirsin değerlere canım

merhaba kızlar sabah kahvaltım
6 ince dilim aç bitir salam: 1 puan
2 haşlanmış yumurta :1,12 puan rafadan olunca ikisini de yedim :)
beyaz peynir 70 g:2,86
zeytin 5 ad : 1,09 puan
öğlen
ton balıklı kıvırcık salatası :2,67 puan
toplam :8,74 puanım oluyor
bugünü sıkı tutmam lazım yarın tartı günü :)

X