3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

@valentina özlettin kendini nerdesin caım?

Hafta sonum yogun ecti, daha kendimi toparlayamadim canim, uykusuz baslayinca haftayabcok keyifsiz oluyor.

Ay bi de allah beni islah etsin, bugun kahvaltiyi az yapmisim oglene dogru aciktim, bin yildir cekmecemde duran cizi' den bi tane alayim derken hooop bitirdim,
Sonra arkadas ekler dagitti, normalde yemem, hadi sabah biskuvi yedim bozdum masilsa ye gitsin dedim, arkadasin biri yememis, o da verdi onu da yedim...durun botti mi bitmedi,batti balik yan gider dedim ogleden sonra kahvenin yanina biskolata getirmis arkadas onu da yedim,
Aksam oldu eve geldim, balik kayinantari suzme yogurt yedim, mide fesatindan ölcek gibiyim.uykusuzluk bi insani bu kadar mi sarsar, yedikce yedim arkadas.
Kendi kendime sapittin sonuna kadar sapit bari yarindan itibaren cezalisin dedim.annem simdi gozleme yapmis onu da yiyim mi bari aklimda duracagina midemde dursun diyorum...allah beni islah etsin, resmen sacmaladim yani.

Iyi aksamlar kizlar
ven de yerin kb diyetine baslyacagim. Sizin sayenizde ogrenecegim cok sey var. Pek bişey bilmiyorum. Menulerinizi takipteyim puanlarini ve olculeriniz yazarsaniz ben de ogrenirim. Kilom 85.2

Hafta sonum yogun ecti, daha kendimi toparlayamadim canim, uykusuz baslayinca haftayabcok keyifsiz oluyor.

Ay bi de allah beni islah etsin, bugun kahvaltiyi az yapmisim oglene dogru aciktim, bin yildir cekmecemde duran cizi' den bi tane alayim derken hooop bitirdim,
Sonra arkadas ekler dagitti, normalde yemem, hadi sabah biskuvi yedim bozdum masilsa ye gitsin dedim, arkadasin biri yememis, o da verdi onu da yedim...durun botti mi bitmedi,batti balik yan gider dedim ogleden sonra kahvenin yanina biskolata getirmis arkadas onu da yedim,
Aksam oldu eve geldim, balik kayinantari suzme yogurt yedim, mide fesatindan ölcek gibiyim.uykusuzluk bi insani bu kadar mi sarsar, yedikce yedim arkadas.
Kendi kendime sapittin sonuna kadar sapit bari yarindan itibaren cezalisin dedim.annem simdi gozleme yapmis onu da yiyim mi bari aklimda duracagina midemde dursun diyorum...allah beni islah etsin, resmen sacmaladim yani.

Yazında kendimi gördüm
Bende boyleyim bi bozdummu gidiyor oyle

Ecrin
Sen n tformin kullaniyoemusun ben yine basladim
Ben 3 ay önce 2 ay kadar kullandım canın sonra bıraktım ama tahlilleri tekrar yaptırmam Lazım troid için falan bide bakayım bakalım insülin direncim ne durumda dahiliye doktorum pek sötlememişti metformini ben söyleyince kullan Demişti sanki böyle ister kullan ister kullanma gibi ama kadın doğum doktorum kullan Demişti bende kullandım bıraktım önümüzdeki ay kontrole gideceğim inş canım sana da doktor mu verdi

Sonic bugunde ayni d'un bide yuruduydumm takildim yani 15 gundur
Pazar gunune kdr veremezsem bu dieti birakcam baskasina baqliycam

anaaam nettin bacım sen? :KK57: hoşgeldin bu arada:KK28:
bu yaptığının pişmanlığı çok büyük olur, ışık hızıyla diyete dönersin bu sayede. :KK55:
her işte bir hayır yani:21:

İyi aksamlar kremimi durdum strecimi sardim yürümeye kınıyorum
Ekmek yedim ,;( 45 kh almış oldum aksam aksam ne gereği vardı ki ;((
Diyettyim ben TSK ederimbende 10 gr hesaplamstm :)
kremin biberli falan mı? ben de tatile gidene kadar hormonlu selülitlerime bişey yapsam ama ne yapsam diyorum.
çatlaklarım da var. pöff. kaportam yamuk yani:KK53:

Kızlar ne kadar zamanda ne kadar kg verdiniz bu diyetle?
1 aydır yapan varmı
hoşgeldin canım, benim günlükte tanışmıştık.
1 ayda 4 kilo verdim. ama wc problemim var 1 ileri 1 geri oluyor.
hiç kaçamak yapmadım desem yeridir.

Iyi Akşamlar kızlar bügünde akşam yemeğimi yiyemedim annemle teyzem illa ye ye dediler bende 1 dikim kek ve 1 dilim Peynirli yufka Böreği yedim :KK43: ama eve gelince yemek yemedim 50 dk eliptik bisiklet sürdüm inş emeklerim Boşa çıkmaz :KK66:
Ecrincimm ikramlara hayır demeliyiz. komşuma dedim ki bana tabak hazırlama ben eşimle yerim. o da diyet yapıyor. yok illa hazırladı getirdi. ama ben kararlı davrandım. hiiiç tabağıma ellemedim. oğlumun yarımlarını yedim o kadar.
annen ve teyzen kilolu mu?( benimkiler öyle. ) yanlarına arkadaş istiyorlar bak, dikkat et, tuzağa düşme:KK20::KK70:

Iyi aksamlar kizlar
ven de yerin kb diyetine baslyacagim. Sizin sayenizde ogrenecegim cok sey var. Pek bişey bilmiyorum. Menulerinizi takipteyim puanlarini ve olculeriniz yazarsaniz ben de ogrenirim. Kilom 85.2
hoşgeldiniz, siz yazın biz yardım ederiz puanına. başarılar dilerim:KK52:

Günaydın benim gibi yeni katılanlar olmuş hoşgeldiniz...ilk günler kilo kaybı çok oluyor inşaallah kalıcı olur
sana hoşgeldin demiş miydim hatırlayamadım. o nedenle hoşgeldin canım:KK52:
kalıcı olması bizim elimizde. pes etmeden devam etmeliyiz. aç kalmıyoruz. diğer diyetler gibi değil. puanımızın yettiği şeyleri yiyoruz. daha ne olsun. :KK45:

Sonic bugunde ayni d'un bide yuruduydumm takildim yani 15 gundur
Pazar gunune kdr veremezsem bu dieti birakcam baskasina baqliycam
Canım valla aralarında en yaşlı benim 45 .son 2 3 yılda hızla kilo almaya başlamıştım.hele 6 aydır instagramdan gördüğüm her bitki çayına para döktüm.ben bolsebze ve meyvaya dayanıyordum diyetlerimde ve veriyodum ama az.takii bu diyetle karşılaşana kadar.bütün sayfaları okudum ilk bir hafta 60 65 lerde kaldım onda bile kilo verdim ama meyveyi kestim.Sonra gruba katıldım .hergün 5 6 km yürüyom.diyeti yapıyorum bir gün 35 de kalırsam ertesi gün 50 yapıyorum .yani hergün aynı değerde kalmıyorum.vücut sevdi bu diyeti .kısacası şimdilik zayıflıyorum .o şişkinliğim gaz problemlerim gitti.devam edin kızlar...

günaydın kızlarrr

tartılmıyorum ama inceldiigmi hissediyorum sanki
sabah iki tane yumurta kırdım peynir ve 4 zeytinle acele yiyip çıktım hemen

kuru kayısı üzüm filan yemek istiyorum ama almayı unuttum ::KK43:

Guaydin kizlar.
1 kepçe yogurt ve 1 bardak 200 ml sut
Mesela cokelek olcusu ve puanlamasi
Mutfak taryim yok maalesef o yuzden kasik vr bardak hesabi bilen varsa ne guzel olur.

Oley oley oleeeeeeeeyyyyy yiii huuuuuu
ay kendimi kevboy gibi hissettimmmm :KK70::KK70::KK70:
:KK70::KK70:calamity jane kankim benim:KK70::KK70:

günaydın kızlarrr

tartılmıyorum ama inceldiigmi hissediyorum sanki
sabah iki tane yumurta kırdım peynir ve 4 zeytinle acele yiyip çıktım hemen

kuru kayısı üzüm filan yemek istiyorum ama almayı unuttum ::KK43:
üzüm değildir eriktir o erik:KK53:

Guaydin kizlar.
1 kepçe yogurt ve 1 bardak 200 ml sut
Mesela cokelek olcusu ve puanlamasi
Mutfak taryim yok maalesef o yuzden kasik vr bardak hesabi bilen varsa ne guzel olur.
çalışmadığımız yerden sordun yaff:KK47:

kepçe ile yoğurt ölçtüm senin için 217 gr geldi. puanı 10,6
süt yoktu evde, klasik su bardağını ölçü olarak kullanıp su ölçtüm 169 gr geldi. süt ile aynıysa eğer 6,8 puan
mutfak gereçlerinin ölçüleri birbirini tutmuyor. göz kararları da tutmuyor.
o nedenle mutfak tartısı lazım. :KK66:

anaaam nettin bacım sen? :KK57: hoşgeldin bu arada:KK28:
bu yaptığının pişmanlığı çok büyük olur, ışık hızıyla diyete dönersin bu sayede. :KK55:
her işte bir hayır yani:21:

Aynen oyle oldu canim
Sabah yulaf kepegi ile krep, kavurmali yumurta 50 ser gr.domates salatalikla kahvaltimi yaptim, onceden yanima badem falan aliyordum ogleye kadar acikirsam atistirayim diye, yumurta kirip bebegin mama kabina kiyup getirdim, acikirsan yumurta ye dedim kendime ( cezaliyim ya) boylelikle ogleye kadar 13 puanla geldim

:KK70::KK70:calamity jane kankim benim:KK70::KK70:

üzüm değildir eriktir o erik:KK53:

çalışmadığımız yerden sordun yaff:KK47:

kepçe ile yoğurt ölçtüm senin için 217 gr geldi. puanı 10,6
süt yoktu evde, klasik su bardağını ölçü olarak kullanıp su ölçtüm 169 gr geldi. süt ile aynıysa eğer 6,8 puan
mutfak gereçlerinin ölçüleri birbirini tutmuyor. göz kararları da tutmuyor.
o nedenle mutfak tartısı lazım. :KK66:
Kankitoların bitanesiiiii:KK19::KK68:

Ecrincimm ikramlara hayır demeliyiz. komşuma dedim ki bana tabak hazırlama ben eşimle yerim. o da diyet yapıyor. yok illa hazırladı getirdi. ama ben kararlı davrandım. hiiiç tabağıma ellemedim. oğlumun yarımlarını yedim o kadar.
annen ve teyzen kilolu mu?( benimkiler öyle. ) yanlarına arkadaş istiyorlar bak, dikkat et, tuzağa düşme:KK20::KK70:

:KK45:
canım öyle de onlar gündüz gün yapmışlar akşam ben gidince ye ye hasta olacaksın dye tuturdular yersem hasta olurum asıl dedim ama yedim zor valla ama akşam yemek yiyemedim sadece spor yaptım evet birazcık kilolular canım hemde şeker var annemle teyzem de kesinlikle haklısın yanına arkadaş arıyorlar:KK70::KK70::KK70:

X