3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Farkettim konunun basina donunce anladim guzel ve eglenceliye benziyor denemekte fayda var :)
kesinlikle öyle canım.aslında aç kalmıyorsun ama bazı şeyleri çook çok az yiyorsun.mesela bir dilim ekmek yemek istiyorsun ama sonra onun kaç puan olduğunu düşününce yiyemiyosun :) kıyamıyosun puanlarına :) ben iki haftadır yaapıyorum herkes farkediyo zayıfladığımı okadar mutlu oluyorum ki :) :KK49::21::KK73:

Merhaba arkadaşlar benim son bir kilom kaldı oda gitmek bilmiyor resmen vucudum kendini kilitledi gram veremiyorum günlerdir 52 deyim oysa günde 300 gr verirdim minimum bana bir tavsiyeniz varmı?

Altı gündür hic değişmiyordu kilom durklama dönemindeyim herhalde..ama bugun -300 gordum bu bile beni cok mutlu etti.bende ise giderken mecbiren arabaya biniyorum ama donuşte yürüyerek eve gidiyorum.sporuda boyle tamamlamaya calisiyorum.yarın gecede Allahin izni ile umreye gitmek niyetiyle yola cikiyorum.bir sure sizi takip edemeyecegim.ama donuste görüsmek üzere inşallah.Allaha emanet olunn
Allah kabul etsin canım ben dönelim 1 ay oldu şimdiden özledim oraları:KK43:(

Merhaba arkadaşlar benim son bir kilom kaldı oda gitmek bilmiyor resmen vucudum kendini kilitledi gram veremiyorum günlerdir 52 deyim oysa günde 300 gr verirdim minimum bana bir tavsiyeniz varmı?

Ay yaaa bende 52 deyim şu diyeti gecmeden önce hayatım diyetlerle gecti diyebilirim bu seneye kadar 49 52 arasnda inip çıkardm dönemsel artık inmiyoor bende bu diyeti deniycem evlendim ondanmıdır nedir 52 de fixlendim

Altı gündür hic değişmiyordu kilom durklama dönemindeyim herhalde..ama bugun -300 gordum bu bile beni cok mutlu etti.bende ise giderken mecbiren arabaya biniyorum ama donuşte yürüyerek eve gidiyorum.sporuda boyle tamamlamaya calisiyorum.yarın gecede Allahin izni ile umreye gitmek niyetiyle yola cikiyorum.bir sure sizi takip edemeyecegim.ama donuste görüsmek üzere inşallah.Allaha emanet olunn
allah kabul etsin canım

Kizlar bisey soeabilirmiyim

Evli olunca nasil basarili diyet yapabiliyosunuz bekarken kolay oluyordu ama
Esim aburcubur hamur isi kizartmayla yasiyor dayanamiyooorum
Yardimm edin lutfen
ayy işin zor .. ya tutacaksın kendini ya da eşine de yapmayacaksın..
benimkiler de seviyor şöyle yapıyorum ben.. mesela hamur kızartıyorsam 2 oğluma 5 eşime kızartıyorum tabaklarına koyuyorum bana kalmıyor..
Kizlar 6 gunde gram oynamadi
0 pua' yaptm
40 puan yaptim
30 yaptim
Dun ne istersem yedim ayni ne aliom ne veriom
Napsam ben ?
Bana ornek versenz menulerinizden?
duraklamadasın sanırım 30la devam et bence biraz sabır ..
kesinlikle öyle canım.aslında aç kalmıyorsun ama bazı şeyleri çook çok az yiyorsun.mesela bir dilim ekmek yemek istiyorsun ama sonra onun kaç puan olduğunu düşününce yiyemiyosun :) kıyamıyosun puanlarına :) ben iki haftadır yaapıyorum herkes farkediyo zayıfladığımı okadar mutlu oluyorum ki :) :KK49::21::KK73:
ay ben haftalardır yemiyorum ekmek ..kıyamıyorum puanlarıma..
Bu puanlama sistemine internettinmi bakiyoruz neyin puani nedir diye bir arastieayim :)
fatsecret indir telefonuna.. orda karbonhidrat yazan değer puan sayılıyor.. 40 civarında tutmaya çalış
son kilolar çok zor gider..1-2 gün puana fln bakmadan ye şaşırt..sonra devam et..

bende gaza geldim :KK52: benimde 45 kg fazlam var evet doğru duydunuz 45 hemde daha bu yaşta :KK61::KK43: Sizin sayenizde bende karar verdim ve bugün başladım :KK3:

sabah:
kalktığımda on mekik ve ender saraçın 10 haftada 3 beden incelten hareketlerini 10 dk yaptım...
2 orta boy domates 6+6 =12
1 dilim salam 1
1 dilim incecik ekmek 4
toplam = 17

Öğle:
1 saat hafif basketbol oynadım
1 küçük kase sebze çorbası 10
1 küçük kase yoğurt 8
1 dilim ekmek 6
toplam = 24

Akşam :
2 saatlik ev işi
ızgara tavuk 0
1 küçük kase yoğurt 8
toplam = 9

günlük kb =49 olacak akşama :)

canım sen kaç kilo verdin :) ben 3 kilo verdim benimde farkediyorlar :9

bende gaza geldim :KK52: benimde 45 kg fazlam var evet doğru duydunuz 45 hemde daha bu yaşta :KK61::KK43: Sizin sayenizde bende karar verdim ve bugün başladım :KK3:

sabah:
kalktığımda on mekik ve ender saraçın 10 haftada 3 beden incelten hareketlerini 10 dk yaptım...
2 orta boy domates 6+6 =12
1 dilim salam 1
1 dilim incecik ekmek 4
toplam = 17

Öğle:
1 saat hafif basketbol oynadım
1 küçük kase sebze çorbası 10
1 küçük kase yoğurt 8
1 dilim ekmek 6
toplam = 24

Akşam :
2 saatlik ev işi
ızgara tavuk 0
1 küçük kase yoğurt 8
toplam = 9

günlük kb =49 olacak akşama :)
aramıza hoşgeldin canım ekmeği tart canım ekmek en az 10-12 puan oluyor

Ay yaaa bende 52 deyim şu diyeti gecmeden önce hayatım diyetlerle gecti diyebilirim bu seneye kadar 49 52 arasnda inip çıkardm dönemsel artık inmiyoor bende bu diyeti deniycem evlendim ondanmıdır nedir 52 de fixlendim
aramıza hoşgeldiniz ne kadar zaman da kaç kilo verdiniz

aslında iki aydır kilom hep bu aralıkta bir hafta 68,4 diger hafat 70 lerde
inş kh sayımı ile gider 10 kilo vermek istiyorum zaten

2 yıl önce yaızn 64 kilo idim begenmiyordum:KK43:
inş.istediğin kiloya inersin canım benim ilk hedef 59 sonra 55 inş

öğlen yemeğim
87 gr köfte : 5,67
70 g marul : 2,08
ton balığı :0,7 puan
toplam :8,45 puan +sabah 6,45 : 14,9 puanım olmuş bu saate kadar maşallah bana :)
gerçekten maşallah sana :) benim 40 puan doldu bile :KK43: ben bundan önce başka bi diyet yapıyodum canım onunla birlikte 5 kilo verdim.bu diyetle henüz 2 kilo ...

Vucudu şoka sokmak gerekiyor diyor zaten diyetteyim daha ne kadar şoka sokabilirimki o zaman bir lokma bile yemeyecez açımızdanmı ölelim sabredelim bakalım

gerçekten maşallah sana :) benim 40 puan doldu bile :KK43: ben bundan önce başka bi diyet yapıyodum canım onunla birlikte 5 kilo verdim.bu diyetle henüz 2 kilo ...
canım ben 2 gündür 65 puan kapatıyorum dün akşam cips aldım yiyemedim bugün yiyeceğim inş :) onun için puanları az tuttum :) 5 kiloyu nasıl verdin ne yaptın

X