3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

çok çok geçmiş olsun canım..
antibiyotik dokunmuş olabilir..

poğaçanın çoktur puanı herhalde.. olsun üzülme bugün başlarsın ..

bebeğin kaç aylık.. benimki 7 aylık yapıyrum ben.. sütüm de iyi..

evet yaa.. en de çocuğa yedreyim diye yemiştim kivi gitti puanım

oyyy çok muş

canım 100 gr zeytinyağlı taze fasulye 7 puan, 1 yemek kaşığı ise 1.4..

benim de canım çekiyo böreeekk
Benim bebegim daha bir aylık

Gunaydin kızlar çok hafif uyandım bugün :KK66:)
diyetteyimben diyetteyimben bende kabızlık cekiyorum çok fena 5 li cay iciyorum o iyi gelir umarmm bugünde yemekte kızartma var karisik domates soslu birde mantar çorba ikisinden yerim kiArtmanin patatesini yememm
Zeyas bu yöntemle ne kadar verdin

2 sabahdır zencefilli yeşilkahve içiyorum işe yaradı. ama bu tür şeylere alıştırmak da sakıncalı. napsak bilemedim.o_O
artık sabahları ekmek yerine domates salatalık yiyorum üstüne z.yağı gezdiriyorum. yağlar kolaylaştırır :KK66:

napıyorsunuz kızlar ben bu hafta sabit kalacağım galıba :KK43: 2 gündür 50 yapıyorum dün hatta 65 yaptım :KK43: nolcak böyle ya ben en iyisi kendime liste yapayım evde sonra işyerinde listeye uyayım

çokşükür iş yerindeki pc den yazabiliyorum..
öglen 5-6 tane patates yedim dilimlenmiş fırında :KK43:
k çk yüksek

denge lıgyt ekmegi kim sormuştu bilmiyorum ama uno denge lıgyt ekmek kızlar her markette var

ebru akının kh listesi çok güvenilir geliyor bana facsecrette çok fazla ççıkıyor bazen :?? sizinde oluyormu mesela yogurt bir tanesinde 3 khdigerinde 5 oluyor..
ben sormuştum canım ekmeği.teşekkürler evet fatsecret bazen şaçma geliyor banada.

Benim bebegim daha bir aylık
canım çok küçük bebeğin.. senin herşeyden dengeli yemen gerekir.. bence bu diyeti yapma,, emziren ane diyetleri var onlara bak istersen.. sağlıcakla büyüt yavrunu
cacık ne kadar çok puanlı ya fatsecret ta
tabii yoğurdun 1 kasesi 12 zaten salatalık da var..
1 yemek kaşığı 1 puan diye hesapla ona göre ye istersen

ay daha yeni doğmuş yafff. ne diyeti annesi. öncelik bebeğinin. :emir_bebek:
et türü şeyler vücudu asitli yapıyor. belki sütün kötü etkilenir.
hele bir 6 ay emzir de öyle başla bu diyete bence.
sen meyve ve sebze bol yemelisin, süt yoğurt tüketmelisin şimdi.
Haklısın ama şimdiden strese girdim kalır bu kilolar diye korkuyorum ama sıkı yapamam dogru. 20 kılo fazlam var kıyafetlerıme Giremiyorum onlar bana bakıyor ben onlara :)))

canım çok küçük bebeğin.. senin herşeyden dengeli yemen gerekir.. bence bu diyeti yapma,, emziren ane diyetleri var onlara bak istersen.. sağlıcakla büyüt yavrunu

Sagol canım arastırıcam Dediğin diyeti en azından günlük ya yürüyüş ve evde 10 dk da olsa hareket yapıyorum faydası olur umarım zaten çikolata tatlı aram yok ekmek de kessem şimdilik sıkı bir diyet yapana kadar faydası olur umarım

Yoğurtta niye bukadar kb var acaba.

X