3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

kızlar, az puanlı favori yemek tariflerimizi paylaşalım mı?

ilk aklıma geleni yazıyorum. mantarı ben sote şeklinde yapardım. ama biber soğan ve domatesten puanlar geliyordu. geçenlerde fırına sürdüm. tereyağ kekik ve eski kaşar ile. tadına bayıldım.
ellerine sağlık canım güzel tarif denemek lazım da ben mantar alırken korkuyorum ya zehirlenirim diye :KK43:

merhaba kızlar ben dün akşam urfa yediğim için 21:30 gece çok rahatsız oldum malesef :KK43:
sabah sadece rafa da yumurta yedim filtre kahve ve türk kahvesi içtim öğlene kadar 0,56 puan yumurta
öğlene kadar iyi durabildim normalde hemen elim ayağım titrerdi :confused: ama öyle olmadı çok şükür
öğlen yemeğim
1 porsiyondan daha az bulgur pilavı yedim tahmini 100 g desem 22,39 puan
ayran : 5,6 puan
et sote :7,68 puan
yarım kepçe mecimek çorbası 100 g olsa :10,73 puan
toplam :47,35 puan olmuşum
akşama ton balıklı yeşil salata yerim ve 1 saat yürüyüş yaparım :)

merhaba kızlar ben dün akşam urfa yediğim için 21:30 gece çok rahatsız oldum malesef :KK43:
sabah sadece rafa da yumurta yedim filtre kahve ve türk kahvesi içtim öğlene kadar 0,56 puan yumurta
öğlene kadar iyi durabildim normalde hemen elim ayağım titrerdi :confused: ama öyle olmadı çok şükür
öğlen yemeğim
1 porsiyondan daha az bulgur pilavı yedim tahmini 100 g desem 22,39 puan
ayran : 5,6 puan
et sote :7,68 puan
yarım kepçe mecimek çorbası 100 g olsa :10,73 puan
toplam :47,35 puan olmuşum
akşama ton balıklı yeşil salata yerim ve 1 saat yürüyüş yaparım :)
senin menü çok ideal olmuş herşeyden var. ben öğlen lahmacun yerim diye düşündüm ama işyerinde çıkan yemekler daha caizip geldi. kadın budunköfte, makarna, çorba yoğurt salata. tartmadan yemek ne rahatmış. birazdan küçük bir paket çikolata yiyeceğim ve tatili bitireceğim. akşam devam diyete

aklıma bişey geldi:KK58:. toz ZERDEÇAL benim karnımı ağrıtır ve ishal olurum.
sizde de öyle bir etkisi var mıdır, deneseniz mi?o_O

akşamları deniycem. yani evden çıkmam gerekmeyen bir vakitte:KK53:
zerdeçal hiç kullanmadım faydası varsa mutlaka kullanırım :) normalde hiç böyle sıkıntılarım olmazdı.diyete başladığımdan beri durum böyle malesef :oops:.sabah sirke+bal+sıcak su yaptım bir bardak içtim.o bile etki etmedi.zerdeçalı araştırcammm :KK66:

Selam kızlar çok yogunum

Kahvaltıda iki yumurta uç zeytin ikilokma peynir yedim öğlende bir tane dolma yogurt ve salata akan toplamına bakarim

Merhabalar,
1 seneden fazladır diyet yapıyorum kendi yöntemlerimle.
117 kilo ile başladım şuan 84 kiloyum.
kilo vermem durdu biraz.Dün bu diyeti araştırdım ve başladım hayırlısıyla.
Benim merak ettiğim öğlenleri kepekli yağsız tost yiyorum ben hep.Bunun kb değerini bir türlü bulamadım.Telefona indirdiğim karbonhidrat diyetinde 8 kb vermiş.Ama 1 kızarmış kepekli ekmek 8 kb.1 dilim de kaşar 1 kb desek bu durumda tostun kbsi 17 oluyor.Kafam çok karıştı yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Hepinize çıktığınız bu yolda başarılar dilerim...

senin menü çok ideal olmuş herşeyden var. ben öğlen lahmacun yerim diye düşündüm ama işyerinde çıkan yemekler daha caizip geldi. kadın budunköfte, makarna, çorba yoğurt salata. tartmadan yemek ne rahatmış. birazdan küçük bir paket çikolata yiyeceğim ve tatili bitireceğim. akşam devam diyete
bugün böyle oldu canım kaç gündür öğlenleri ton balıklı salata yiyordum bugün değişiklik yaptım çorba içeyim dedim akşam ton balıklı salatayla günü kapatacığm inş :)

Merhabalar,
Benim merak ettiğim öğlenleri kepekli yağsız tost yiyorum ben hep.Bunun kb değerini bir türlü bulamadım.Telefona indirdiğim karbonhidrat diyetinde 8 kb vermiş.Ama 1 kızarmış kepekli ekmek 8 kb.1 dilim de kaşar 1 kb desek bu durumda tostun kbsi 17 oluyor.Kafam çok karıştı yardımcı olabilirseniz sevinirim.
çok iyi kilo vermisin canım tebrikler bu yöntemlede vereceğine inanıyorum canım biz herşeyi tartarak yiyoruz bi tane mutfak tartısı alsam senin için çok iyi olur canım bide fatsecret programından değerlere bakıyoruz :) öğlen tostun ortalama 17 puan oluyor ama ekmeğin gr tam bilmen lazım canım

Kızlar bugün de 200 gr vermişim haftada 1 kilo vermiş oldum yavaş gidiyor ama olsun gitsin de tek kurtulayim şu kilolardan dolaptan giysilerimi giymek istiyorum artikHoppa
bende hafta da bir veriyorum :) ama olsun veriyorum çok şükür kalıcı verelim de verelim dimi :)

çok iyi kilo vermisin canım tebrikler bu yöntemlede vereceğine inanıyorum canım biz herşeyi tartarak yiyoruz bi tane mutfak tartısı alsam senin için çok iyi olur canım bide fatsecret programından değerlere bakıyoruz :) öğlen tostun ortalama 17 puan oluyor ama ekmeğin gr tam bilmen lazım canım
Cevabın için çok teşekkür ederim ecrin.
Sizin topiği de fırsat buldukça okuyorum geçmiş sayfalardan.Bahsettiğin siteyi de inceledim.Aktif kullanırım orayı da.
Uno kepekli tost ekmeği kullanıyorum.1 dilimi 21 gram.

Cevabın için çok teşekkür ederim ecrin.
Sizin topiği de fırsat buldukça okuyorum geçmiş sayfalardan.Bahsettiğin siteyi de inceledim.Aktif kullanırım orayı da.
Uno kepekli tost ekmeği kullanıyorum.1 dilimi 21 gram.
aslında paketli ekmeklerin arkasında kb değeri yazması gerek.içine koyduğun malzemeye göre hesaplarsın puanını :KK66:

aslında paketli ekmeklerin arkasında kb değeri yazması gerek.içine koyduğun malzemeye göre hesaplarsın puanını :KK66:
Teşekkür ederim canım,
Baktım şimdi 50 gramında 22,27 kb var
2 dilim 42 gramda 18,70 kb eder.

Ama kızarmış ekmekte daha azalmıyor mu kb oranı

Ben kış meyvalarini aramiyorum ama yazın nasıl dayanacagim bilmiyorum karuz erik felan..o_O
ahhhh eriiikkkk.. hakikaten şimdi pek canım çekmiyor ama eriğe karpuza dayanamam ben de
Kızlar bugün de 200 gr vermişim haftada 1 kilo vermiş oldum yavaş gidiyor ama olsun gitsin de tek kurtulayim şu kilolardan dolaptan giysilerimi giymek istiyorum artikHoppa
keşke benim de haftada bir bir gitse.. kalıcı olsun da yavaş olsun
Merhabalar,
ekmeğin gramına göre hesapla canım en az 17 oluyor
Teşekkür ederim canım,
Baktım şimdi 50 gramında 22,27 kb var
2 dilim 42 gramda 18,70 kb eder.

Ama kızarmış ekmekte daha azalmıyor mu kb oranı
kızarınca düşüyor bir miktar sen 18 de 2-3 gr da bişey olmaz

Merhabalar,
Hoşgeldiniz çok güzel kilo vermişsiniz tebrik ederim. Kocaman bir maşallah diyelim. Gelelim ekmeğe ben fatsecretten sizin için baktım 1 ince dilim kızrmış kepekli ekmek 10.86 kb yapıyor. 25 gram kepekli ekmek 12.93. yani ekmeğin kb si malesefki çok yüksek.

Kızlar az önce zeytinyağlı taze bakla yedim fatsecrette yoktu değeri bende başka siteden buldum bugünü 40 ile kapattım yine bakalım yarına neler olcak.

X