3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

canım benim ya iiki boşandın vede kurtuldun canım allah kurtarmıy balayı olayını yeni gördüm adama hayret yani terbiyesiz dengeziz adam ya böylelerini yakmak lazım ya neyse canım ya bak bizler yanındayız senin allah yardımcın olsun

Canım hakkında hayırlısı olsun..

Balayı olayında daha da şok oldum ..

saol canımm

neden ferhundecim bişey mi oldu :1shok:

evet canım özelden bi kaç dengesiz mesaj aldım çok rahatsız oluyorum artk kimseye açıklama yapacak gücüm kalmadı hep söylüyorum burda çok güzel destekler gördüm hiç çıkmak istemiyorum diye ama olmuyo özelden bu kadar yalanı sölylemek için çok uğraştınmı senin romanını okumaktan çok sıkıldık falan gibi 2 mesaj aldım çok üzüldüm belkide haklılar hergün benim derdimi kimse dinlemek zorunda değil ((((((

saol canım benim balayı olayı tam bi iğrençlik beni bu durumlara soktuğu için her gün bela okuyorum (

Allah yardımcın olsun canım merak etme ahın yerde kalmaz çeker o da o aldattığı kadında öyle bi yerden çıkarki ahın çıkmış bile baksana sen yoluna devam et senide nasıl mutlu eder Rabbim çok şkr iyiki kurtulmuşum dersin....hem neden bunca zaman oturup roman yazasınki ne zorun var demi sen aldırma o insanlara hayatları yalandan ibaret olduğu için içten yazan insanları kendileri gibi sanıyorlar....a.s.

valla kadınlarda dgl tek suc benım bı tanıdıgım var kadın genc gusel bakımlı evınde temız duskun ama aldatıldı kahretsın kanı bozuk oldukları ıcın yapıolar nıe ferhundede suc arıosunuzkı valla tutamıcam kardesm kendımı terbıyesızler kendılerınız e bakın solemeden once ıns onlarında bu tur konular actıgın gorurumde bende sorarım bu kardesmızı bu kadar zor zamnında canını yakmak neymıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…