3.5 aylık evliyim ve aldatıldımm :(

canım bence açıklama yapma ve yine gece gidince git o eve ve çal kapıyı gir bakalım eve nasıl bir evde nasıl bir kadınla gör gözlerinle hem senin için vazgeçmesi çok daha kolay olur böylece ve o da yerin dibine geçer (umarım tabi) ve inkar edemez ilişkisini

aklından zoru var galıba adamın ya daha 3, bucuk ay nedir ya :mymeka:
bu kadar surde bunu yapan ılerde neler yapmaz:mymeka:
ekonomık özgürlügünde var
affetme bence :bbo:

1.5 yıl nişanlı kaldık ve 4 yıldır tanıyorum kendisini. evlenmeden önce hiç bu tarz şeyleri yoktu hatta birlikteyken falan telefonunu bile bana verirdi gizli numara ararsa bana açtırıdı hiç şüphe çeken durumları yoktu.deli gibi hayaller kurarak evlendik ve bunların bozulmasını gerektirecek en ufak bi tartışmamız yada sorunumuzda olmadı. ama oldu işte aldattı en güvendiğim insandı.yazıkları olsun yaa dayanamıyorum buna ((((((((((((

affetsen bile ileride hep bir şüphe acaba napıyor, acaba bi daha yaparmı. bu çelişkilerle hayat geçmez be arkadaşımsenağlama

evde gül gibi karın var ne istiyorsun be adam allah böyle yapanların belasını versin inim inim inlesin adi it heriflerr klava:kötükedihüso

aramadı mesaj yazdı ben cevap vermedim oda hiç aramadı neden cevap vermedin diye.. işte olduğumu düşünüyo eve gelince nasıl bi tavır sergilicem hiç bilmiyorum ama sakin olabileceğimi düşünmüyorum. hatta o gelmeden evi terketmeyi düşünüyorum.

aahh bu doyumsuz erkekler ahhh
hemen boşardım hatta ne yapardım biliyormusun
binanın önünde beklemez ,girerdim içeri bi güzel basardım o kocam olacak şereffisizi
sonrada boşardım onu.allah kimselere yaşatmasın

bence arkadaşım o kadın sendende önce vardı eşinin hayatında çünkü biliyorsun erkekler hem bu türlü kadınlarla gününü gün etmek ister hemde evde namuslu bi kadın beklesin ütüsü çamaşırı yapılsın ister bence senin eşin bu şekilde devam edecekti ama sen uyanık çıkmışsın anlamışsın,hiç bir kadında ben asla aldatılmam demesin ayakta uyuyoruz daha doğrusu uyutuluyoruzklava:klava:klava:

canım mesleyın varmış cok sukur cocukta yok ortada daha sımdıden boyle haltlar işliyorsa ılerde allah bılır neler yapacak bence evı terk etme o gıtsın eşyalarını topla eline ver yanlız dıkkat et kavga sırasında kaba şiddetede boşvurabılır fazla muattap olma allah yardımcın olsun

evi terkedemem normalde .. bu oturduğumuz evi bize babam aldı yani benm kendi evim.o yüzden onun gitmesi lazım ama inanın ona bunu anlatmaya kendini savunmasına onu dinlmeye yalanlarını dinlemeye gücüm yok okadar güçlü değilim. Ailem bunu duyarsa çok üzülcek ama başka çaremde yok tabiki bi mektup yazıp herşeyi anlatıp 3-4 günlüğüne buralardan gitsem off saçmalıyorum galibaa ((((((((((((((

aradaşım denecek söz bulamıyorum.fakat eve gelince bence hiç birşey çaktırma.metanetli ol.gece çıktığında o eve gidince bir süre sonra kapıyı çal ve karşısına dikil.kavga et rezillik çıkar demiyorum asla ama karşılarına durup suratlarına tükür ve çek çık.mesleğin elinde çoluğun çocuğunda yok.

zaman nasıl bir zaman olmuş yaaaa...vay beeee....arkadaşım hiç yüz göz olma neden niçin diye eşeleme...eminim ki pişkince cevaplar ve yalanları sıralayacaktır daha çok moralin alt üst olmadan bitir derim...iyi ki erken fark ettin..ve iyi ki çocuğunuz yok..hem bak mesleğin var..en azından ayakta durabileceksin...affetsende çok geçmeden yine tekrarlar..yazık dimi sana....Bunlar gibilerini Allah kahrettsin..Sakın karşısında kararsız güçsüz görünme..eminim içinde fırtınalar kopuyordur ama ona bunu belli etme..ne kadar güçlü olduğunu ve kararlı olduğunu ispatla...belki sülük gibi gelip ayaklarına kapanacak,yalvaracak,timsah gözyaşları dökecek...boşluğuna gelipte affetmeyesin..

cnm eger bu şekılde boşanmayı duşunuyorsan bence bışı deme bugun esıne bekle bıdaha o eve gıtsın ve sen yıne takıp et resımlerını cek evı bas demıcem sevıyenı duşurme onlara karsı elınde bı delılın olsun ıstedım bunları esının yuzune vur ve terket cnm

canım kesınlıkle ailene anlat once bı karar ver sonra anlat evide terketme sakın onu postala bence ama onları aynı evde baskı dıyecek bıseyı kalmasın yoksa bı yalan bulur bu erkek mılletı :1no2:

Allahına şükret ki çocuk yok.
Çok zor bir durum ama sabretmelisin.
Ve o adamdan bir an önce kurtulmalısın.

sen gidince o da yerleşcek değil sizin evinize
sizden ümidini kesince o da terkeder evi

eve gelince belli etmeyip yine tekrarlamasını bekleyecek kadar güçlü değilim üstelik her gece gitmiyo yani ama 3-4 akşamda bi gidio 1-2 saat sonra gelio ilk kez bu gece gelmedi üstelik o kadınla karşı karşıya gelmeyi de kendime yediremiyorum aslında napcam onuda bilmiyorum

madem ev senın esının gıyslerını bı valıze koy ve kapının önune koy burası senın yerın degıl dıyede not yaz ama sende evde bulunma cnm hıçte muhattap olma

en güzelini edersin bence
böyle insanlarla kavga etmeye yüz göz olmaya değmez
hele de ekonomik özgürlüğün var ardina bile bakma bence
yenilir yutulur cinsten değil çünkü yaşadiklarin

AYNEN KATILIYORUM ARKADAŞA EN KISA YOLDAN BİTİR ÇOCUKTA YOK benneyaptımki

arkadaşım bence ailene sölemelisin onları çağır evine sana şiddet uygalamsından korkuyom çünkü,sonra eve gelince herşeyi anlat ona bildiğini söle ve evden kov onu sonra kiliti değiştir ertesi gün ve mahkemeye başvur benim düşüncem tabi allah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…