29 Eylül Ovitrelle kullananlar🌸

Merhabaa

Aynı gün iğne vurulmuşuz.
Ben klomen+ovitrella kullandım. Gündüz 11:30 da iğneyi vurdu doktorum.
Bugün ilişki yok yarın itibari ile gün aşırı ilişki önerdi. İğneden 30 saat sonra yumurta çatlar dedi. Bizde cuma yapmadık. Cumartesi 26. Saatte ilişki oldu. 2-3 saat yattım hiç kalkmadım. Pazar yapmadık. Dün gece yaptık sabaha kadar hiç kalkmadan yattım. Sabah duş aldım. Bakalım bizi bu ay neler bekliyor.
Bende normalde hiç ağrı olmaz ama eminim iğnenin etkisi kasıklarıma ara ara ağrılar giriyor resmen şeyim ağrıyor yani birde karnım ağrıyor betim benzim atıyor yani wcye zor yetişiyorum ishal tarzı o da ilacın etkisiymiş öyle okudum.
Ben tam anlamıyla istenilen günlerde ilişkiye giremedim. Cumartesi günü ilişki istemişti doktorum malesef mümkün olmadı. Pazar günü ilişki pazartesi yine aynı şekilde ilişki olmadı ama yine de bi umut bekliyoruz 😊

İnşallah hep birlikte güzel haberler alırız 🌸
Ben de aynı şekilde oldum iğnenin ilk günü hiç kalkacak durumda değildim ağrıdan mide bulantısından ama bu gün hiçbir etki yok. Benim ikinci iğnede bu belirtiler oldu.. İlk iğnemde bende ağrıdan kıvranmıştım yürüyecek halim bile yoktu.
Şu an bu bi belirti mi bilmiyorum ama beyaz yoğun kıvamlı akıntım var onun dışında hiçbir belirti ağrı yaşamıyorum.
İnşallah 🙏
Bende hiç öyle şeyler olmadı ya. Ben iğneyi vurundum direk işe geldim hiçbir şeyim yoktu. Şimdi işte cumartesiden beri ara ara kasıklarım karnım ağrıyor o kadar.
Biz akşamları 11-12 gibi değerlendiriyoruz. Sabaha kadar yatıyorum.

Merhaba kızlar bugün iğneyle beraber 13. Günüm dün kan testim negatif çıktı ilk idrarla yapmadım bugün test yaptım böyle çok silik çıktı sizcr pozitife dönme ihtimali var mı

Eklentiler

• IMG_20231004_113816.jpg
    IMG_20231004_113816.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar iğneyle beraber 13. Günüm dün kan testim negatifti bu sabah böyle silik çıktı sizce pozitife dönme ihtimali var mı

Eklentiler

• IMG_20231004_114324.jpg
    IMG_20231004_114324.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar iğneyle beraber 13. Günüm dün kan testim negatifti bu sabah böyle silik çıktı sizce pozitife dönme ihtimali var mı
Merhaba 🌸
Bi önce ki iğne tedavimde ben de silik bir çizgi görmüştüm ancak, malesef 2 gün sonra regl olmuştum iğnenin etkisi yüzünden böyle çift görebiliyoruz bazen ne boşa umutlanmanızı isterim ne de tam olarak umudunuzu kaybetmenizi 😊 reglinize kaç gün var?

Merhaba 🌸
Bi önce ki iğne tedavimde ben de silik bir çizgi görmüştüm ancak, malesef 2 gün sonra regl olmuştum iğnenin etkisi yüzünden böyle çift görebiliyoruz bazen ne boşa umutlanmanızı isterim ne de tam olarak umudunuzu kaybetmenizi 😊 reglinize kaç gün var?
Reglime 3 gün var ama dediğim gibi iğnenin etkisi olduğunu düşünmüyorum dün kan testim negatif çıktı

Durumlar nasıl kızlar benim iğne günü hariç 4. günüm bugün beyaz kremsi bi akıntım var korkmalı mıyım onun dışında ağrı vs yok

Durumlar nasıl kızlar benim iğne günü hariç 4. günüm bugün beyaz kremsi bi akıntım var korkmalı mıyım onun dışında ağrı vs yok
Benim 7. günüm. Hala kasık ağrılarım devam ediyor. Normalinden farklı bir akıntım yok. Beyaz kremsi akıntı bende hep oluyor, rutinim artık😅ne anlama geldiğini bilmiyorum.

Benim de bugün iğne hariç 8.günüm. Sol yumurtalıkta 2 tane gelişmiş yumurta vardı. Solda batma hissi var. 2 gündür sabah uyandıktan sonra bulantı oluyor. Baş ağrısı da aynı şekil. Bakalım her şeyin hayırlısı. 😊

X