29 Eylül Ovitrelle kullananlar🌸

😂😂😂 yine aynı şekilde muayene edip yumurtanın çatlayıp çatlamadığını kontrol edecek eğer çatladı ise kan değerlerine göre ya ilaç verecek ya da adet gününü bekletecek muhtemelen bana öyle yapmıştı doktorum
Yan etkisi oldu mu sizde iğnenin bazılarını baya etkilemiş ben taş gibiyim bide 2 tane vurdu bana😂 acaba ilerleyen günlerde mi etki ediyor

Yan etkisi oldu mu sizde iğnenin bazılarını baya etkilemiş ben taş gibiyim bide 2 tane vurdu bana😂 acaba ilerleyen günlerde mi etki ediyor
Ben ilk iğnemde biraz ağrı çektim kasıklarımda ve belimde olmuştu ağrım. bi göğsümde şişlik oluştu . kendimi dinlemekten mi bilemiyorum ama bi ara hamilelik belirtisi bile sanmıştım iğnenin etkisi 10-12 gün sürüyor demişlerdi ben 10. Gün silik çizgiyle çift çizgiyi görmüştüm 15. Gün sonunda regl oldum yumurtam çatlamamış ve kiste dönüşmüş malesef onu da regl ile attım . İkinci iğnemi de 29 eylül 18.30 da vuruldum ama o gece sabaha kadar mide bulantısı , ishal ve bel ağrısı sorunu yaşadım ama tek bir gün sürdü şu an bende de hiçbir sorun yok 😂

Ben ilk iğnemde biraz ağrı çektim kasıklarımda ve belimde olmuştu ağrım. bi göğsümde şişlik oluştu . kendimi dinlemekten mi bilemiyorum ama bi ara hamilelik belirtisi bile sanmıştım iğnenin etkisi 10-12 gün sürüyor demişlerdi ben 10. Gün silik çizgiyle çift çizgiyi görmüştüm 15. Gün sonunda regl oldum yumurtam çatlamamış ve kiste dönüşmüş malesef onu da regl ile attım . İkinci iğnemi de 29 eylül 18.30 da vuruldum ama o gece sabaha kadar mide bulantısı , ishal ve bel ağrısı sorunu yaşadım ama tek bir gün sürdü şu an bende de hiçbir sorun yok 😂
30 Eylül 18.30da da ben oldum tam bir gün var aramızda inşallah çabamız boşa gitmesin güzel haberlerini almak isterim 😊

merhaba ben de 29 eylül gündüz 11de çatlatma iğnesi oldum. dün doktora gittim yumurta çatlamış dedi. öncesinde ve iğneden sonraki 12. ve 36. saat ilişki oldu. inşallah 10 gün sonra güzel haberler alırız

merhaba ben de 29 eylül gündüz 11de çatlatma iğnesi oldum. dün doktora gittim yumurta çatlamış dedi. öncesinde ve iğneden sonraki 12. ve 36. saat ilişki oldu. inşallah 10 gün sonra güzel haberler alırız
Merhaba inşallah güzel sonuçlar elde ederiz 🌸 sizin de mi ilk tedaviniz

Herkes çağrılmış, beni neden tekrar çağırmadı ki doktorum??:KK64:ben iğneden beri sağ kasığımda ağrı hissediyorum. Yoksa benimki de mi kiste dönüştü???

Herkes çağrılmış, beni neden tekrar çağırmadı ki doktorum??:KK64:ben iğneden beri sağ kasığımda ağrı hissediyorum. Yoksa benimki de mi kiste dönüştü???
benim doktorum dedi ki normalde ara kontrol yapılmıyor ama sen gel bakalım dedi. benim zaten bir kiistim var. ama gidip görüşene kadar bende beni niye çağırdı ki diye korkarak gttim

benim doktorum dedi ki normalde ara kontrol yapılmıyor ama sen gel bakalım dedi. benim zaten bir kiistim var. ama gidip görüşene kadar bende beni niye çağırdı ki diye korkarak gttim
Sizde hiç ağrı sızı olmadı mı iğneden sonra? Veya değişik belirtiler iğneyle alakalı?

Merhaba hanımlaar 🌸 bu ay ikinci denemem letu+ovitrelle ile ilk ay malesef gebelik elde edemedik benimle aynı tarihte iğneyi kullananlar var mı? Birbirimize destek olalım istiyorum çünkü psikolojik olarak baya zorlu bi süreç 🤦🏻‍♀️
Ben eşimin işi dolayısıyla istenilen tarihlerde çok fazla ilişki şansı elde edemiyorum malesef yine de bir umut diyorum
Doktorum bana cuma iğne cumartesi + pazar günü ilişki önerdi fakat bi saat belirtmedi bunun da bir önemi var mı bunu da öğrenmek istiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi 😊
Merhabaa

Aynı gün iğne vurulmuşuz.
Ben klomen+ovitrella kullandım. Gündüz 11:30 da iğneyi vurdu doktorum.
Bugün ilişki yok yarın itibari ile gün aşırı ilişki önerdi. İğneden 30 saat sonra yumurta çatlar dedi. Bizde cuma yapmadık. Cumartesi 26. Saatte ilişki oldu. 2-3 saat yattım hiç kalkmadım. Pazar yapmadık. Dün gece yaptık sabaha kadar hiç kalkmadan yattım. Sabah duş aldım. Bakalım bizi bu ay neler bekliyor.
Bende normalde hiç ağrı olmaz ama eminim iğnenin etkisi kasıklarıma ara ara ağrılar giriyor resmen şeyim ağrıyor yani birde karnım ağrıyor betim benzim atıyor yani wcye zor yetişiyorum ishal tarzı o da ilacın etkisiymiş öyle okudum.

Ben de ilk tedavide çağırıldım ama şu an çağırılmadım. Ağrının her zaman kistte dönüşmesi ile alakası olmuyor ilaca verilen tepki. Kistte öyle önemli bir şey değil regl ile atılıyor

Merhabaa

Aynı gün iğne vurulmuşuz.
Ben klomen+ovitrella kullandım. Gündüz 11:30 da iğneyi vurdu doktorum.
Bugün ilişki yok yarın itibari ile gün aşırı ilişki önerdi. İğneden 30 saat sonra yumurta çatlar dedi. Bizde cuma yapmadık. Cumartesi 26. Saatte ilişki oldu. 2-3 saat yattım hiç kalkmadım. Pazar yapmadık. Dün gece yaptık sabaha kadar hiç kalkmadan yattım. Sabah duş aldım. Bakalım bizi bu ay neler bekliyor.
Bende normalde hiç ağrı olmaz ama eminim iğnenin etkisi kasıklarıma ara ara ağrılar giriyor resmen şeyim ağrıyor yani birde karnım ağrıyor betim benzim atıyor yani wcye zor yetişiyorum ishal tarzı o da ilacın etkisiymiş öyle okudum.
İnşallah hep birlikte güzel haberler alırız 🌸
Ben de aynı şekilde oldum iğnenin ilk günü hiç kalkacak durumda değildim ağrıdan mide bulantısından ama bu gün hiçbir etki yok. Benim ikinci iğnede bu belirtiler oldu.. İlk iğnemde bende ağrıdan kıvranmıştım yürüyecek halim bile yoktu.
Şu an bu bi belirti mi bilmiyorum ama beyaz yoğun kıvamlı akıntım var onun dışında hiçbir belirti ağrı yaşamıyorum.

X