Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
A a a a a a peki aşılama diyelim verdiler spermleri sonrasında bekliyormusunuz adet tarihine kadar yoksa atıyorum 2 gün sonra bidaha yapıyolar mı bide acılımı işlem
Acılı değil kuzum çatlatma iğnesi kullandıktan sonra sana belirli tarih aralığında aşılama için gün veriyor eşin üroloji bölümün belli yerinde gidip aşılama istek kağıdını gösteriyor onlar da aşılama tarihinden 2 saat önce eşinin gidip sperm örneği vermesini söylüyorlar iki saat sonra senin aşılama tarihinle denk getirilerek şırıngaya çekilmiş hareketli spermleri alıyor eşine teslim ediyorlar sonra seni çatala muayene olur gibi yatırıyorlar aparatla rahme girip daha sonra katater yardımıyla sprmi aşılıyor 20 dk yatırıyorlar sonra o gün ilişki önermiyor bir sonraki gün öneriyor bu kadar inşallah sana gayet açıklayıcı olmuştur ve için rahatlamıştır.

Morfolojı ne oluyordu :) valla işte anomalı değeri yüksek cıkmıs ahır da 100 at var ise eşim de 80 varmış öğle örnek verdi doktor gebelıge engel mi dedim hayır ama hamıle olman uzun sürer dedi
Morfoloji eşinin 3 den büyük olması gerekiyor ki hamile kalınabilsin ama 3 den küçük olursa aşılama ve tüp bebek öneriliyor çünkü morfoloji değeri hamile kalınmasını sağlayan bir değer

Agzına saglık kuzumm

Eğer aşılamadan 14 ve 16.gün adet olunuyorsa benim o zaman ya yarın yada bir iki gün daha var çünkü bugün olmadım ama birde şöyle bir şey var bende aşılama olmadan bir önceki regl zaman dilimim 34 gündü bakalım bunda neler olacak.

Bugün regl ağrısı gibi ağrılarım var ama iki gündür de çok sık idrara çıkıyorum hayırlısı olsun inşallah Allah'ın dediği olur hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah hamiş olan arkadaşlara da rabbim kucaklarına almayı da nasip etsin inşallah

Morfoloji eşinin 3 den büyük olması gerekiyor ki hamile kalınabilsin ama 3 den küçük olursa aşılama ve tüp bebek öneriliyor çünkü morfoloji değeri hamile kalınmasını sağlayan bir değer
Doktor a sordum gebelıgıme engel olur mu dedi. Oda engel olmaz ama anne olman uzun sürer dedi ona da klomen verdi hatta sperm guclensın diye %8 miş normal de erkekler de %4 olması lazımmış galıba anladığım benım kinin spermının basları cok oynuyor oda yumurtaya girmesine engel yada tam tersi değişik aynsinirlerim bozuldu

Olmayız belki 20. Gün pozitifi göreni okudum kırmızıyı görünce elencez
Ya umutlan umutlan nereye kadar kendime ödül veresim var, 6 yıldır olmadık şeylere heveslenir heyecandan her ay kalp çarpıntısı yaşardım ilk defa bu ay böyle sakinim bana ne olduysa uyuyordum aşırı gazla kalktım mesela eskiden olsa kesin hamileyim diye leyla gibi sırıtarak dolanırdım şimdi sırtım açık kaldı üşüttüm diyorum

Test yaptım negatif yine

Bende de oldu ağrı hayırlısı bakalım ben negatifim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…