Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tebrik ederim canım, inşallah sağ salim kucağımıza alırız bebişlerimizi bu ay baya pozitifle karşılaştım.
Kuzum yanlış anladınız, ah keşke gerçek olsa ucuz kaset testte düşük değer çıkmaz diye konuştuk ya grupta ben ona istinaden attım iğne etkisinden dolayı öyle çıktıiğne dahil 8. Gündü bu testim ve 5 tlye aldığım bebetime testti illa erken gebelik şart değil demek istedim

Tebrik ederim canım benim çok sevindim herşey gönlünce olsun Rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşallah darısı bizim başımıza
Valla ağlamaya başlıyorum, iğne etkisi olmasaymış keşke... iyi ki varsınız hamile olmasam da çok mutlu ettiniz

İnşallah biran önce pozitifi görürsün canım

Yaa şimdi anladım canım, inşallah gerçek olur diğer testinde çıkmayınca bende şüpheye düştüm onunla denemiştim bende.

Yaa şimdi anladım canım, inşallah gerçek olur diğer testinde çıkmayınca bende şüpheye düştüm onunla denemiştim bende.
Allah yüzümüzü güldürsün inşallah canım Normalde zaman geçmek bilmezdi bu ay çok hızlı geçiyor sanki, önceki aylar gibi sabırsızlık yok, olmadı yine kesin

Allah yüzümüzü güldürsün inşallah canım Normalde zaman geçmek bilmezdi bu ay çok hızlı geçiyor sanki, önceki aylar gibi sabırsızlık yok, olmadı yine kesin
O hiç belli olmaz canım, ben bu ay hgs çekildim hani ilaç felan veriyorlar ya bende ümitli değildim, silikte olsa çizgiyi gördüm inşallah sende göreceksin.

Ayyy kusura bakma ben kırdım seni yanlış anladım gerçekten kusura bakma
Yok kuzum olur mu, çok mutlu oldum birgün hamile kalsam böyle sevinenlerim olacak demek ki dedim, iyi ki varsınız
Allah birgün bize de bu mutluluğu bahşedecek inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…