Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım hamilesin galiba sağlıkla gelsin inş bende letu ve çatlatma iğnesi kullandım bugün 18. Gün gelen giden yok ama adet sancılarım var sen iğne falan kullanmış mıydın
Tabiki yumurta catlatma ignesi oldum. Onun oncesinde klomen kullandim. İgne gunu haric 15. Gunumde erken gebelik testi yaptim pozitifi gordum. Bence sende test yapmalisin varsa yoksa cikar

Bozma moralini canim keske yinede klomen kullansaydinda buyutseydin yumurtalari. Neyse insallah bu ay hayirlisiyla hamile kalirsin

Tabiki yumurta catlatma ignesi oldum. Onun oncesinde klomen kullandim. İgne gunu haric 15. Gunumde erken gebelik testi yaptim pozitifi gordum. Bence sende test yapmalisin varsa yoksa cikar
Yaaa adet olacak gibi sancılarım oluyor arada bendr negatif görmeyeyim diye yapmadım bugün 19. Gün iğneden sonra sizde hiç böyle geçikme oldu mu

Kızlar ben bir süre girmeyebilirim doktor stres cok yaptıgımı söylüyor sürekli okuyorum ediyorum ondan yumurtalarım gelişmemiş stresten klomende kullanamamıstım covidden dolayı hayırlısı ins

Kızlar ben bir süre girmeyebilirim doktor stres cok yaptıgımı söylüyor sürekli okuyorum ediyorum ondan yumurtalarım gelişmemiş stresten klomende kullanamamıstım covidden dolayı hayırlısı ins
Kuzum benim hayırlısı olsun senin için, dertleşmek istersin ben burdayım❤❤❤
Arada ses et merak ederim tamam mı???

Yaaa adet olacak gibi sancılarım oluyor arada bendr negatif görmeyeyim diye yapmadım bugün 19. Gün iğneden sonra sizde hiç böyle geçikme oldu mu
Valla canim ben gecikmeyi beklemeden test yaptim. Yani igne gunu haric 15. Gunde test yaptim ama şöyle soyliyim test yapmadan once benimde regl olacakmisim gibi sancilarim oluyodu ki hala da var. Bazen kasıklarım agriyo bazen regl olacakmisim gibi sanci oluyor bazen her ikiside oluyor. O yuzden bence suan test yapmalisin varsada yoksada cikar

Kuzum doktor sana ilişki takvimini nasıl önerdi ve sen ne yaptın bana anlatır mısın?
Beni takip edip iğne yapan doktor iğne günü ile birlikte 3 gün üstüste demişti bel altına yastığa falan gerek yok olacaksa hertürlü olur dedi, rizede bir profa gittim iğneyi salı öğlen vuruldum, çarşamba akşamı değerlendirde sonra ne yaparsan yap, değirmen suyu mu bu 3 gün üstüste sperm sayısı kalitesi azalır zaten dedi :)
İlişki sonrası hemen kalkma kalçanın altına yastık koy dedi.Bugün değerlendirsem mi ara mı versem birgün bilmiyorum

Tabi sperm kalitesinden dolayi 1 gun ara vermekte fayda var sonucta yumurta catladiktan sonra 24 saat bekliyor ama esinde sorun yoksa bence fazla mal goz cikarmaz degerlendirin derim ben bakalim tecrubeli arkadaslar ne dicek

kuzum sımdı gordum yazını bende yazıyım dedm,
bızımde ıgne gunu sonrası 3 gun dedı, sonra gun asırı demıstı

canım selamm,
nasılsın ne yaptın hıc test yaptın mı bende 20mart catlarma ıgnesı oldum :)
selam canım. Valla dn akşam 11.gün ve akşamyatım malesef negatifti. Yarın kontrolüm var. İğneninde 13. günü olmuş olacak. İnşallah bir mucize olur. Peşpeşe güzel haberler alalım...

selam canım. Valla dn akşam 11.gün ve akşamyatım malesef negatifti. Yarın kontrolüm var. İğneninde 13. günü olmuş olacak. İnşallah bir mucize olur. Peşpeşe güzel haberler alalım...
hadı ınsallahhh guzel haberler alırsın kuzum, belkı sonra koyulasır ama bellı olmuyor kı,

Kizlar merhaba bende ignenin 14. Gundeyim biri kaset biri erken gebelk sizce varmi biseyler

Eklentiler

• IMG20220331162735.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG20220331142726.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG20220331132500.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 56
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…