Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• IMG_20220331_170005.jpg
    IMG_20220331_170005.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20220331_065700.jpg
    IMG_20220331_065700.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 53
Canım senin 14gub olmuş bnce var, yoksa çıkmazdı 😻❤️🤲
Valla canim 13 aydr negatif gordgm icin hep negatifmis gbi gelior bana acaba kaset test olan kuruma cizgisimiki 5 10 dk sonrasini kayde almayin dior ne bilim bu dier erken gebelik testide comfort days erken gebelik ondada yalanci pozitf cizgi cikan cokmus burda hep husranmis bilemedim valla

Valla canim 13 aydr negatif gordgm icin hep negatifmis gbi gelior bana acaba kaset test olan kuruma cizgisimiki 5 10 dk sonrasini kayde almayin dior ne bilim bu dier erken gebelik testide comfort days erken gebelik ondada yalanci pozitf cizgi cikan cokmus burda hep husranmis bilemedim valla
Canım bence var bariz görünüyor tebrik ederim saglıkla tutunsun insallah gt kan testi de ver kesinleşsin 13 aydır neden olmadı sorunlar süreç vs anlat bizede

Canım bence var bariz görünüyor tebrik ederim saglıkla tutunsun insallah gt kan testi de ver kesinleşsin 13 aydır neden olmadı sorunlar süreç vs anlat bizede
Canim bir oglum var Allaha sukur 3 yasinda o 2. Ayimda allah nasip etmisti sezeryan oldum sonra iste kardes istedik olmadi 13 aydir herseyim normal esimdede bendede 3 aydir klen catlatma yapioruz bu son ayimdi tutmazsa hsg cekilicem hala varmi yokmu ben anlamadim erken gebelik testinde daha belirgin olmasi lazm deilmi ama bu kaset testte daha belirgin birde kaset test ilk 30 dakika bisey yoktu sonra bi baktim ole gorunce cok sasirdim

Canım gayet görünüyor yaaa , yarın sabah yap, kan ver bence

Kız benım de 14 daha test yapmadım adet de olmadım
nenı

X