Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlki kimyasal gebelik olmuştu. Letu ve çatlatma iğnesi kullandım. Sonrasında oldu çok şükür.
Canım bende bu ay letu kullandım iğnenin 16. Günü bugün regl olmadım ama belirtim yok hiç adet olacak gibi sancım oluyor sadece sence ne zaman test yapmalıyım umudum yok açıkçası adet sancıları olunca

Canım bende bu ay letu kullandım iğnenin 16. Günü bugün regl olmadım ama belirtim yok hiç adet olacak gibi sancım oluyor sadece sence ne zaman test yapmalıyım umudum yok açıkçası adet sancıları olunca
Hadi hayirlisi olsun aslinda 15. 16. Gunde tèst yapabilirsiniz varsa gosteriri insallah pozitiftir yaparsaniz bizede yazin

Kızlar ben klomen kullanmıştım iğnenin bugün 15.günü yumurtam büyürken kistte oluşmuştu adet günüm yarın bende kahverengi lekelenme var kist lwkelenme yapar mı

Kızlar ben klomen kullanmıştım iğnenin bugün 15.günü yumurtam büyürken kistte oluşmuştu adet günüm yarın bende kahverengi lekelenme var kist lwkelenme yapar mı
Yapabilir ama sökülüyor olabilirsinde canım 1 gün bekle kahverengi lekeden sonra genelde kırmızıya dönüyor

Hadi hayirlisi olsun aslinda 15. 16. Gunde tèst yapabilirsiniz varsa gosteriri insallah pozitiftir yaparsaniz bizede yazin
Negatif görmekten sıkıldım artık bide regli ağrım başlayınca umudum kalmadı ama mucize olurda hamile olursam herkeslere duyururum😂

Kızlar ne yapıyorsunuz hangi aşamadasınız yumurtlma mı çatlatma iğnesi mi aşılama mı kaçıncı günler reglmisiniz nesinizzzz🤣🤣🤣 alooooo ses verin bana ohooo hepiniz terkettiniz burayı

Benim iğne sonrası 7.gun kuzum.
🌺😍🤲
Seninn
Ayy hadi test yapmana az kalmış 1 hafta sonra yap 😍 güzel haberler insallah varmı bişeyin nasılsın? Ben daha yumurtalarım büyüme dönemindeyim çarşamba doktor çatladıysa yumurtlama dönemi çatlamadıysa çatltma iğnesi vurulucam brnde

Ayy hadi test yapmana az kalmış 1 hafta sonra yap 😍 güzel haberler insallah varmı bişeyin nasılsın? Ben daha yumurtalarım büyüme dönemindeyim çarşamba doktor çatladıysa yumurtlama dönemi çatlamadıysa çatltma iğnesi vurulucam brnde
İnşallah canımm ya, valla hiç belirtim yok ,azıcık.akinti.var krem rengi, ama onun dışında bişey yok.🤢
Hadi inşallah güzel haberler alırsın sende kuzum. Femara mi klomen mi kullaniyorsun

İnşallah canımm ya, valla hiç belirtim yok ,azıcık.akinti.var krem rengi, ama onun dışında bişey yok.🤢
Hadi inşallah güzel haberler alırsın sende kuzum. Femara mi klomen mi kullaniyorsun
Canım geçen ay klomen çatlatma iğnesi kullanmıştım regl olmama yakın covid oldum regl oluncada gidemedim bu ay kaçırdım klomeni ama doktor yumurtaların büyümeye baslamıs klomen bu ay da etkisini gösteriyor demişti çarşamba son durum bakcaz ins yorulduk ama ins bu ay ramazanla birlikte güzel haberler alalım🙏🙏 sen ne kullandın

X