25 yaşında ev alınır mı?

Biz aldık. İçi tamamen yenilenmişti ama.

Asansör olmaması zaman zaman zorluyor tabi. Ama ben pek poşet falan taşımıyorum. Sadece bebişimle dışarı çıkınca onu taşıyorum.

Yine olsa yine alırım. Çünkü semtimizi ve evimizi çok seviyoruz.

Hakim olduğum bir şehir değilmiş. Ben eski ev de olsa alınması taraftarıyım. Ben de öyle yaptım. Ama sizinki asansörsüz ve üst katlarda. Satmak ya da kiralamak isteseniz elinizde kalır. Başka alternatiflere bakın derim.
Nisanlima anlattim maalesef ona ragmen alacak sözlesme bile imzalandi vazgeciremiyorum da

4.katta kirada oturuyoruz sürekli in çık çok zor oluyor. Asansörlü ev daha rahat direkt dışardasın merdiven illeti yüzünden markete gitmek bile işkence. Hele çoluk çocukla elde bebek arabasıyla inmek gözümde öyle büyüyor ki. İlk başlarda genciz, zayıfız yav n'olacak derdim de öyle değilmiş. Hatta aile evindeyken 1. Kattaydık hep gürültü olurdu evlenince üst kattan ev tutacağım derdim bilmeden.Biz geciciyiz de siz alıyorsunuz siz oturacaksanız hiç bulaşmayın bence.

4.katta kirada oturuyoruz sürekli in çık çok zor oluyor. Asansörlü ev daha rahat direkt dışardasın merdiven illeti yüzünden markete gitmek bile işkence. Hele çoluk çocukla elde bebek arabasıyla inmek gözümde öyle büyüyor ki. İlk başlarda genciz, zayıfız yav n'olacak derdim de öyle değilmiş. Hatta aile evindeyken 1. Kattaydık hep gürültü olurdu evlenince üst kattan ev tutacağım derdim bilmeden.Biz geciciyiz de siz alıyorsunuz siz oturacaksanız hiç bulaşmayın bence.
Ben oturmayacagim simdilik. Daha toparlanmam gereken sürem var atanmayi bekliyorum. Onun parasini fazla müdahale edemiyorum evli degiliz sonucta. Tam da dedigin gibi nisanlim saniyor ki alisiriz in cik diye halbuki o 40 larda ben 30lardayim pisman olacak bir yandan birak ya yasayarak tecrübe edinsin madem anlamak istemiyor diyorum insan yasanmadan bile bilmesi lazim sonucta. Sizin zorlandiginizi o kadar tahmin edebiliyorum ki arka bacaklarim agrirdi resmen ev bakmaya gittigimizde

Hayatta fiziksel olarak en zorlandığım şey merdiven çıkmak. Bir kat bile çıksam canım gidiyor. Ben hayatta asansörsüz 5.katta oturmam. Satarken de zor olur hem. O yüzden almazdım

Ya insan evlenecegi kişinin içine sinmeyen evi kendi parasıyla bile olsa nasıl alır aklım almıyor. Yatirimlik olur neyse de oturmaya alacağın evi de bir zahmet ortak kararla alın. Evlenmeyeceğim insan tipi

Ya insan evlenecegi kişinin içine sinmeyen evi kendi parasıyla bile olsa nasıl alır aklım almıyor. Yatirimlik olur neyse de oturmaya alacağın evi de bir zahmet ortak kararla alın. Evlenmeyeceğim insan tipi
Yatirimlik 5-10 sene otur cikariz kafasinda biraz daha birikim yapayim kira derdim olmasin dedi. Ama dedigin gibi düsündürüyor ister istemez

Asansorsuz olan evi hiçbir şekilde istemem yatırım harici. Satarkende sıkıntı ayrıca. Bide ileride çocuk vs düşünüyorsanız ne kadar zor olur in çık. Bebek arabası koyacak yer yoksa yukarı çıkartmak imkansız. Çocuğu da geç sadece kendim içinde istemem.

X