Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Bir de dolar yükseldi diye Erdoganı yedirmeyizciler var..
Yahu madem ekonomik krizler hukumetlerin sucu degil tam tersine onlari devirmek icin disardan yapilan oyunlar.. O zaman bir krize Ecevit'i niye yedirdiniz?
Bu iktidar da dış mihraklarin oyunu olan bir ekonomik krizle gelmis olmuyor mu bu durumda

Ama o reis çekil kenara kapa çeneni öhhhdd senin haddinemi reisi sorgulamak seni hain seni derler valla

Doları inş indirirler seçim öncesi şaka bir yana evet çok gereksiz bir yükseliş 16 yıllık bağırış çağırış böyle teslim etmelerini istemem açıkcası inş inerde sonrası zaten malüm kim gelirse gelsin böyle bir ekonomiyle gelmesini istemem pisliklerini temizleyip gitsinler bari

Guzel dilekler ama teorik olarak dolarin kisa vadede dusurulerek ekonominin kurtulmasi mumkun degil. Kisa vadede ya disardan borc milyon dolarlar getirebilirler, ya bir yerleri gene araplara satabilirler, ya da faizleri arttirabilirler. Hic biri ekonomiyi kurtarmaz, sorunlari biraz erteler belki.. Borc para bulunca rahatlayan batik bir aile gibi. Ustelik faiz arttirimi kredi borcu bulunnlarin ustune ilave yuk bindirir.

Ekonomide koklu degisimler, projeler uygulamalari gerekiyor. Hem zaman alir, hem bunlarda oyle bir vizyon yok. Ecevit secime gitmeden once Amerika'dan ekonomi dalinda uzman Kemal Dervis getirildi ve alel acele Kemal Dervis yasalari diye bilinen ekonomi ile ilgili kanunlar meclisten gecirildi, hemen pesinden Ecevit gitti ve uygulamasi bunlara kaldi. Yillarca kendilerinden hic birsey katmadan uyguladiklari ekonomi politikasi bu iste. Programin revize edilmesi gerekiyordu yillar once, hic bir degisiklik yapma vizyonlari olmadigindan ayni programi iyice sorun uretir hale getirene kadar kullanmaya devam ettiler ve sonuc bu. Bunlardan simdi ekonomiyi kurtarmayi, hem de 1 ay icinde sadece dolari dusurerek kurtarmayi beklemek asiri iyimserlik olur.

Ne istiyorum biliyormusunuZ gözlerim kapalı güvenilir Türkiye din inanç vs gözetmezsiz adaletli Türkiye tüm vatandaşlarını kucaklayan bir Türkiye ve en önemlisi cumhurbaşkanını eleştirebilme özgürlüğüne sahip medyacı ve halk olmak istiyorum ben bukadar ucuz şey istiyorum gerisi zaten gelir çokmu Yaa bir vatandaş olarak her ay yalan değil ispatlarım 4 bin tl vergi ödeyen vatandaş olarak ben çok birşeymi istiyorum Boğaz'ıma bırakıyorsunuz isteklerimi ya haklarımız ya helalleşmemiz onu neye ve kime bırakıyorsunuz

Bu akşam parkta karınca katleden oğluma ne DEDİYSEM söz geçiremedim. Sonunda o karıncaların yuvada yemek bekleyen bebekleri var sen annelerini öldürürsen aç kalırlar biri beni öldürse hoşuna gider mi dedim... Ama anne ben babalarını öldürüyorum anneleri onlara bakar dedi... Kalakaldım bu çocuk daha tam 5 yaşında bile değil kendine faydası olmayanın farkında bu millet ne zaman fark edecek acaba bu arada çok üzgünüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…