Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Sanay
Bu akşam parkta karınca katleden oğluma ne DEDİYSEM söz geçiremedim. Sonunda o karıncaların yuvada yemek bekleyen bebekleri var sen annelerini öldürürsen aç kalırlar biri beni öldürse hoşuna gider mi dedim... Ama anne ben babalarını öldürüyorum anneleri onlara bakar dedi... Kalakaldım :KK43: bu çocuk daha tam 5 yaşında bile değil kendine faydası olmayanın farkında bu millet ne zaman fark edecek acaba :KK43: bu arada çok üzgünüm
Ne için üzüldün sen şimdi ?
Biz bizeyiz zaten şurada ..:KK48: anlatmak ister misin ?

Bu akşam parkta karınca katleden oğluma ne DEDİYSEM söz geçiremedim. Sonunda o karıncaların yuvada yemek bekleyen bebekleri var sen annelerini öldürürsen aç kalırlar biri beni öldürse hoşuna gider mi dedim... Ama anne ben babalarını öldürüyorum anneleri onlara bakar dedi... Kalakaldım :KK43: bu çocuk daha tam 5 yaşında bile değil kendine faydası olmayanın farkında bu millet ne zaman fark edecek acaba :KK43: bu arada çok üzgünüm
Ah kuzum benim. Çocuğun gerçeklerin ne kadar da farkında. Tabi kendi ağzından duymak üzmüştür seni. Ama yine de annesinin kendisiyle güzel ilgilendiğini biliyor :anne:

Ne istiyorum biliyormusunuZ gözlerim kapalı güvenilir Türkiye din inanç vs gözetmezsiz adaletli Türkiye tüm vatandaşlarını kucaklayan bir Türkiye ve en önemlisi cumhurbaşkanını eleştirebilme özgürlüğüne sahip medyacı ve halk olmak istiyorum ben bukadar ucuz şey istiyorum gerisi zaten gelir çokmu Yaa bir vatandaş olarak her ay yalan değil ispatlarım 4 bin tl vergi ödeyen vatandaş olarak ben çok birşeymi istiyorum Boğaz'ıma bırakıyorsunuz isteklerimi ya haklarımız ya helalleşmemiz onu neye ve kime bırakıyorsunuz:KK12:

Benim arkadaşımın liseye giden oğlunu sosyal medyada paylaşım yaptı diye sabah 5 te gelip evinden aldılar.

Sanırsın 16 yaşında çocuk örgüt lideri.Erdoğana hakaret etmişmiş.Akşam saldılar.

Seçilmezsek yardımlarınız kesilecek seferberliği ilan etmişler..
Sosyal devletin zaten yapması gereken şeyi lütuf gibi sadaka gibi oy karşılığında yaptılar yıllarca... bizi bu sadakaya muhtaç eden kim diye düşünmeden aldılar onlarda. Kendinden olmayana bir şey yok ama.
Halbuki ki ne lütuf ne sadaka...
Bunu görev olarak yapmalı devlet vatandaşına..

Sanay

Ne için üzüldün sen şimdi ?
Biz bizeyiz zaten şurada ..:KK48: anlatmak ister misin ?
Bir şey diyemedim :KK43: Ağzımda geveledim babalara da yazık çocukları üzülürler diye hayır üzülmezler hepsini öldürecem dedi.. Ben onu sevgi ile büyütmeye çalışıyorum şiddeti nefreti öğrenmesini hiç istemiyorum... Ama ben farkına varmadan onun içinde öfke tohumları yeşermeye başlamış bile bunu fark etmek üzdü beni çok :KK43:

Bir şey diyemezdim :KK43: Ağzımda geveledim babalara da yazık çocukları üzülürler diye hayır üzülmezler hepsini öldürecem dedi.. Ben onu sevgi ile büyütmeye çalışıyorum şiddeti nefreti öğrenmesini hiç istemiyorum... Ama ben farkına varmadan onun içinde öfke tohumları yeşermeye başlamış bile bunu fark etmek üzdü beni çok :KK43:
Bilinçli kadınsın sen çözersin bunü. Okulda tetikleyen bir şey oldu belki. Öğretmenleriyle konuşmayı dene. Üzülme sakın..

:)

Eklentiler

• FB_IMG_1527103246654.jpg
    FB_IMG_1527103246654.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 89
Benim arkadaşımın liseye giden oğlunu sosyal medyada paylaşım yaptı diye sabah 5 te gelip evinden aldılar.

Sanırsın 16 yaşında çocuk örgüt lideri.Erdoğana hakaret etmişmiş.Akşam saldılar.
Ya bizide alırlarsa şaşırmam şaka gibi demi hani demokrasi hani özgürlük olacak okadar Zaman'lar nerede Ozaman AKP mi vardı eleştirilmek her partinin Hakkı değilmi ne özelliği var akepenin ne zannediyor kendini

Ya bizide alırlarsa şaşırmam şaka gibi demi hani demokrasi hani özgürlük olacak okadar Zaman'lar nerede Ozaman AKP mi vardı eleştirilmek her partinin Hakkı değilmi ne özelliği var akepenin ne zannediyor kendini
Alsalar 15 temmuz sabahı beni alırlardı herhalde baktılar bu deli , delidir ne yapsa yeridir diye elleşmediler bana :KK70:

Alsalar 15 temmuz sabahı beni alırlardı herhalde baktılar bu deli , delildir ne yapsa yeridir diye elleşmediler bana :KK70:
O sabahı hiç sorma mübarek ay bak yeni iftarımı açtım bana haber geldiğinde ben mangalve r.kı keyfi yapıyordum birazdan kafama taş gelmezse iyidir o an ne dedim biliyormusun amaaaaannn ne darbesi be bu saatte darbemi olur dedim ve sonuç tabiki olmadı ama anlayan anladı vesselam:KK66:

O sabahı hiç sorma mübarek ay bak yeni iftarımı açtım bana haber geldiğinde ben mangalve r.kı keyfi yapıyordum birazdan kafama taş gelmezse iyidir o an ne dedim biliyormusun amaaaaannn ne darbesi be bu saatte darbemi olur dedim ve sonuç tabiki olmadı ama anlayan anladı vesselam:KK66:

Var ya sen de birşeyden anlamıyorsun :KK12: Primetime saati tv lerin en çok izlendiği saat.Sabaha

karşı olsa öyle naklen seredebilir miydin??? 12 eylülde ne oldu??? Gece yattık sabah kalktık

asker yönetime el koymuş.Tüm devlet erkanı toplanmış.Sıfır aksiyon:skandal:

Ne istiyorum biliyormusunuZ gözlerim kapalı güvenilir Türkiye din inanç vs gözetmezsiz adaletli Türkiye tüm vatandaşlarını kucaklayan bir Türkiye ve en önemlisi cumhurbaşkanını eleştirebilme özgürlüğüne sahip medyacı ve halk olmak istiyorum ben bukadar ucuz şey istiyorum gerisi zaten gelir çokmu Yaa bir vatandaş olarak her ay yalan değil ispatlarım 4 bin tl vergi ödeyen vatandaş olarak ben çok birşeymi istiyorum Boğaz'ıma bırakıyorsunuz isteklerimi ya haklarımız ya helalleşmemiz onu neye ve kime bırakıyorsunuz:KK12:

Sanırsın 16 yaşında çocuk örgüt lideri.Erdoğana hakaret etmişmiş.Akşam saldıla
Benim abimı haftada bir alıp bırakıyorlar :KK70:

Bir tanıdığın oğlu 4 ay yattı hakaretten.Bu suçtan hepsini aynı koğuşa koyuyarlarmış.Bir abi

vardı diyor.Çıkıyormuş gene eleştiriye devam gene alıyorlarmış.Adam inat etmiş.Susmuycam

boyun eymiycem diye.

Bizi de toplarlarsa tüm kk aynı koğuşta:KK70:

Var ya sen de birşeyden anlamıyorsun :KK12: Primetime saati tv lerin en çok izlendiği saat.Sabaha

karşı olsa öyle naklen seredebilir miydin??? 12 eylülde ne oldu??? Gece yattık sabah kalktık

asker yönetime el koymuş.Tüm devlet erkanı toplanmış.Sıfır aksiyon:skandal:
Ben duyduktan sonra uyumuşum ve gece f16 uyandırdı Ozaman yalan diyemem turstım ve yine yattım bir kalktıkm baktım Erdoğan konuşuyor darbe inandığım inanmak istediğim gibi olmuş dedim ohhh dedim ve uyumaya devam ettim malum mangal keyfi vardı o akşam:KK66:

Bir şey diyemedim :KK43: Ağzımda geveledim babalara da yazık çocukları üzülürler diye hayır üzülmezler hepsini öldürecem dedi.. Ben onu sevgi ile büyütmeye çalışıyorum şiddeti nefreti öğrenmesini hiç istemiyorum... Ama ben farkına varmadan onun içinde öfke tohumları yeşermeye başlamış bile bunu fark etmek üzdü beni çok :KK43:
Ah oyle deme. O yasta ne nefreti ne de kizginligi tam gercektir. Yetiskin gibi enine boyuna tartip olcmez ki konusurken. Uzulme; dusunen goren uzulen annesi oldugu muddetce sirti yere gelmez oglunun. Allah nazardan saklasin, mutlu buyutmeyi nasip etsin :nazar::anne:

X