22.01.2009 Bugün Üye Olanlar Arkadaslar Hosgeldiniz

Kuzey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2007
2.027
13
22.01.2009

Bugün Üye Olanlar Arkadaslar Hosgeldiniz

a.s. a.s. a.s.

Merhaba Hanimlar, Hosbuldum oncelikle..
umarim cok memnun kalirim bu uyeligimden ve kadin kadina biraz vakit geciririz..kaydirigubbakcemile5 ben Almanyadan Funda

KK ailesine yeni katılan bütün arkadaşlar...
aramıza hoşgeldiniz,sefalar getirdiniz...
sevgiler...

ben dun katılmıstım ama konuya bugun vakıf olabıldım hosbuldum ben cok sevdım burayı cok sey ogrenecegımden elımde oldugu kadarda bıseyler katacagımdan emın olabılırsınız

Hoşgeldiniz a.s.
Güzel keyifli paylaşımlar dilerim

merhabalar arkadaşlar.ben aslında dün üye oldum ama ancak birşeyler yazmaya fırsat bulabildim.bu siteyi tüp bebekle ilgili şeyleri araştırırken buldum ve takılıp kaldım çooook ta yararlı şeyler gördüm.insallah bebek sahibi olup onu büyütene ve evlendirene kadar burda olurum.birşeyler öğrenip diğerleriyle paylaşmak için.....

aslında bende dün üye oldum ama yazamadım.dün çatlatma iğnesi oldum bugün aşılama yapılacak bana dua edin allah hepimize nasip etsin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhaba arkadaşlar
aranıza bugün katıldım ben zaten bu siteyi ara ara gözetliyordum çok faydalı konular var ve arama sonuçlarında mutlaka karşıma çıkıyordu.Bende öyle pencereden içeri bakıp duracağıma içeri gireyim dedim ve aranıza geldimm.....

merabalar
2 aylik bir kızım var..
hamileliğim boyunca bol bol sitedeki yorumlari okudum ve artik üye olmak istedim..
şu anda kızım kucağımda :) uzun yazamıyorum..

herkese mutluluklar..

slm aslında ben 16 ocakta üye oldum ama bu linki daha bugün gördüm bi nebze bugün üye olmuş gibi oldm size bişey sorucam ben bi yorum yazdığım yeri bir daha bulamıyorum neden bu kadar karışık sitemiz yada bunun daha kolay bir yolu varmı bilgilendiriseniz sevinirim teşekkürler burda olmaktan mutluyummm bizimde sitemzi olması güzel eşim pc başından ayrılmıodu bi spor sitesi bi okey sitesi derken bende boş boş pcye bakmayı sevmiodum böle iyi oldu hem bilgi hem sohbet teşekkürler kk :KK70:

merhabalar:) aslında ben dün üye oldum ama kızımın gaz sancısı:ecrin_bebek: yüzünden siteyi inceleme fırsatım olmamıştı:)ondan bugün üye olanlara yazıyorum:)23 yaşındayım. 2 ay bir hafta 3 günlük bi meleğim var. adı berra selen:asigim::nazar:. teyzelerinin ellerinden öper. kızımdan ve ev işlerinden fırsat buldukça mutlaka giricem siteye:)yerimseniben

merhabalar:) aslında ben dün üye oldum ama kızımın gaz sancısı:ecrin_bebek: yüzünden siteyi inceleme fırsatım olmamıştı:)ondan bugün üye olanlara yazıyorum:)23 yaşındayım. 2 ay bir hafta 3 günlük bi meleğim var. adı berra selen:asigim::nazar:. teyzelerinin ellerinden öper. kızımdan ve ev işlerinden fırsat buldukça mutlaka giricem siteye:)yerimseniben

maşallah allah nazardan saklasın çok tatlı bir kızın var.allah banada nasip eder inş. var biraz ama az kaldı oğluma kavuşmama.bu arada bende yeni üye oldum.:dance:

maşallah allah nazardan saklasın çok tatlı bir kızın var.allah banada nasip eder inş. var biraz ama az kaldı oğluma kavuşmama.bu arada bende yeni üye oldum.:dance:

sağol canım. Allah sağlıklı sıhhatli bi şekilde ikinizide kurtarsın:)

merhaba
benimde 3.5 yaşında ceylin isminde bir kızım var herkese selamlar

Son düzenleme:
slm arkadaşlar bende yeni katıldım.31 yaşında 2,5 yıllık evliyim

merhaba arkadaşlar.bende bu siteye yeni üye olanlardanım ve yeni bir anneyim.2.5 aylık çağan adında yaramaz bi oğluşum var.:1rolleyes:herkese bebekleriyle mutlu günler diliyorum

X