22.01.2009 Bugün Üye Olanlar Arkadaslar Hosgeldiniz

merhaba arkadaşlar...* aranıza katılmakdan büyük mutluluk duyuyorum...umarım hepberaber keyifli günler geciriz...*

Arkadaslar yeni üye oldum bir merhaba demek istedim çok sıcak bir site tüm emeği gecenlere tesekkürler :CüvCüv:

slm aslında ben 16 ocakta üye oldum ama bu linki daha bugün gördüm bi nebze bugün üye olmuş gibi oldm size bişey sorucam ben bi yorum yazdığım yeri bir daha bulamıyorum neden bu kadar karışık sitemiz yada bunun daha kolay bir yolu varmı bilgilendiriseniz sevinirim teşekkürler burda olmaktan mutluyummm bizimde sitemzi olması güzel eşim pc başından ayrılmıodu bi spor sitesi bi okey sitesi derken bende boş boş pcye bakmayı sevmiodum böle iyi oldu hem bilgi hem sohbet teşekkürler kk :KK70:

ewet kardeş bende senin gibi sitenin karışıklığından dert yanıcam... :çok üzgünüm:
bende yeni sayılırım dün üye oldum. ama bugün inceleme fırsatı buldum biraz.
ama dediğin gibi daha kolay bir yolu varsa bu işin bende öğrenmek isterim.
ayrıca teşekkürler yararlı bilgiler var. bide öğrenebilsem kafamçokkarıştı

Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz..a.s.
Güzel paylaşımlar dilerim...a.s.

selam aranıza yeni katıldım.ve acil olarak yanıt beklediğim bir sorum var?ayın 15 .de aşılama yaptırdım.21 .günde progesteron seviyem 60 çıktı.sizce aşılamam tutmuşmu.tecrübeli arkadaşlardan cvp bekliyorum.teşekkürler.:Saruboceq::Saruboceq::

ben de bugün katıldım aranıza..
böyle güzel bi forumu nasıl bu kadar geç farkettim ki ben ya... :KK43:
neyse geldim ya sonunda :))

Mrb arkadşlar,bende bugün katıldım aranıza,ne zamandır misafir olarak takip ediyordum,üye olmak bugüneymiş:)

uzun süredir sayfaya göz atmama ragmen bugun kaydolmak kismet oldu:1closedeyes:
3 yillik evli cocugu olmayan ve almanyada yasayan biriyim kadinca kararinca guzel sohbetler olmasi dilegiyle hoscakalin:icecream:

yeni üyeler hepiniz hoşgeldiniz inşallah bu site size uğur getirir siz de bizlere

slm..
dün üye oldum ama hesabımın aktif olamayısından bu gün yazıyorum :)
adım Ruken.. çalısmıyorum bi kızım var onunla evimizde mutlu mesut yaşıyoruz :)) 28 yasındayım lise mezunuyum bide ankara da yaşıyorum.. herkese simdiden tesekkür ederim a.s.

merhaba,bende dün katıldım ancak yazamadım.çok güzel bi site emeğinize sağlık.a.s:emir_bebek:

selamlar çok zor durumdayım çok çaresizim ben nişanlıyım aile arasında oldu nişanlımın ailesi arası bozuk onla konuşmuyorlar bana ise ailem aynı şekilde çok zor durum anlayacağınız inanın nişanlım işsiz garsondu ve şu anda krizden dolayı iş bulamadı benim ailem ise aynı şekilde dün aradı beni nişanlım ve bana nikah yapıcakmış 10 gün içinde siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız bende çok seviyorum benim anne şeker hastası bana sıklmış şeker hastası ve inanın 5 milyar bulsam kimseye açılamıyorum hemen ev tutup çocuk yaptı diye söylücemne benim ailemden destek var anlayacağınız ve benim kendi daym onla konuştu bir yerde dediği şey ben nişanlıma don atletle gidecekmişim anlayacağınız ailelerden habersiz nikahta kıyarsak beni rededer ve onun düşüncesi bir arkadaşı var 2 ay orda kalmak ve benden yazı yazmamı istiyor anne elveda diye ne yapıcam bilemiyorum ah kardeşler inanın nişanlımdan habersiz yazıyorum çok zor bana yardımcı olun alah razı olsun

X