21 yaşında kız çocuğu kalacak yer

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konudaki son durum ne acaba?
yardımsever konu sahibi nerelerde?
İnanmadığınız konuyu neden merak ediyorsunuz ? Kız hala arkadaşımın ofisinde kalıyor. Mune hanım konuyu kilitleyebilir misiniz ? Bazı kişilerin amacı yalnız kendi huzursuzluk ve psikolojik sorunlarını yansıtmak. Konuyla ilgili de yapacağım bir şey yok artık düşünmek istemiyorum.

Kapı derken de evin içindeki kapılar tahta. Dış kapım demir kapı.

Arkadaşımın ofisine getirme sebebi caminin eski dernek başkanına ait ofis. Arkadaşım orda sekreter ofis sahibini de yıllardır tanıyoruz ailecek. Beni de yıllardır tanıyorlar yalnız yaşadığımı da biliyorlar. Sık sık yanlarına gidiyorum zaten.
Çocuğa evine dönmesi konusuyla ilgili konuştuk dönmeyeceğini söylüyor. Sosyal hizmetleri istemiyor. Gündüz iş aramaya diye gidiyormuş. Garson olarak iş aradığını söylüyormuş.

Kız çocuğu dememe çok takılmışsınız. Çocuk aileden hiç bir şey görmemiş hatta sanki kapalı büyümüş gibi ne adresi bulabiliyor ne üslup biliyor. Asosyal, dışlanmış bir çocuk gibi. Normal 21 yaş değil. Bence öyle bile olsa 21 yaş çok küçük zaten. Konuya daha fazla mesaj göndermeyeceğim.

İnanmadığınız konuyu neden merak ediyorsunuz ? Kız hala arkadaşımın ofisinde kalıyor. Mune hanım konuyu kilitleyebilir misiniz ? Bazı kişilerin amacı yalnız kendi huzursuzluk ve psikolojik sorunlarını yansıtmak. Konuyla ilgili de yapacağım bir şey yok artık düşünmek istemiyorum.

Kapı derken de evin içindeki kapılar tahta. Dış kapım demir kapı.

Arkadaşımın ofisine getirme sebebi caminin eski dernek başkanına ait ofis. Arkadaşım orda sekreter ofis sahibini de yıllardır tanıyoruz ailecek. Beni de yıllardır tanıyorlar yalnız yaşadığımı da biliyorlar. Sık sık yanlarına gidiyorum zaten.
Çocuğa evine dönmesi konusuyla ilgili konuştuk dönmeyeceğini söylüyor. Sosyal hizmetleri istemiyor. Gündüz iş aramaya diye gidiyormuş. Garson olarak iş aradığını söylüyormuş.

Kız çocuğu dememe çok takılmışsınız. Çocuk aileden hiç bir şey görmemiş hatta sanki kapalı büyümüş gibi ne adresi bulabiliyor ne üslup biliyor. Asosyal, dışlanmış bir çocuk gibi. Normal 21 yaş değil. Bence öyle bile olsa 21 yaş çok küçük zaten. Konuya daha fazla mesaj göndermeyeceğim.
peki nasıl sorumluluk alıyorsunuz? belki bulaşıcı bir hastalığı var belki aranıyor... belki ciddi psikolojik sorunları var.....
size değil başkalarına da zarar verecek belki....
hiç tanımadığınız birini nasıl bu kadar koruma altına alıp da devlete bilgi vermiyorsunuz. belki terör örgütü üyesi,canlı bomba..bilemezsiniz...

Yardımcı olmak istemenizi, iyi niyetinizi anlıyorum ama 21 yaşında genç bir kadın söz konusu olan kişi. Küçük çocuk değil. Büyük cesaret hiç tanımadığınız birini evinize almanız. Sokakta yatmak mı telefonsuz sığınma evinde kalmak mı ikileminden sokakta yatmak seçeceğini seçiyorsa sizin yapabileceğimiz bir şey yok. Telefonu sıcak bir yataktan daha önemliymiş demek ki onun için. Ön lisans mezunu olduğunu söylemişsiniz. Üniversite bitirmiş bir kadın kendi yolunu kendi çizebilir. Siz seçenek sunarsınız o kadar gerisi kendine kalmış. Kurtarılmak istemeyen biri kurtarılamaz
ay evet iyilik yapayım derken başına iş de alabilir konu sahibi.
Misafir ettiği kız bunalımda ve psikolojisi bozuk konu sahibin evinde kendini assa veya bileklerini kesse dert anlat sonra

Niye bazıları konu sahibine saldırmış? Ama doğru, ama yanlış Allah razı olsun kıza yardım etmiş, evini açmış. Yol gösterenler de olmuş sağolsun.
Kız başının çaresine bakacak yaşta diyorsunuz ülkenin her yanı iş kaynıyor da benim mi haberim yok ? İş bulup düzenli hayat kurmak hakikaten kolay mı? Memurlar bile kira ödemekte zorlanıyorken.

Konu sahibi Allah razı olsun koruyup kollamışsın. Evine alman güvenlik açısından doğru olmayabilir. Gerekli yerlere bildirdiysen bence senin sorumluluğun bitmiştir. Mune Mune konu sahibi konusu kilitlensin istiyor.

Niye bazıları konu sahibine saldırmış? Ama doğru, ama yanlış Allah razı olsun kıza yardım etmiş, evini açmış. Yol gösterenler de olmuş sağolsun.
Kız başının çaresine bakacak yaşta diyorsunuz ülkenin her yanı iş kaynıyor da benim mi haberim yok ? İş bulup düzenli hayat kurmak hakikaten kolay mı? Memurlar bile kira ödemekte zorlanıyorken.

Konu sahibi Allah razı olsun koruyup kollamışsın. Evine alman güvenlik açısından doğru olmayabilir. Gerekli yerlere bildirdiysen bence senin sorumluluğun bitmiştir. Mune Mune konu sahibi konusu kilitlensin istiyor.

Gerekli yerlere bildirilmemiş; sorun da o zaten.

Selam 21 yaşında bir kız çocuğu var ailesi sahip çıkmıyor. Yatacak yeri yok ama kadın sığınma evine gitmeye ikna edemedik, sokakta yatıyor ama telefonunu alıp çıkmasına izin vermeyecekler diye sığınma evine gitmiyor. Yetiştirme yurtları Üni öğrencisiyse 25 yaşına kadar kalmasına izin veriyor, bu kızın da alınma şansı var mı böyle bir yere? Biraz saf kısa zamanda kötü yola düşer diye korkuyoruz. Güvende olmasını istiyoruz seçenekler nedir tavsiye verir misiniz? (Çocuğun sinirleri çok bozuk, ne sorsak ters cevap veriyor fazla iletişim kuramıyoruz. Ailesinden birine ulaşamadık ancak aranan bir çocuk olmadığı bilgisine ulaştık.)
21 yaşında genç bir kadın,saf olabilir ama sonuçta 21 yaşında,polise haber verin dicem ama suçlu değil,akli dengeside yerindeyse polis napacakki kendi iradesiyle gitse bile polislik birşey değil sonuçta,kalacak yeri kaymakamlık fln bulur belkide ögretmen evinde kalabilir yonlendirirlerse,polis belki ailesine ulaşabilir dicem ama ya kız asıl onlardan kaçiyorsa belkide kıza kötü bişey yaptılar yada istemediği birşeye zorluyorda olabilirler,belkide evli ama kocasından kaçıyor,yüzlerce ihtimal var kim bilir hangisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X