21 Günde Yeni Alışkanlıklar Edinelim!

1\21 namaz kılmak
1\21 erken kalkmak saat 6 da
1\kitap okumak
1\21 kahvaltı ederek işe gitme
bugun bütün bunları gerçekleştrdim kızlar özellikle sabah namazımı kıldım çok huzurluyum. İnşallah devamını da getiririm.

1\21 namaz kılmak
1\kitap okumak
bugun bütün bunları gerçekleştrdim kızlar özellikle sabah namazımı kıldım çok huzurluyum. İnşallah devamını da getiririm.

Hoşbulduk canım topik yapmıssın hayırlı olsun :)
erken kalkmak 6:30 gibi 0/21 aslında kızıma mama yapmıştım o saatte tekrar uyumasaydım iyiydi. :işsiz:
Dolap içlerini düzenlemek 1/21 6 çekmece düzenlendi :KK76:
kitap okumak 0/21 bu aralar ev düzeniyle vakit harcıyorum temizlik işi bitsin baslıyacağım. :kahve:

Teşekkürler tatlım :)

Çok güzel olmuş :KK9: hergün bildirim yapalım böyle :KK31:

1\21 namaz kılmak
1\kitap okumak

İnşallah tatlım hergün bildirim yapalım :KK73:

1\21 namaz kılmak
1\kitap okumak

kahvaltı yapmakta önemli ya benim maddeler çoğalıyo gittikçe :)

çok önemli biyerde okumuştum aile olmak bence sabah o çay demlenicek kahvaltı edilicek herkez uyanıcak tam hayal ettiğim aile inşallah bgun itibari ile başladım devamı gelir. uykuya yenilmem canım

Bencede aksama kadar yüzümüzü görmüyoruz.

mesela kitap okumaya kahvaltı etmeye vaktim yok dye hep yakınırdım ama erken kalkınca hepsine yetecek vaktim oldu. asıl olay yataktan kalkmak ben hep o an yenildim yataktan kalktıktan sonra gerisi geliyor zaten.

bende 6:30 da kalksam kahvaltı hazırlarım.
8 e kadar bol zaman makineye camaşır bile atılır :)
kızımda erken uyuyor 10 gibi kitap okusam oh mis.

bende 6:30 da kalksam kahvaltı hazırlarım.
8 e kadar bol zaman makineye camaşır bile atılır :)
kızımda erken uyuyor 10 gibi kitap okusam oh mis.
evet canım zamanın kıymetini bilip günü bereketlendirmeliyiz. uykuda harcıyoruz güzelim günü erken kalkan yol alır dye bir laf var çok doğru

mesela kitap okumaya kahvaltı etmeye vaktim yok dye hep yakınırdım ama erken kalkınca hepsine yetecek vaktim oldu. asıl olay yataktan kalkmak ben hep o an yenildim yataktan kalktıktan sonra gerisi geliyor zaten.

Katılıyorum erken kalkmak candır :KK31:

Konu sahibi olarak hala ders çalışmaya başlayamayışımdan dolayı çok utanıyorum :KK43: inanın çok yoğunum kaç gündür. Yarın inşallah :dua:

Konu sahibi olarak hala ders çalışmaya başlayamayışımdan dolayı çok utanıyorum :KK43: inanın çok yoğunum kaç gündür. Yarın inşallah :dua:
Ertelemek olmamalıı :)
Bunu diyen kişi günlerdir hedef belirlemeyi ertelediği için hala başlayamadı :KK70:
Spor yapmak istiyorum gözüm yemiyor:)
Erken kalkmak istiyorum ama sabah uykusu öyle tatlı öyle tatlı kii :KK43:

Erken kalkmak 6:30 gibi 1/21 20 dk rotarlı kalksamda uyandım. duş aldım.
Dolap içlerini düzenlemek 2/21 bakliyat dolabım düzenlendi
kitap okumak 0/21
Su içmek 2lt 0/21 mataramı sirkeli suyla bekletiyorum (bahane sanırım)
Sigara bırakmak 0/21 bunlarda yeni maddelerim :)
kahvaltı yapmak 0/21

Bıraksam baya uzayacak burası. :KK49:

Ertelemek olmamalıı :)
Bunu diyen kişi günlerdir hedef belirlemeyi ertelediği için hala başlayamadı :KK70:
Spor yapmak istiyorum gözüm yemiyor:)
Erken kalkmak istiyorum ama sabah uykusu öyle tatlı öyle tatlı kii :KK43:
Haklısın :KK43: ama durdukça duruyo insan.. hemen kalkıp yapmalı !!

Erken kalkmak 6:30 gibi 1/21 20 dk rotarlı kalksamda uyandım. duş aldım.
Dolap içlerini düzenlemek 2/21 bakliyat dolabım düzenlendi
kitap okumak 0/21
Su içmek 2lt 0/21 mataramı sirkeli suyla bekletiyorum (bahane sanırım)
Sigara bırakmak 0/21 bunlarda yeni maddelerim :)
kahvaltı yapmak 0/21

Bıraksam baya uzayacak burası. :KK49:

Süper !! İlk önce 21 gün bazı şeyşeri yapalım sonra baika şeyler ekleyelim birden kendimizi bunaltmayalım bence kızlar :KK66:

06.30 da kalkıp 8e kadar ders çalışmak 21/0
Güzel giyinmek 21/0
Hergün sütyen takmak 21/0

Evet kızlar bende listemi bu şekilde hazırladım.
Dersi akşam çalışmayı planlamıştım ama akşam gerçekten bitmiş oluyorum. Kızım sabah 7.30 8 arası kalkıyor o kalkana kadar ders çalışcam. Akşamda yatakta soru çözücem internetten. Bu şekilde planladım.

Güzel giyinme konusuna gelince , dışarıda kendimi topladım sayılır ama evde saldım çayıra misali :KK43: pijamalarımı ve ev kıyafetlerimide kombinleyeceğim. Herfün dikkat edeceğim.

Sütyen takmaya gelince. Geçen sene yazın hamileydim ve sıcaktan patlıyodum ebde ve yatarken sütyeni atıp çıkarıyodum yanıyodum. Sonra bebek olunca emzirme dönemi derken hiç takmadım. Sonrasında alışkanlık ettim hiç takamaz oldum. Sadece dışarı çıkarken takıyorum. Bundan rahatsızım göğüslerim deforme olacak :KK43: o yüzden 21 gün sütyen takcam hep :KK70:
Tuhaf bi madde kabul ediyorum :KK70:

Yarından itibaren başlıyorum :KK66:

06.30 da kalkıp 8e kadar ders çalışmak 21/0
Güzel giyinmek 21/0
Hergün sütyen takmak 21/0

Evet kızlar bende listemi bu şekilde hazırladım.
Dersi akşam çalışmayı planlamıştım ama akşam gerçekten bitmiş oluyorum. Kızım sabah 7.30 8 arası kalkıyor o kalkana kadar ders çalışcam. Akşamda yatakta soru çözücem internetten. Bu şekilde planladım.

Güzel giyinme konusuna gelince , dışarıda kendimi topladım sayılır ama evde saldım çayıra misali :KK43: pijamalarımı ve ev kıyafetlerimide kombinleyeceğim. Herfün dikkat edeceğim.

Sütyen takmaya gelince. Geçen sene yazın hamileydim ve sıcaktan patlıyodum ebde ve yatarken sütyeni atıp çıkarıyodum yanıyodum. Sonra bebek olunca emzirme dönemi derken hiç takmadım. Sonrasında alışkanlık ettim hiç takamaz oldum. Sadece dışarı çıkarken takıyorum. Bundan rahatsızım göğüslerim deforme olacak :KK43: o yüzden 21 gün sütyen takcam hep :KK70:
Tuhaf bi madde kabul ediyorum :KK70:

Yarından itibaren başlıyorum :KK66:

Bende ütüden sonra düzgün giyinmeye basladım.
İç giyim yenilemem lazım.
evdeki kıyafetlerim güzeldir.
swet esortman giyerim.

herkese merhaba topiği çok beğendim ve hemen koşarak geldim aranıza .Bende saymak istiyorum yapmak istediklerimi
1.si kuran öğrenmeye başlamak
2. si düzenli teşbih çekmeye başlamak
3.düzenli pilates yaparak karın sırt ve bacak kaslarımı güçlendirmek
4. namaz kılmaya başlamak
:kahve::KK71:
5. sürekli olumlu şeyler düşünmek olumsuzlukları hayatımdan çıkartmak

X