21 Günde Yeni Alışkanlıklar Edinelim!

Bende ütüden sonra düzgün giyinmeye basladım.
İç giyim yenilemem lazım.
evdeki kıyafetlerim güzeldir.
swet esortman giyerim.

Ne güzel ya ben annemlerde kalalı hep kardeşlerimin tişörtleriyle geziyorum saçma sapan pijamalar giyiyorum falan. Rezil yani :KK43: artık değişcem kendi tişörtlerimi giyicem ve kombin yapcam

herkese merhaba topiği çok beğendim ve hemen koşarak geldim aranıza .Bende saymak istiyorum yapmak istediklerimi
1.si kuran öğrenmeye başlamak
2. si düzenli teşbih çekmeye başlamak
3.düzenli pilates yaparak karın sırt ve bacak kaslarımı güçlendirmek
4. namaz kılmaya başlamak
:kahve::KK71:
5. sürekli olumlu şeyler düşünmek olumsuzlukları hayatımdan çıkartmak
Hoşgeldin bu listeye bayıldım :KK36:

Ne zaman başlıyorsun :)

Ne güzel ya ben annemlerde kalalı hep kardeşlerimin tişörtleriyle geziyorum saçma sapan pijamalar giyiyorum falan. Rezil yani :KK43: artık değişcem kendi tişörtlerimi giyicem ve kombin yapcam

Hoşgeldin bu listeye bayıldım :KK36:

Ne zaman başlıyorsun :)
namaza hasta olucam o bitsin öyle başlıyorum canım inşallah. kurana hemen yarın canım sonra tesbih yazdım ya onu da esmaül hüsnaya başlamak istiyorum onu o şekilde değerlendiricem sayıları var ya hani o sayılarla başlamak istiyorum onu da yarın başlıyorum hergün 1 esmaül hüsna çekmek istiyorum canım :KK49:

namaza hasta olucam o bitsin öyle başlıyorum canım inşallah. kurana hemen yarın canım sonra tesbih yazdım ya onu da esmaül hüsnaya başlamak istiyorum onu o şekilde değerlendiricem sayıları var ya hani o sayılarla başlamak istiyorum onu da yarın başlıyorum hergün 1 esmaül hüsna çekmek istiyorum canım :KK49: ayrıca platesede yarın başlıyorum inşallah herşeyi yapıcam karar verdim boş boş yaşama devrim bitecek bu arada işte arıyorum

Mesela örgü dize kadar olan coraplardan almıştım geçen kış.
tunikle giyicem. :super:

Çok tatlı :KK36: benimde birsürü cici örgü kazağım var bende taytla onları giyerim kışın evde :)

namaza hasta olucam o bitsin öyle başlıyorum canım inşallah. kurana hemen yarın canım sonra tesbih yazdım ya onu da esmaül hüsnaya başlamak istiyorum onu o şekilde değerlendiricem sayıları var ya hani o sayılarla başlamak istiyorum onu da yarın başlıyorum hergün 1 esmaül hüsna çekmek istiyorum canım :KK49:

Maşallah ya hadi inşallah devam ettir :KK36:
Çok haklısın bebde hayatımda boş yaşama devrini kapattıö inşallah artık sürekli bi amacım olacak :KK31:

Çok tatlı :KK36: benimde birsürü cici örgü kazağım var bende taytla onları giyerim kışın evde :)

Maşallah ya hadi inşallah devam ettir :KK36:
Çok haklısın bebde hayatımda boş yaşama devrini kapattıö inşallah artık sürekli bi amacım olacak :KK31:
listeme başka ne ekleyebilirim ki senceo_O

1-her gün az da olsa spor yapmak
2- erken kalkmak

Hedeflerimi belirledim :) yarIn sabah inşallah başlıyorum.

06.30 da kalkıp 8e kadar ders çalışmak 21/0
Güzel giyinmek 21/2
Hergün sütyen takmak 21/2

Kızlar yine çalışmadım. Bu seferde kızım gece 5.30da uyanıp ağladı karnı ağrıdı heralde ishal olmuş :KK43: tekrardan uyuturken bende uyumuş gitmişim kurduğum saati duymadım bile baya uğraştırdı :KK43: yarına artık.
Diğer maddelere 2 yazdım çünkü dünden başlamıştım hadi bakalım kaldı 19 :KK66:

Selamlar arkadaşlar
Benim fikrim biraz değişik; kişisel gelişim diyelim: 21 gün boyunca olumsuz bir şey konuşmamak ve düşünmemek üzerine bir çalışma yapıcam :)
Hoşgeldin canım :KK66:
Evet bu benimde aklımda çok olumsuz düşüncelere dalıp etrafımdakilere tartışma stres falan yaşıyorum çoğu zaman. Buda benim alışkanlık edinmek istediklerimde.. sen başla bakalım deneyimle bizlede paylaş :KK66:

Hoşgeldin canım :KK66:
Evet bu benimde aklımda çok olumsuz düşüncelere dalıp etrafımdakilere tartışma stres falan yaşıyorum çoğu zaman. Buda benim alışkanlık edinmek istediklerimde.. sen başla bakalım deneyimle bizlede paylaş :KK66:
Evet malesef sürekli olumsuza yönelen bir düşünme alışkanlığım var.

Bu arada hedefime bir hedef daha ekledim. Hergün bir başkası için dua etmek. Allahtan hayırlısını istemek

Kızlar ben 6.30 da kalkamadım yine ya o_O
Ay regl oldum en yoğun saatlerdeyim ondan mı acep bu uyku basması o_O
Pes mi edeyim günün başka saatlwrimi çalışayım yoksa kendimi zorlayımmı herfün 6 bucuğa o_O

Bencede ya. Ben ders çalışmaya başlayacağım bugün. Hergünde erken kalkmaya çalışacağım biyerden yakalarım ipin ucunu..

Ben ders çalışmadan önce test çözüyordum.
tabi 20 sorudan 3 doğru çıkıyodu.
sonra araştırıyım ögreniyim derken baya ilerleme oluyodu.
sonra yine test çözüyodum
20 sorudan 18 doğru :)
farkı görmek motive ediyo gerçekten.

X