21 Günde Yeni Alışkanlıklar Edinelim!

aykirikadin aykirikadin teşekkürler canım :KK66:
Meditaston videoları izliyorum. Youtubeda evrim akıncı diye bi kadın var videolarına bi göz at istersen :KK66:
Ekstra olarak hergün içimden geldiğince kendimi seviyorum saygı duyuyorum ve evimi seviyorum diyorum sakin anlarımda

aykirikadin aykirikadin teşekkürler canım :KK66:
Meditaston videoları izliyorum. Youtubeda evrim akıncı diye bi kadın var videolarına bi göz at istersen :KK66:
Ekstra olarak hergün içimden geldiğince kendimi seviyorum saygı duyuyorum ve evimi seviyorum diyorum sakin anlarımda
Rica ederim canım,bende teşekkür ederim videolara göz atacağım:)

Kızzzlaarr yardım o_O:dua:

Ders çalışamıyorum yaaa.

Ertelemeler üşenmeler dur şundan sonra çalışıyımlar.. vaktim yok diye bahanelerimde var tabii :KK43:

Bana yardım edin birkaç taktik birşey söyleyin :KK17:

Mia- Mia- tavsiyelerini bekliyorum :dua: senden bişeyler çıkar gibime geliyo:confused: düzenli kadın :KK36:

Ders çalışamıyorum yaaa.

Ertelemeler üşenmeler dur şundan sonra çalışıyımlar.. vaktim yok diye bahanelerimde var tabii :KK43:

Mia- Mia- tavsiyelerini bekliyorum :dua: senden bişeyler çıkar gibime geliyo:confused: düzenli kadın :KK36:
Kitaplari goz onunde bulundur
Sonrasi gelir zaten

Ders çalışamıyorum yaaa.

Bende işe yarayan bir taktik diyim sana kendine en uygun saati belirle masanda çalışman gerekenler hazır bulunsun. Hiç aksatmadan vaktin gelince otur masaya. Bir iki çaluşmasan bile üçüncü de muhakkak çalışırsın.

Süt ürünü ve meyve 2/21
Düzenli olmak 2/21 (bugün ayrıca temizlik de yaptım)
Yazı yazmak onu da yazıcam İnşaAllah

Bende işe yarayan bir taktik diyim sana kendine en uygun saati belirle masanda çalışman gerekenler hazır bulunsun. Hiç aksatmadan vaktin gelince otur masaya. Bir iki çaluşmasan bile üçüncü de muhakkak çalışırsın.
Uygun tek vaktim kızımın uyuduğu vakitler. 2 kez gündüz yatıyo. İlkinde 1.5 ikincide yarım saat uyuyo.
Bazen birkez yatıyo. İkinciye yatmaz.
İlk yattığında ev toplama kahvaltı vs işlerle geçiyo. Bu ara çok miskinim daha hızlı olsam ah.
İkinci yatışında dinleniyorum genelde.
Bana dinlenmek olmamalı aslında.
9 da gece uykusuna yatar. Ondan sonra çalışabilirim. Ama ben o saatten sonra yorgunluktan geberiyo oluyorum. Çoğu zaman kafam ve bedenim müsait olmuyo. Yatıyorum uyuyorum.

Ama artık dur demem lazın. 25 günüm var hergün çalışmam gerek. Motive düştü aslında yoksa bunlar hep bahane :işsiz:

Uygun tek vaktim kızımın uyuduğu vakitler. 2 kez gündüz yatıyo. İlkinde 1.5 ikincide yarım saat uyuyo.
Bazen birkez yatıyo. İkinciye yatmaz.
İlk yattığında ev toplama kahvaltı vs işlerle geçiyo. Bu ara çok miskinim daha hızlı olsam ah.
İkinci yatışında dinleniyorum genelde.
Bana dinlenmek olmamalı aslında.
9 da gece uykusuna yatar. Ondan sonra çalışabilirim. Ama ben o saatten sonra yorgunluktan geberiyo oluyorum. Çoğu zaman kafam ve bedenim müsait olmuyo. Yatıyorum uyuyorum.

Ama artık dur demem lazın. 25 günüm var hergün çalışmam gerek. Motive düştü aslında yoksa bunlar hep bahane :işsiz:
Kızının ilk uykusunu drğerlendir bence cnm. Benim kızım 1 kez yatıyo. O sırada da kitap okumaya gayret ediyorum ve de birkaç iş. Kızın ne kadarlık

Kızının ilk uykusunu drğerlendir bence cnm. Benim kızım 1 kez yatıyo. O sırada da kitap okumaya gayret ediyorum ve de birkaç iş. Kızın ne kadarlık
13 aylık canım. 2. Ye bazen yatar bazen yatmaz o yüzden 2. Uykuya çok güvenmiyorum. Kısa olduğundan pek bişeye yaramıyo.
Haklısın ya o ara bişeyler yapmam lazım. Bide gece uykusuna yattıktan sonra tekrar yapsam. Ya keşke günde 2 ünite bitirebilsem. Son haftada tekrarla geçer. Ahh ahh hep plan kuruyorum icraat yok :KK43:

13 aylık canım. 2. Ye bazen yatar bazen yatmaz o yüzden 2. Uykuya çok güvenmiyorum. Kısa olduğundan pek bişeye yaramıyo.
Haklısın ya o ara bişeyler yapmam lazım. Bide gece uykusuna yattıktan sonra tekrar yapsam. Ya keşke günde 2 ünite bitirebilsem. Son haftada tekrarla geçer. Ahh ahh hep plan kuruyorum icraat yok :KK43:
ben olsam gece daha verimli çalışırdım cnm. İkinci üniversiteye kayıt olacaktım kaçırdım planım buydu. Gece çok yorgunum diyosan en mantıkslısı öğle uykusunda.

1. Mutfağı tertemiz yapıp öyle uyumak(1/21)
  2. Düzenli olmak (çocuk uyuduktan sonra bütün dağınıklığı toplamak) (1/21)
  3. Sabah akşam kişisel bakımını yapmak(1/21)
  4. Hergün bir Yasin okumak (0/21) yarın başlıcam

ben olsam gece daha verimli çalışırdım cnm. İkinci üniversiteye kayıt olacaktım kaçırdım planım buydu. Gece çok yorgunum diyosan en mantıkslısı öğle uykusunda.
Bende öyle yapacağım canım. Uyur uyumaz derse oturacağım. Gün içinde o oyun falan oynarken yanında soru çözüp tekrar edeceğim. Akşam uyuduğunda bende yatınca yatakta tekrar özet mp3ü dinleyeceğim ardından tekrar soru.
Bu şekilde planladım.

Dünün bildirimi

Ders çalışmak 21/1
Kaş kirpik bakımı 21/ 16
Hayattan keyif alacak birşey yap 21/16
Pozitif olumlama 21/15
Meditasyon 21/6

Dünün bildirimi
1- Sabah yüz yıkamak 11/30
2- Vitamin ve balık yağı içmek 11/30
3- En az 2 lt su içmek 11/30
4- 1 tane maden suyu içmek 11/30
5- Akşam yatmadan diş fırçalamak 11/30

kızlar ben herşeye yeni baştan bu sefer alışkanlık edinene kadar çok bişey yapmıcam

1-her gün 1 saat spor zorunlu 1/30
2-günde 2 kere diş fırçalama 0/30
3- 1 yasin ve ezber duaları okuma 0/30

bende 1 kasım itibariyle yeni kararlar aldım veee başlıyorum
*sağlıklı beslen 21/
*diyet motivasyonunu koru 21/
*özenli giyin 21/
*sinirlenme sakinliğini koru 21/
*gündüz bakım kremi sür 21/
*gece bakım kremi sür 21/
*evi toplamadan uyumak yok 21/

X