21 günde şans-kısmet-dileklerin kabulü

Var bir dilegimiz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2017
5.052
10.057
36
Bu duayı 21 gün yapacağız. Burada yapmamızın amacı aksatmadan yapabilelim birbirimizi kontrol edelim diye :) Biraz zor veya uzun gelebilir ama gerçekten çok etkilidir ve Allah'ın izniyle mutlaka sonuç alacağız bu uygulamayı yapınca :)

Borçlu olan borcundan kurtulur kismeti bağlı olan kismeti açılır. Sıkıntılı olan sıkıntılarından kurtulur. Dileği olan isteklerine kavuşur. Zor olan işler kolaylaşır, bağlı olan işler çözülür. Evlenmek isteyen evlenir. Ve daha bir sürü şey :)
kimler geliyor listeye bu gece başlayalım
1.Önce niyet ediyoruz sonra 7 defa:
- Ayetel kürsi
- Fatiha
- Ihlas
- Kafirun
- Felak ve Nas
Okuyoruz..

2. Hemen ardından
- 100 x Estağfurullah
- 100 x La ilahe ilallah
- 100 x Salavat
- 489 defa " Ya Fettah"
zikir ediyoruz.

3. Zikirden sonra
21 defa Fatiha okuyoruz ve niyetimizi tekrarlıyoruz.

Son düzenleme:
63 gun 21 fatihayi duymuştum ama bunu hic duymadim. ben katilmak istiyorum :) bugün mu basliyorsunuz siz ?
Canım hoş geldin :) yarın başlayalım 2 olduk bile :) bu uygulama müthiş, böyle okudukça arındığını hissedeceksin önündeki engellerin kalktığını farkedeceksin :))

hadi hayırlısı inşallah kabul olur :) bu gruba hiç girmiyordum birden görünce yazmak geldi içimden. okumam ve katilmam gerekiyor diye dusundum ve hemen başlamak istedim.bugünden: )
Ben de bugün üzgündüm dualarımı karıştırırken dedim bu bir işaret :) inşallah kabulüne işarettir bize canım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…