21 günde şans-kısmet-dileklerin kabulü

Hanımlar böyle zor oluyor derseniz 25-26 kişi toplanalım regl olanlar okuyamıyor ya diğerleri her gün bir kişi için 21 kişi okuyarak gidelim ben 3 gün sonra okumaya başlarım

Ben aşık oldum bile, çok güzelll bir ayettt,Allah razı olsun ..
Değil mi insanın dilinden düşüresi gelmiyor :KK68: okudukça bak gör neler oluyor :KK71: ama sonrasında Allah nasip ettikçe insanların gözüne geliyory:cool:, ondan korunmayı bulamadım henüz :KK76:

Değil mi insanın dilinden düşüresi gelmiyor :KK68: okudukça bak gör neler oluyor :KK71: ama sonrasında Allah nasip ettikçe insanların gözüne geliyory:cool:, ondan korunmayı bulamadım henüz :KK76:
Aaaa gerçekten mi? Ya latif tesbihatını da tavsiye ederim , mucize o Da, istek duası, aklına gönlüne düşen ne ise oluyor, bir grup var istersen tavsiye edebilirim,hergün bir kişiye okuyoruz. herkes okuyabildiği kadar okuyor

Aaaa gerçekten mi? Ya latif tesbihatını da tavsiye ederim , mucize o Da, istek duası, aklına gönlüne düşen ne ise oluyor, bir grup var istersen tavsiye edebilirim,hergün bir kişiye okuyoruz. herkes okuyabildiği kadar okuyor
ben de ordaydım unuttum kaç gündüüürrr :skandal:

7 istiğfar
7 salavat oku
1452( sayı tam olmalı ne eksik ne fazla)
Ardından fetih suresine başından başla ve tamamını oku
Dileğini dile
7 salavat oku
Amin
Hiç gözünde büyütme hatta bağımlılık yapıyor ben bi süre dilimden düşüremedim :)) müthiş etkili
Bunu gun icinde yapabilir miyiz yoksa gece yarısı mi olmalı.

Bu duayı 21 gün yapacağız. Burada yapmamızın amacı aksatmadan yapabilelim birbirimizi kontrol edelim diye :) Biraz zor veya uzun gelebilir ama gerçekten çok etkilidir ve Allah'ın izniyle mutlaka sonuç alacağız bu uygulamayı yapınca :)

Borçlu olan borcundan kurtulur kismeti bağlı olan kismeti açılır. Sıkıntılı olan sıkıntılarından kurtulur. Dileği olan isteklerine kavuşur. Zor olan işler kolaylaşır, bağlı olan işler çözülür. Evlenmek isteyen evlenir. Ve daha bir sürü şey :)
kimler geliyor listeye bu gece başlayalım
1.Önce niyet ediyoruz sonra 7 defa:
- Ayetel kürsi
- Fatiha
- Ihlas
- Kafirun
- Felak ve Nas
Okuyoruz..

2. Hemen ardından
- 100 x Estağfurullah
- 100 x La ilahe ilallah
- 100 x Salavat
- 489 defa " Ya Fettah"
zikir ediyoruz.

3. Zikirden sonra
21 defa Fatiha okuyoruz ve niyetimizi tekrarlıyoruz.
Ben başlamak istiyorum, ama biraz geç gördüm galiba ‍♀️

X